Şimdi Ara

Motorola MOTO G İnceleme ve Rehberi (5.1 Lollipop Geldi) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
284
Cevap
21
Favori
16.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu telefon ilk çıktığı zamanlarda, yani 800TL civarı fiyatı varken de fiyat performans telefonuydu. Şimdi 500 TL civarı fiyatı ve en güncel sürümüyle mükemmel seviyelere geldi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yakyel Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba, daha önce L720 ve HTC WP 8X kullandığım için ısınma olayını biliyorum. WP'nin çalışma sisteminden kaynaklı. Moto G'de ısınma sorunu yok ama bulunduğunuz yerin ısı/nem düzeyine göre doğal olarak en basitinden internette gezerken ekranın ortasında hafif bir sıcaklık hissediyorsunuz. Mesela Marmaris'te gündüz kullanmaya çalışın sıcaklığı hissedersiniz ama akşam serinliğinde ısınma olmuyor, ya da İstanbul'un nemli, bunaltıcı sıcağında evde olsanız dahi telefon da bundan etkileniyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkür ederim. HP kampanyası var fiyatı çok iyi şimdi.. lumia yı sattım mı kafa kafay gelecek fiyatı..aklıma baya bi yattı bu motorola..

• yakyel Y kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, L1320'den sonra ekran küçük gelmesin.

• arkadaşlar bana mp3 dinleyebileceğim video oynatabileceğim ya da şöyle diyim akıllı telefonda bulunması gereken tüm uygulamaların adlarını bana p.m atabilir misiniz
  • Ben genelde marketten hep uygulama yükledim yalnız şu sony walkman markette yok onu buradan indirip nasıl Telefona kuracağız?
  • masal_olduk M kullanıcısına yanıt
    Yanına linkini koydum, tıklayın indirin ve kurun. Çok basit.

• İşte o kurma olayını bilmiyorum maalesef kusura bakmayın telefonu kabloyla bilgisayara bağladığım zaman indirdiğim walkmani telefona attığım zaman direkt oluyor mu?
  • masal_olduk M kullanıcısına yanıt
    Linke telefondan girip tıklayın , inince bir daha tıklayın otomatik olarak yüklüyor.

• FikirLideri kullanıcısına yanıt
    Tamamdır hocam çok teşekkür ederim sağ ol yardımın için
  • Konu güzel olmuş, teşekkürler.

• ztalan kullanıcısına yanıt
    Rica ederim, eklemek istediğiniz birşeyler varsa önerilerinizi beklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: FikirLideri

Rica ederim, eklemek istediğiniz birşeyler varsa önerilerinizi beklerim.

Merhaba kardeşim konu için seni tebrik ederim çok iyi olmuş.Su sanal tuşları halledemedim rahatsız etmiyor ama olsa daha iyi nasıl yapicaz?

• Crauls kullanıcısına yanıt
    Power Toggles'ı yükleyin>Widgetlardan Power Toggles'ı bulup üzerine basılı tutun ve ana ekrana koyun. Sonra +Geçiş Ekle'ye tıklayın, Anahtarlar kısmında biraz aşağılara inince "Immersive mode"u seçin ve sol üstteki DONE yazısına tıklayın. İşlem bitince immersive mod simgesine tıkladığınız vakit sanal tuşlar görünmez olacaktır. Oyunlarda olduğu gibi parmağınızı ekranın altından içeriye doğru sürüklediğinizde sanal tuşlar kısa bir süreliğine tekrar görünür olur. Moddan tamamen çıkmak için simgeye tekrar tıklamayız yeterli.

Not: immersive mod açıkken klavye gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FikirLideri

Power Toggles'ı yükleyin>Widgetlardan Power Toggles'ı bulup üzerine basılı tutun ve ana ekrana koyun. Sonra +Geçiş Ekle'ye tıklayın, Anahtarlar kısmında biraz aşağılara inince "Immersive mode"u seçin ve sol üstteki DONE yazısına tıklayın. İşlem bitince immersive mod simgesine tıkladığınız vakit sanal tuşlar görünmez olacaktır. Oyunlarda olduğu gibi parmağınızı ekranın altından içeriye doğru sürüklediğinizde sanal tuşlar kısa bir süreliğine tekrar görünür olur. Moddan tamamen çıkmak için simgeye tekrar tıklamayız yeterli.

Not: immersive mod açıkken klavye gelmiyor.

Teşekkür ederim kardeşim yaptım ama alismiaim sanal tuşlarına geri döndüm sonra :)Elime bi Samsung falan alınca garip geliyor

• Bende anneme almayı düşünüyorum moto g güzel inceleme olmuş :)
  • @Crauls

Evet dostum, ben de arkadaşın GMD'sini elime alınca ekranda sanal tuş arıyordum.

@Ganen

Teşekkür ederim, anneler tasarıma önem verir bu yüzden Asus Z5'i de bir gösterin bence. Hangisini beğenirse artık.
  • z5 hakkında çok şikayet var hocam galiba çok övülüyor ama problemliymiş sanırım biraz.
  • İnternet,oyun,ve biraz müzik için zenfone 5 mi yoksa moto g mi.güncelleme,performans ve uzun ömürlü olması önemli.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Internet, oyun ve müzik için ikisi de iyi. Güncelleme konusunda ikisi de android L'yi alacak ama sonrasını bilemiyoruz şuran için. Z5 kullanıcı konusunu da takip edin sıkıntısı var mı diye.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.