Şimdi Ara

Motorola moto 360 android'den ios'a

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
712
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar,başlıkta'da belirtiğim gibi motorola moto 360 modelini almak istiyorum ancak iphone kullanıcısıyım.araştırdımki app store'da 'android wear' adlı bir uygulama ile cihazı eşleştirip kullanılıyor.Ancak bu ios uygulamasında 15 tane tema varken android telefonlarda sınırsız ve içerikler ve temalar mevcut.Sorum şu herangi bir android telefonda temayı indirip tekrar ios ile eşleştirsem o tema üzerinde kalırmı?

• Kalır hocam temayı saat kendi hafızasına atıyor o yüzden tema kalır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Kalır hocam temayı saat kendi hafızasına atıyor o yüzden tema kalır

Güvenerek sana siparişi veriyorum bu gün

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Byrad -- 27 Ocak 2016; 15:17:34 >
  • Byrad kullanıcısına yanıt
    Hadi hayırlı olsun. Neden kalır dediğimide açıklıyayımda rahat sipariş ver bazen telefon yanımda olmuyor ama dışarıda telefon olmadan daha önce yüklediğim faceler duruyor onlardan arada değiştiriyorum. Hayırlı olsun tekrardan. Siparişi amazondan mı ebeyden mi vereceksiniz kaça geliyor

• Byrad kullanıcısına yanıt
    maalesef o iş öyle kolay olmuyor androidle saati eleştirdiğinizde sonra iphone la eşleştirmeye çalıştırdığınızda fabrika ayarlarınıza dönmeniz gerekecek böyle olunca içindeki yüklediginiz herşey silinecek bunu yapmamanızda iphone la baglantı kurmayacak android wear uygulaması guguk arkadaş bu kadar basit nasıl yapıyormuş cok merak ettim vede buraya bakarsan farklı bir yöntemle hem android hemde ios cihazı beraber baglı olarak kullanılmasını anlattım madde madde

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=113404543
  • badcrow B kullanıcısına yanıt
    Hocam ben iphoned a yapıyorum demedimki ben tellefonumu evde unuttuğumda telefonsuz kullanabildiğimi belirttim. Tekrar iphone bağlanınca sıfırlanmasını bilmiyorum öyle ise çok saçma olmuş ama yakında zaten iphone ilede tam uyumlu olacak diye okudum diye hatırlıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: badcrow

maalesef o iş öyle kolay olmuyor androidle saati eleştirdiğinizde sonra iphone la eşleştirmeye çalıştırdığınızda fabrika ayarlarınıza dönmeniz gerekecek böyle olunca içindeki yüklediginiz herşey silinecek bunu yapmamanızda iphone la baglantı kurmayacak android wear uygulaması guguk arkadaş bu kadar basit nasıl yapıyormuş cok merak ettim vede buraya bakarsan farklı bir yöntemle hem android hemde ios cihazı beraber baglı olarak kullanılmasını anlattım madde madde

http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=113404543

'3-3.5 gün rahat gidiyor' diyorsun ben 1.nesil almayı düşünüyorum,bu bahsettiğin saat değeri 1.nesil 360 içinde geçerlimi? araştırdığım kadarıyla moto 360 günü anca kurtarıyormuş.birde ben saatin ekranını hiç kapamasam diyorum

• amazondan aldım bir tane bakalım nasılmış deniyelim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.