Şimdi Ara

◄ Motorola Atrix Kullanıcıları Ana Konu ► (140. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26.464
Cevap
120
Favori
1.155.904
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Telefona root atsam mı atmasam mı karar veremedim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: servetxy

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-motorola-atrix-atrix-4g-silikon-kilif-mavi-79362288/detay

bu güzelmiş hocam ama kargoyla 20 tl yi buluyor almak istersen fena görünmüyor mavi

renk güzel de kılıfın kenarları gevşemiş gibi telefonu tam sarmıyor, büyük risk... bence kılıfı görüp şöyle bi ellemeden almamak lazım

• Yandex launcher ı yukledım , görsellık falan guzel de cok fazla ram goturuyor ve sarjı cok yıyor bu etkenlerden dolayı silmeye karar verdım , yukleyecek olanlar bunları dıkkate alsın.

Salak gıbı 360 launcher ıdı yedeklemedım , şimdi ucretlı bır launcher olan sslauncher the orıgınal ı denıycem , begenmezsem 360 a gerı donerım , 360 son derece stabil ve guzel bır launcher tavsıye ederım.
  • arkadaşlar usb den şarj olayını nasıl engelleriz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: messi93

Telefona root atsam mı atmasam mı karar veremedim ?

root atarsam garanti gidermi bazı kişirler gitmez bazıları gider diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Yandex launcher ı yukledım , görsellık falan guzel de cok fazla ram goturuyor ve sarjı cok yıyor bu etkenlerden dolayı silmeye karar verdım , yukleyecek olanlar bunları dıkkate alsın.

Salak gıbı 360 launcher ıdı yedeklemedım , şimdi ucretlı bır launcher olan sslauncher the orıgınal ı denıycem , begenmezsem 360 a gerı donerım , 360 son derece stabil ve guzel bır launcher tavsıye ederım.

Ben şu an go launcher ex kullanıyorum, bu launchera beni bağlayan tek şey switch widget, başka launcherda bunu kullanabilecek ya da buna benzer bi widget bulucak olursam acımam goyu satarım, ama daha arayıştayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dr. X

Video izlerken videonun renkleri çok farkli cikiyor bilgisayardaki gibi degil sizdede oyle mi

TV'ye bağlandığında değil mi? Çok koyu renkler, tamam güzel HD oynatıyor videoları ama renk konusu beni de tatmin etmedi, parlaklık, kontrast ayarlarını kurcaladım ama nafile, biyerlere bi ayar olmalı ama çözemedim henüz...
  • Arkadaşlar cumartesi günü telefonu aldım ama şarjı yoğun kullanımda 7saat ten fazla gitmiyor. Bazı arkadaşlar yoğun kullanımda 24saati buluyor dlyorlar, acaba bataryamda kısa sorun var?

Birde arkadaşlar bu klavye için türkçe karakterler eklemenin yolu yok mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasterTrain -- 16 Nisan 2012; 21:48:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tizzy

Arkadaşlar cumartesi günü telefonu aldım ama şarjı yoğun kullanımda 7saat ten fazla gitmiyor. Bazı arkadaşlar yoğun kullanımda 24saati buluyor dlyorlar, acaba bataryamda kısa sorun var?

Batarya 1-2 haftaya kendıni toplar merak etme.Türkçe karakter go keyboardda var.
  • quote:

quote:

Arkadaşlar cumartesi günü telefonu aldım ama şarjı yoğun kullanımda 7saat ten fazla gitmiyor. Bazı arkadaşlar yoğun kullanımda 24saati buluyor dlyorlar, acaba bataryamda kısa sorun var?

Batarya 1-2 haftaya kendıni toplar merak etme.Türkçe karakter go keyboardda var.

Sağ olasın hocam gokeyboard ı yüklendi bu otomatik kelime tamamlamayı nasıl kazanabiliriz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MasterTrain -- 16 Nisan 2012; 22:12:34 >
  • quote:

quote:

quote:

Sağladı hocam gokeyboard ı yüklendi bu otomatik kelime tamamlamayı nasıl kazanabiliriz?

Hocam go keyboard ayarlarına gir Input settings e gir Display suggestions onu iptal et ozaman kalkar hocam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Sağladı hocam gokeyboard ı yüklendi bu otomatik kelime tamamlamayı nasıl kazanabiliriz?

Hocam go keyboard ayarlarına gir Input settings e gir Display suggestions onu iptal et ozaman kalkar hocam.

Tamamdır hocam yardım için çok teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: saldi

quote:

Orijinalden alıntı: servetxy

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-motorola-atrix-atrix-4g-silikon-kilif-mavi-79362288/detay

bu güzelmiş hocam ama kargoyla 20 tl yi buluyor almak istersen fena görünmüyor mavi

renk güzel de kılıfın kenarları gevşemiş gibi telefonu tam sarmıyor, büyük risk... bence kılıfı görüp şöyle bi ellemeden almamak lazım

resimdeki telefon değil atrixin resmi olan kağıt sadece aynı kılıfın siyahı var bende şuan kullanıyorum gayet telefonu iyi sarıyor yalnız telefonu olduğundan kalın gösteriyor ama derbelere ve cizilmeye karşı korumak için gayet güzel

• quote:

Orijinalden alıntı: sweny

2 aylık inc€l€m€m sonucunda atrix almaya karar v€rmistim
    babama söyl€digimd€ motorola v€ int€rn€t üz€rind€n satıldıgı icin izin v€rm€misti
    simdi s2 al diyo üstün€ parayı b€n koyarım dio :D

ac€yl€ baslamisti t€l€fon m€rakim s2 y€ kadar g€ldik hadi hayırlısı.
    s2 d€ hdmi cikisi yok bid€ yaw :(
    b€nim isim€ cok yarardı

s2'de hdmi cikisi olmasi lazim. dogrudan hdmi olarak degil; usb cikisi uzerinden var saniyorum.

atrix mi, s2 mi?

s2 bariz ustun bir cihaz ama bence fiyat farkini hakedecek kadar degil...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: adigehalil

quote:

Orijinalden alıntı: sweny

2 aylık inc€l€m€m sonucunda atrix almaya karar v€rmistim
    babama söyl€digimd€ motorola v€ int€rn€t üz€rind€n satıldıgı icin izin v€rm€misti
    simdi s2 al diyo üstün€ parayı b€n koyarım dio :D

ac€yl€ baslamisti t€l€fon m€rakim s2 y€ kadar g€ldik hadi hayırlısı.
    s2 d€ hdmi cikisi yok bid€ yaw :(
    b€nim isim€ cok yarardı

s2'de hdmi cikisi olmasi lazim. dogrudan hdmi olarak degil; usb cikisi uzerinden var saniyorum.

atrix mi, s2 mi?

s2 bariz ustun bir cihaz ama bence fiyat farkini hakedecek kadar degil...

s2 ye okadar para vermeye değmez bence çünkü atrix ile büyük bir fark yok aralarında bi de s2 ye okadar para vereceğime s3 beklerdim ben

• Arkadaşlar ben de bugün siparişimi vererek aranıza katıldım, daha önce motorola defy beni hayal kırıklığına uğratmıştı umarım atrix tatmin eder....
  • atrix almayı düşünüyorum bi kaç sorum olacak.

güncelleme durumu nAsıl?

şarj kaç gün gidiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: jovanovic

Arkadaşlar ben de bugün siparişimi vererek aranıza katıldım, daha önce motorola defy beni hayal kırıklığına uğratmıştı umarım atrix tatmin eder....

Eder hocam merak etmeyin defy den çok üstün bir cihaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: quantifier

atrix almayı düşünüyorum bi kaç sorum olacak.

güncelleme durumu nAsıl?

şarj kaç gün gidiyor?

Güncelleme durumunu bılmıyorum suan ıcın. Ama şarj konusunda iyi bir cihaz ilk günlerde çok cabuk bitiyor ama 1-2 hafta sonra şarj tam performans gösteriyor.2 günü çıkarır hocam.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: quantifier

atrix almayı düşünüyorum bi kaç sorum olacak.

güncelleme durumu nAsıl?

şarj kaç gün gidiyor?

Güncelleme durumunu bılmıyorum suan ıcın. Ama şarj konusunda iyi bir cihaz ilk günlerde çok cabuk bitiyor ama 1-2 hafta sonra şarj tam performans gösteriyor.2 günü çıkarır hocam.

bendede bi günü doldurmadan bitiyor ama bende 10 güne iyileşir diye düşünüyorum.
  • 
Sayfa: önceki 138139140141142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.