Şimdi Ara

******* MOTOROLA C 350 KULLANANLAR BURAYA ********

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
133
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Motorola c 350 kullanıyorsanız lütfen bu topicle birbirimizle yardımlaşalım...

Örneğin ben günlerdir şu modemmidir yoksa başka birşey midir nedirse kuramadım... Telefonu usb kabloma bağladığım zaman "Motorola Phone (c350) yazıyor ve ileri diye seçmem gerekiyor seçiyorum, usb driverin klasörüne götürüyorum olmuyor, gprs manageri yükledim onun klasörüne götürüyorum olmuyor... Ne yapacağımı şaşırdım...

Mesela bu sorunumun çözümünü nasıl bulabilirim? Siz nasıl yüklediniz...

Bu telefon modeli hakkında herşeyi konuşalım bu topicden.

Ayrıca bir arkadaş topic açmıştıhttp://www.motclub.com/ bu adres motorola için güzel bir adres, driver, program herşey var yararlanın...

• Benim dışımda şu ana kadar 5 kişi girmiş ama bu 5 kişi acaba c 350 kullanmıyordu da merak mı edip girdi yoksa kullanıyorlardı da yazımı okumaya mı üşendiler, yada cevabımı bilmiyorlardı, çok merak ettim nedense :)

350 kullananlar en azından ben kullanuyorum desinler cevabı bilmiyorlarsa bile... 350 club kuruyorum ;)
  • slm. daha yeniyim. bende c350 kullanıyorum. sana bir tavsiyem olacak. motclub.com daki fimware ve flexleri yükleme. telefon sasırıyor. telefon servislik oluyor.
  • onlar kalmadı artık yawww
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.