Şimdi Ara

motorola atrix alacağım ya da başka bir tel yardım! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende xperia neo dan geçiş yaptım atrix e.tek kelimeyle süper bir cihaz.öncelikle tüm markalar zaten android işl.sistemini kullanıyor.ufak tefek müdahalelerle her marka kendi arayüzünü yüklüyor cihazlara.buraya kadar tamam.arayüz bir yere kadar.sonra donanım.işte benim için önemli olanda oydu.xperia da galeriye girip çektiğim fotolara bakmam 2 saniye sürerken atrix te 1 saniyenin altında.ya ha 2 saniye ha 1 saniye diye düşünülebilir.fakat benim bu verdiğim sadece bir örnekti.telefonun oyun,uygulama,foto çekimi yani kısacası tüm kullanımında kendini hissettiren donanım.diğer tüm özellikler arayüzler değiştirilebilir.lafı çok uzatmamın nedeni;benim gibi forumda konu konu dolaşıp tavsiye isteyen arkadaşlara tek tavsiyem atrix tir.cihaz 2.3 güncellemesiyle geliyor.ve hızı harika.tegra2 görüntü işlemcisi harika.kesinlikle pişman olmayacağınız bir telefon.....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sanalove

Bende xperia neo dan geçiş yaptım atrix e.tek kelimeyle süper bir cihaz.öncelikle tüm markalar zaten android işl.sistemini kullanıyor.ufak tefek müdahalelerle her marka kendi arayüzünü yüklüyor cihazlara.buraya kadar tamam.arayüz bir yere kadar.sonra donanım.işte benim için önemli olanda oydu.xperia da galeriye girip çektiğim fotolara bakmam 2 saniye sürerken atrix te 1 saniyenin altında.ya ha 2 saniye ha 1 saniye diye düşünülebilir.fakat benim bu verdiğim sadece bir örnekti.telefonun oyun,uygulama,foto çekimi yani kısacası tüm kullanımında kendini hissettiren donanım.diğer tüm özellikler arayüzler değiştirilebilir.lafı çok uzatmamın nedeni;benim gibi forumda konu konu dolaşıp tavsiye isteyen arkadaşlara tek tavsiyem atrix tir.cihaz 2.3 güncellemesiyle geliyor.ve hızı harika.tegra2 görüntü işlemcisi harika.kesinlikle pişman olmayacağınız bir telefon.....

bi kac sorum olacak hocam

dokunmatik kalitesi nasil su an samsung wifi 5 kullaniyorum ondan buna gecince hayal kirikligina ugramak istemiyorum
    2- web tarayicisinda takilma falan var mi scroll yaparken samsunglar kadar akici mi. İncelemee videolarinda hep takiliyor gibi gorundu bana
    3-ekran cok mu 16-9 gibi yoksa bana mi oyle geliyor. Ben daha cok genis ekran seviyorum
    4- son olarak batarya yogun kullanimda ne kadar gidiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: worldmaster61

quote:

Orijinalden alıntı: sanalove

Bende xperia neo dan geçiş yaptım atrix e.tek kelimeyle süper bir cihaz.öncelikle tüm markalar zaten android işl.sistemini kullanıyor.ufak tefek müdahalelerle her marka kendi arayüzünü yüklüyor cihazlara.buraya kadar tamam.arayüz bir yere kadar.sonra donanım.işte benim için önemli olanda oydu.xperia da galeriye girip çektiğim fotolara bakmam 2 saniye sürerken atrix te 1 saniyenin altında.ya ha 2 saniye ha 1 saniye diye düşünülebilir.fakat benim bu verdiğim sadece bir örnekti.telefonun oyun,uygulama,foto çekimi yani kısacası tüm kullanımında kendini hissettiren donanım.diğer tüm özellikler arayüzler değiştirilebilir.lafı çok uzatmamın nedeni;benim gibi forumda konu konu dolaşıp tavsiye isteyen arkadaşlara tek tavsiyem atrix tir.cihaz 2.3 güncellemesiyle geliyor.ve hızı harika.tegra2 görüntü işlemcisi harika.kesinlikle pişman olmayacağınız bir telefon.....

bi kac sorum olacak hocam

dokunmatik kalitesi nasil su an samsung wifi 5 kullaniyorum ondan buna gecince hayal kirikligina ugramak istemiyorum
    2- web tarayicisinda takilma falan var mi scroll yaparken samsunglar kadar akici mi. İncelemee videolarinda hep takiliyor gibi gorundu bana
    3-ekran cok mu 16-9 gibi yoksa bana mi oyle geliyor. Ben daha cok genis ekran seviyorum
    4- son olarak batarya yogun kullanimda ne kadar gidiyor

arkadaşlar bu telefonu antalyada bulabileceğim bir yer bilen var mı

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.