Şimdi Ara

Motorola MOTO G İnceleme ve Rehberi (5.1 Lollipop Geldi) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
285
Cevap
21
Favori
16.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
27 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: FikirLideri

Internet, oyun ve müzik için ikisi de iyi. Güncelleme konusunda ikisi de android L'yi alacak ama sonrasını bilemiyoruz şuran için. Z5 kullanıcı konusunu da takip edin sıkıntısı var mı diye.

Zenfone 5in L alacagi duyuruldu mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z5 konusunda asus açıklama yaptı diyorlardı, siz yine de iyice araştırın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arastiririm, tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Köylü Çiftçi -- 24 Ağustos 2014; 13:39:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam saf androidli bir işlemciye sahip derken işletim sistemini mi kastettiniz ?

• KediTartaklayanBodyciFare K kullanıcısına yanıt
    Düzeltme için teşekkür ederim, evet öyle demek istemiştim, hallettim.

• Konu güzel ve bilgilendirici olmuş elinize sağlık. Telefonu alacak olanlar çekinmeden alsınlar. Bu fiyata bundan güzel telefon bulamazlar.

• merhaba

ben bu telefonla nexus4 arasında kaldım.. tabi fiyat farkı var ama kafama bi kaç şey takıldı..

1 ram bi sonraki sürümde yeterli kalırmı sizce..

2 kalınlık biraz fazla gibi..
  • yazi cok yararli olmus bende hbden siparisini verdim bugun gelince yazidakileri uyguluycam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Extrem

merhaba

ben bu telefonla nexus4 arasında kaldım.. tabi fiyat farkı var ama kafama bi kaç şey takıldı..

1 ram bi sonraki sürümde yeterli kalırmı sizce..

2 kalınlık biraz fazla gibi..

RAM hic sorun değil tam performans zaten çok iyi ve hızlı.Kalınlık ele tam oturuyor sıkıntı yapmiyor

• Mr.Extrem kullanıcısına yanıt
    1- RAM kullanımında bir farklılık yok ama Google ,android L ile sadeliğe ve hıza daha çok önem veriyor. Bu durum Moto G'nin daha performanslı çalışmasına olanak sağlar.

2- Kalınlık kişiden kişiye değişir, ben size "rahatsız edici değil, elime iyi oturdu" derim ama siz ürün elinize ulaştıktan sonra memnun kalmayabilirsiniz. Bu yüzden almayı düşünüyorsanız yakından incelemenizi öneririm.
  • quote:

1- RAM kullanımında bir farklılık yok ama Google ,android L ile sadeliğe ve hıza daha çok önem veriyor. Bu durum Moto G'nin daha performanslı çalışmasına olanak sağlar.

2- Kalınlık kişiden kişiye değişir, ben size "rahatsız edici değil, elime iyi oturdu" derim ama siz ürün elinize ulaştıktan sonra memnun kalmayabilirsiniz. Bu yüzden almayı düşünüyorsanız yakından incelemenizi öneririm.

aynen ben şu cihazı elime alayım bi..
  • Hocam flash destekli videoları nasıl acabiliriz

• dadminatör kullanıcısına yanıt
    Google Chrome kullanın.
  • gerçekten güzel bir inceleme teşekkürler :)
  • Ayarlar>Kablosuz>Gelişmiş>bütün işaretleri kaldırın, denmiş. Bunu yaptıktan sonra kendi evimdeki kablosuz internetimi "kapsama alanı dışında" gösteriyor, modemin dibindeyim. Yardımcı olursanız sevinirim.
  • Yaptığımız işlemlerle ilgisi olduğunu sanmıyorum, muhtemelen denk gelmiştir. Yine de şöyle yapın; kapsama alanı dışında gözüken modem isminin üstüne basılı tutun ve unut deyin. Daha sonra modemi kapatıp açın, telefonun wifisini de kapatıp açın ve tekrar şifre girerek bağlanmayı deneyin.

• quote:

Yaptığımız işlemlerle ilgisi olduğunu sanmıyorum, muhtemelen denk gelmiştir. Yine de şöyle yapın; kapsama alanı dışında gözüken modem isminin üstüne basılı tutun ve unut deyin. Daha sonra modemi kapatıp açın, telefonun wifisini de kapatıp açın ve tekrar şifre girerek bağlanmayı deneyin.

Doğrudur, denk geldi sanırım. Düzeldi, teşekkürler
  • FikirLideri kullanıcısına yanıt
    gps performansı nasıl?mesela yolda yürürken kaç dakika yada saniyede uydular ile bağlantı kuruyor?kopmalar oluyor mu?
  • Arabayla giderken kullandım 5-6 kez. konumu çabucak buluyor, haritadan kendimi ve yolu takip ederek istediğim yere rahatlıkla ulaştım her seferinde.
  • Eğer telefonu aldıgınızda açılmıyosa yada kapalı haldeyken şarja taktığınızdada açılmıyosa şunu yapın:
    1. şarjı telefona takın ve 10 sn. bekleyin.
    2. güç tuşuyla ses kısma tuşuna 120 sn. basılı tutun.
    3. 120. sn.'de led yanıp sönücek elinizi çekin ve güç tuşuyla ses açma tuşuna 120 sn. basılı tutun.
    4. önünüze telefon kapalı haldeyken şarj dolma logosu gelicek ondan sonrada açıp girebilirsiniz.
    Edit:bi sitede görmüştüm oradan yazdım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PitbulcuPala -- 29 Ağustos 2014; 0:11:54 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.