Şimdi Ara

Motorola Atrix Kitlenme sorunu!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Standart bir atrix kullanıcısıyım, rom dur root dur vs. yok telefonda. Sorunum şurda oldu telefonumdaki dinlemediğim müzikleri sildim yenilerini yükledim. Hatta hiç huyum olmamasına rağmen güvenli kaldır diyerek telefonu bilgisayardan çektim.
    Ne olduysa ondan sonra oldu. Yeni yüklediğim müziklere bakmak amacıyla müzik çaları(Tune wiki ----> motorolanın kendi müzik çaları) açtım. Halen en son çalanı açmaya çalışıyordu, kapattım. Geri açıp müzik radyo sekmesine tıkladığımda telefon donuyor, tunewiki beklenmedik hatayla karşılaştı sonlandırmak istio musun diye soruyo sonlandır diyorum. Program görünürde kapanıo ama görev yöneticisinde halen açık, ordan sonlandırıyorum falan
    Telefonun arka tarafı ekran kapalıyken bile kendi kendine ısınmaya başladı, bataryası erken bitio falan kısacası o tune wiki küfürü hak etti.

Sorunuma bir çaresi olan var mı? recovery falan yapmaya kalksam düzelir mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: sysizlayan

Standart bir atrix kullanıcısıyım, rom dur root dur vs. yok telefonda. Sorunum şurda oldu telefonumdaki dinlemediğim müzikleri sildim yenilerini yükledim. Hatta hiç huyum olmamasına rağmen güvenli kaldır diyerek telefonu bilgisayardan çektim.
    Ne olduysa ondan sonra oldu. Yeni yüklediğim müziklere bakmak amacıyla müzik çaları(Tune wiki ----> motorolanın kendi müzik çaları) açtım. Halen en son çalanı açmaya çalışıyordu, kapattım. Geri açıp müzik radyo sekmesine tıkladığımda telefon donuyor, tunewiki beklenmedik hatayla karşılaştı sonlandırmak istio musun diye soruyo sonlandır diyorum. Program görünürde kapanıo ama görev yöneticisinde halen açık, ordan sonlandırıyorum falan
    Telefonun arka tarafı ekran kapalıyken bile kendi kendine ısınmaya başladı, bataryası erken bitio falan kısacası o tune wiki küfürü hak etti.

Sorunuma bir çaresi olan var mı? recovery falan yapmaya kalksam düzelir mi?

fabrika ayarlarına dönder hiçbişeyi kalmaz, muhtemelen virüs bulaşmış olabilir

• fabrika ayarlarına döndürmeme de müsade etmedi ama hard reset attım düzeldi!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.