Şimdi Ara

Motorola Atrix ekran kırılması.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
2.551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba atrix telefonumun ekranı kırıldı ah ben!!!
    Ekran almam gerek, teleservise göndereceğim ama adamlr pek ilgilenmiyormuş parasıyla yaptıracağım tabii ki.
    Ben de Ebaydan bakıyorum, telefon çalışıyor ama ekran çatlak vaziyette.

Aşağıdaki linkte ekran satılıyor, bunu almam yeterli midir? Ya da doğru şeyi mi satın alıyorum diye sorayım.

Bir de batarya alacağım, atrix 4g ile sanırım bir farkı yok, bu pil de doğru pil midir?

Yanıtlar için şimdiden çok teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Türk

Merhaba atrix telefonumun ekranı kırıldı ah ben!!!
    Ekran almam gerek, teleservise göndereceğim ama adamlr pek ilgilenmiyormuş parasıyla yaptıracağım tabii ki.
    Ben de Ebaydan bakıyorum, telefon çalışıyor ama ekran çatlak vaziyette.

Aşağıdaki linkte ekran satılıyor, bunu almam yeterli midir? Ya da doğru şeyi mi satın alıyorum diye sorayım.

http://www.ebay.com/itm/ORIGINAL-TOUCH-SCREEN-GLASS-DIGITIZER-FOR-MOTOROLA-ATRIX-4G-MB860-FREE-TRACKING-/360553651675?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item53f2ac1ddb#rpdId

Bir de batarya alacağım, atrix 4g ile sanırım bir farkı yok, bu pil de doğru pil midir?

http://www.ebay.com/itm/3600mAh-Extended-Battery-Black-Cover-for-Motorola-Atrix-4G-MB860-/190796044971?pt=PDA_Accessories&hash=item2c6c549aab

Yanıtlar için şimdiden çok teşekkür ederim.

Hocam ekrana bişey diyemicem ama bu pil normal atrix pillerinden değil 3600mah lik söylenenlere göre daha dayanıklı bir pil ama ona özel kapakta veriliyo resimdeki gibi ve telefonu çok kalın kaba gösteriyo tercih senin tabiki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Evet kalınmış biraz orjinallerden değil, katlanacağız artık 3600 hatrına :)
    Ama zaten önce ekranı halletmeliyim, sonra pil alacağım, ekran hallolmazsa pile de gerek yok hehe.
  • Aynen öyle umarım halledersin :)

• benim cihazında ekranı kırıldı turkiyede mb680 atrix ekranı satan bir yer varmıdır
  • o pil hiç sağlıklı gözükmüyor her an her şey olabilir telefona takınca : )
  • quote:

Orijinalden alıntı: mhmtckmk

benim cihazında ekranı kırıldı turkiyede mb680 atrix ekranı satan bir yer varmıdır

Yanıtım geç oldu ama belki faydası olur ben Ebay'dan aldım, Türkiye'de yetkili servis hallediyor ama biraz pahalı bir şekilde.
  • quote:

quote:

benim cihazında ekranı kırıldı turkiyede mb680 atrix ekranı satan bir yer varmıdır

Yanıtım geç oldu ama belki faydası olur ben Ebay'dan aldım, Türkiye'de yetkili servis hallediyor ama biraz pahalı bir şekilde.

hangi yetkili servis? İstanbuldayım teleservice bakıyor motorolaya ankara ya kargo yapmamı söylüyor. Ekranı aliexpressden aldım güzele benziyor ama ekranı takacak güvenilir bi yere ihtiyacım var:)
  • quote:

quote:

quote:

hangi yetkili servis? İstanbuldayım teleservice bakıyor motorolaya ankara ya kargo yapmamı söylüyor. Ekranı aliexpressden aldım güzele benziyor ama ekranı takacak güvenilir bi yere ihtiyacım var:)

Yine yanıtım geç oldu online olamıyorum pek :/

Yetkili servis Teleservice, bana da Ankara'ya kargolayın demişlerdi.

Bu arada taktırdınız mı ekranı? Nasıl memnun musunuz?
    Söylemeye utanıyorum ama benim yine kırıldı :D
    Yeni telefon almıştım, atrix duruyor ama ekran almak istiyorum tekrardan, aldığınız ekranda takılma var mı? Benim aldığımda oluyordu, hassasiyeti çok iyi değildi açıkçası. Aldığınız üründe böyle sorunlar yoksa; link, link kaldırılmışsa satıcının adını verebilir misiniz? :)

Bir de görünüşe aldanmayın, bir kez daha kırılırsa aradaki farkı anlayacaksınız :D
    Orjinali kırıldığında araba camı gibi kırılıyor buzlu parçalı, ama muadil alındığında bildiğiniz çatlak oluyor sadece, test ettim onayladım bu durumu :D

Benim elektronikçi bir arkadaşım var o takmıştı, adam işinde çok iyidir takan kişiyle alakalı değil sanırım donma olayı :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türk -- 26 Temmuz 2013; 17:46:33 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yine yanıtım geç oldu online olamıyorum pek :/

Yetkili servis Teleservice, bana da Ankara'ya kargolayın demişlerdi.

Bu arada taktırdınız mı ekranı? Nasıl memnun musunuz?
    Söylemeye utanıyorum ama benim yine kırıldı :D
    Yeni telefon almıştım, atrix duruyor ama ekran almak istiyorum tekrardan, aldığınız ekranda takılma var mı? Benim aldığımda oluyordu, hassasiyeti çok iyi değildi açıkçası. Aldığınız üründe böyle sorunlar yoksa; link, link kaldırılmışsa satıcının adını verebilir misiniz? :)

Bir de görünüşe aldanmayın, bir kez daha kırılırsa aradaki farkı anlayacaksınız :D
    Orjinali kırıldığında araba camı gibi kırılıyor buzlu parçalı, ama muadil alındığında bildiğiniz çatlak oluyor sadece, test ettim onayladım bu durumu :D

Benim elektronikçi bir arkadaşım var o takmıştı, adam işinde çok iyidir takan kişiyle alakalı değil sanırım donma olayı :/

henüz takdırmadık gittiği yere kadar :)) birader kullanıyor telefonu altı kısımda çatlak kullanıma pek engel değil kötü görüntü .
    Yorumları okuyunca çin ekranları için açıkcası tereddüt edip değiştirmedim henüz.

Bakalım artık gittiği yere kadar :9

• Sizden ricam, eğer taktırırsanız lütfen sonucu yazın, iyiyse ben de ondan alayım.
    Bu arada doğru karar vermişsiniz, ben neredeyse tamamı çatlak ekranı uzun süre kullandım, ve yeni ekranı taktırdıktan sonra keşke kırık haliyle devam etseydim dedim, düşünün yani. :)
  • yurt dışı sitesinden 16 dolara aldım ekranı kendim değiştirdim youtubedan videolara bakarak (çooook zorlandım kafayı çizip telefonu kırmamak elden değil çook çetrefilli bir iki parça hasar vermeden iğne deliğinden geçirmek zorunda kalıyorsun...) ben hallederim deyip benim gibi sıkıntı çekmeyin derim acemiyseniz bu işlerde elim yatkın demekle olmuyor :))

Sonuca gelince dokunmatik performansı bariz kötü orjinale göre benim ekran lcd si hasar görmemişti screen digitizer ı değiştirdim sadece.
    teleservice verip ona yaptırmak daha mantıklı geliyor.
  • Benim de ekranım kırıldı. 16dolara aldığınız sitenin linkini gönderebilir misin?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutkop

Benim de ekranım kırıldı. 16dolara aldığınız sitenin linkini gönderebilir misin?

Hocam linki hic vermiyim performansı çok kötüydü teleservice ankaraya gonderdim motorolla dist servis tr de ki tek servis yetkili olaraka sanirim. 117 tl hesap cikardilar odedim yapmislar son testlerini yapiyorlar telefonu gonderecekler . orjinali gibi olmiyor cakma dokunmatik ekranlar bence hic ugrasmayin

• Ben daha once 17 dolara almistim taktirdim problem olmadi. Gene dusurdum 2.ye kirdim. Aliexpressten verdim bi siparis gene. Takicam kendim.

• quote:

quote:

Benim de ekranım kırıldı. 16dolara aldığınız sitenin linkini gönderebilir misin?

Hocam linki hic vermiyim performansı çok kötüydü teleservice ankaraya gonderdim motorolla dist servis tr de ki tek servis yetkili olaraka sanirim. 117 tl hesap cikardilar odedim yapmislar son testlerini yapiyorlar telefonu gonderecekler . orjinali gibi olmiyor cakma dokunmatik ekranlar bence hic ugrasmayin

YETKİLİ SERVİS 117tlye yapıyorsa ÇOK UCUZ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 22 Ocak 2014; 10:18:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: .i.

quote:

quote:

YETKİLİ SERVİS 117tlye yapıyorsa ÇOK

2 aydır birader kullanıyor sıkıntı yok orjinali giib oldu telefon...
    Bilemiyorum ucuz 20 dolara aldım ben kendim denedim dokunmatik facia oldu çok zahmetli elektronikten falan anlamıyorsanız el beceriniz yok kesinlikle kalkışmayın derim... geri toplayana kadar canım çıktı(belki benim beceriksizliğim bilemem:))

• ÇOK UCUZ iyi fiyat yazacaktım. Eksik yazmışım..

YETKİLİ SERVİS 117tlye yapıyorsa ÇOK UCUZ... Telefonu yarın göndercem teleservise.. Ekranı kırık ve kulaklık girişi oynatınca ses geliyo.

BEn şunu anladım teleservise gönderiyorsun, onlar orjinal dokunmatik ekran takıyorlar(gorilla glass) işçilik falan 117tl alıyorlar.. Doğrumu anlamışım..

Her halükarda göndercem çok para isterlerse belki yaptırmam..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 22 Ocak 2014; 10:20:02 >
  • Arkadaşlar telefonu TELESERVİCE denen dandik yere gönderdim, ANKARAYA. ( iletişim 0216 458 9797) GÖndermeden önce dış ekran fiyat bilgisi için aradım, kız kesinlikle cihazı göndermeden fiyat vermiyoruz, "cihazı gönderin o zaman size fiyat vereceğiz" dedi. Bende gönderdim cihazı. Şimdi aradım hala fiyat vermiyorlar ve aptallar ekranı tamir ettirmeden cihazı bana geri göndermişler.. Kız bana diyoki ücreti fazlaymış geri göndermişler. Ücreti soruyom söylemiyor. Be aptallar ben belki ücret ne kadarsa yaptırcam. Allah belasını versin hepsinin, yetkili birini ver diyom, vermiyo.. Nasıl bir firma bunlar.. Sinirden fıttırdım..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .i. -- 3 Şubat 2014; 16:06:52 >
  • 117 tl ye yaptılar. benim cihazı tamir ederken de mallık yaptılar. başkasının sıfır cihazını gönderdiler bana:) vicdanım el vermediği için geri gönderdim. 1 hafta mail ile bastırdıktan sonra cihazımı tamir edip gönderdiler. Birader kullanıyor orjinalinden farkı yok yaklaşık iki aydır kullanıyor gayet güzel.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi capacitor -- 4 Şubat 2014; 10:59:49 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.