Şimdi Ara

Motorola Moto X'in resmi tanıtım videoları da yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
1.383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • tasarımı droid razr den daha iyi olmuş özelliklerini göremedik pek ama yinede görünüş itibari ile göze hitab edebiliyor Motorola

• Bunda S4'deki gibi FM Radyo yok değil mi arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Hiçbir albenisi yok benim gözümde.Gsmarena sonuçlarına bakılırsa performansı kötü.Rakipleri Snapdragon 800 platformuna geçiyor sen hala S4 pro koyuyorsun.Snapdragon 600 koyman bile yeterliydi.720p ekranda Snapdragon 600 ile S4ü rahat geçerdi.Neyse zaten ülkemize gelmeyecek telefon konuşmanın bir anlamı yok.

GLbenchmark ta s4 ve one ı 3 e katlayan, onlar 60 fps yi zor görürken 155 fps yapan bir cihazın frekans değerini at koşturur gibi koşturarak test yapan benchmarklaramı bakıyorsun sen? s800 ün adreno 330 u da ancak 80 fps yapacaktır. yine onu bile 2 ye katlayacak bir cihazdan bahsediyoruz.

• Önü "Nokia ExpressMusic 5800"

kesinlikle yenilikci bir tasarim yok bosuna övmeyin.
    beliki google rekabet icin üretmedi bu telefonu Türkiye gelme ihtimali düsük.

Motorola Moto X'in resmi tanıtım videoları da yayınlandı

Arkasi HTC ONE

Motorola Moto X'in resmi tanıtım videoları da yayınlandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UltraStreetFighter -- 2 Ağustos 2013; 12:07:59 >

• Bordo olan hoş...

• hollowman_ kullanıcısına yanıt
    4 çekirdek adreno 320 den emin miyiz bunda çünkü glbenchmark testleride yayınlandı 43 fps veriyor. ayrıca hiçbiride 60 göremiyor zaten glbenchmarkta 40 anca. adreno 330 da 60 alır alsa alsa

not: şuan 4 adreno 320 yi test edemiyor olabilir ama o zamanda 155 fps lafları nasıl çıktı? bazı şeylerin kesinleşmesi lazım ama zaten türkiye ye gelir mi şüpheli.
  • Oyş Oha For :)

• quote:

Orijinalden alıntı: psyshock

4 çekirdek adreno 320 den emin miyiz bunda çünkü glbenchmark testleride yayınlandı 43 fps veriyor. ayrıca hiçbiride 60 göremiyor zaten glbenchmarkta 40 anca. adreno 330 da 60 alır alsa alsa

not: şuan 4 adreno 320 yi test edemiyor olabilir ama o zamanda 155 fps lafları nasıl çıktı? bazı şeylerin kesinleşmesi lazım ama zaten türkiye ye gelir mi şüpheli.

tam bir inceleme videoları çıksın, oyun için fps değerleri ölçülsün bakalım gerçek gücünü 4xadreno 320 'nin. gpu performansı söylendiği gibi olursa şu telefonun tek eksiği bataryası kalır. 10,1 mm kalınlık yaptıkları halde nasıl 2200 mah pil koymuşlar anlamıyorum. halbuki 8,5mm droid maxx e 3500 mah pili sığdırabilmişler.
  • telefon baya iyi olmuş google desteğiyle s4 aldırmaktan vazgeçirdi.
    Birde şu mono hoparlör yerine stereo olsa htc den alınması gereken tek ders...

• nexus sertifikası yok galiba.
  • quote:

Orijinalden alıntı: UltraStreetFighter

Önü Nokia ExpressMusic 5800 kesinlikle yenilikci bir tasarim yok bosuna övmeyin. beliki google rekabet icin üretmedi bu telefonu Türkiye gelme ihtimali düsük. Motorola Moto X'in resmi tanıtım videoları da yayınlandı Arkasi HTC ONE Motorola Moto X'in resmi tanıtım videoları da yayınlandı

Şaka mı yapıyorsun ?

• Motorola yapmış ama gelmiycek olması üzücü

• quote:

Orijinalden alıntı: OvernightSensation

quote:

Orijinalden alıntı: masculine video biraz daha uzun olsa daha iyi olurdu.rengarenk olmuş telefon baya güzel.güzel bir cihazın tanıtımı çok önemli google bunun farkında değil galiba.
    google işletim sistemi sürer gerisine karıştığı mı görülmüş? ne marketle ne çekirdek yapısı umrunda sadece para umrundadır :@

Motorola'yı aldıktan sonra karışmıştır sanırım.

• Sen telefonu harici harddisk olarak filanmı kullanmayı düşünüyorsun :S

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.