Şimdi Ara

Motorola Moto Z | Z Force | Z Play | Moto Mods - Ana Konu (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.320
Cevap
42
Favori
190.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam heyecan ile bekliyorum bende. İnşallah g4 plus misali uygun bir fiyat ile girerler piyasaya z play için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AsSakallıDede kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam..Benim beklentim de o yönde..Tahminimce 1799tl play modeli 2299tl de z olur..Daha fazlası da etmezler zaten ama kurlar çok yüksek..Herşeye hazırlıklı olmak lazım..

• Tanıtımı nereden izleriz yarın? Dh canlı yayın var mı ki acep? Bilgi var mı?

• ztalan kullanıcısına yanıt
    Hocam ben canlı yayının yapılacağından şüpheliyim. Lansman olacağını bile sadece 1 site yazmış. Lansman sonrası bilgiler bize ulaşmak bile ulaşmayabilir. İnşallah yanılıyorumdur...

• Lansmanı Lenovo Facebook üzerinden canlı yayınlıyor.

• Moto Z 2500, Moto Z Play 2000 lira. Moto Z beklediğim fiyattan geldi ama Play biraz yüksek. 1800 civarı olsa iyi satardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: outside

Moto Z 2500, Moto Z Play 2000 lira. Moto Z beklediğim fiyattan geldi ama Play biraz yüksek. 1800 civarı olsa iyi satardı.

Hocam ilk sayfada yaptığımız hesap aslında doğru çıktı. Lenovo fiyatları şişirmemiş. Dolardaki artış sebep oldu buna. İlk sayfadaki hesabı yaptığımızda dolar 3'tü.

Play modelini gözüme kestirmiştim aslında... Piyasaya çıksın, son duruma göre lg g5 ile birisi arasında karar vereceğim.

edit: kur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-100DED1C1 -- 29 Kasım 2016; 11:38:49 >
  • outside O kullanıcısına yanıt
    Hocam g4 plus gibi olur muhtemelen once 1899 sonra 1799 a düşer bence. Bende gözüme kestirmiştim bu telefonu. Bu olmazsa xperia x compact falan. Alırım heralde.

• Büyük lansman dedikleri bumuydu :)
    Sunan adam ee demekten başka birşey bilmiyor + fiyatlar uçuk
  • Zaten yakın zaman içinde ciddi düşüş bekliyorum. Almayı düşünen varsa 1 ay falan bi beklesin.

• Modüler parçaların fiyatları da açıklanmış. Pil eklentisi 200 lira.

• Korktuğum ihtimal gerçek oldu..Şu cihaz 2 ay önce çıksa 1600 bandında gelebilirdi ama kur yüzünden 2000 gibi uçuk bir fiyata geldi..Motorolayı suçlayamam ama sd625'li telefona kimse 2000tl vermez..Yazık oldu..

• Telefon çıksın magazada incelemeyi düşünüyorum. Xperia x compact ile cok farki yoksa ona yönlenirim heralde. Yazik oldu moto z play....

• Lg v10 daha tercih edilebilir duruyor.
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Hocam 5.5 bile büyük geliyor bana. Sırf motorola olduğu icin yercih ediyordum.. . V10 fiyat/performans olarak daha uygun gibi duruyor. 5.7 ekran bana fazla geliyor. Mağazalara gelsin bir de yakından görelim.

• Z play batarya konusunda 3500 bataryadan dolayı ve süper amoled ekranından ötürü daha iyi xperia x in batarya konusunda zayıf olduğunu okumuștum

• Moto z play guzel cihaz lakin cok pahaliya geliyor. 2000 f/p olarak düşünürsek cok zayıf kalıyor. Bekleyelim bakalim neler göreceğiz. Lenovanın zuk2 diye bir telefonu var. Türkiye'ye geleceğini soyledi incelemesinde Erdi. Duruma göre hareket edeceguz artık...

• moto z almayı düşünyorum bende
  • Telefon bu hafta satisa cikacakti cikmadi hala galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motorola Moto Z Play, güzelmiş denemek lazım
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.