Şimdi Ara

Motor ölçümü için Otomobilini Ekspertize Getirenler Dikkat 35 Bin TL Masraf Çıkabilir. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
26
Cevap
1
Favori
4.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    İkinci cümlede oto galericiler başkanı sözünü görünce okumayı bıraktım.
    Bu kadar dolandırıcı varken ekspere ne olursa olsun gidin.
    Tabi dolandırı olmayan ekspere gidin :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dyno doğru sonuç veriyor vermiyor orası tartışılırda hararet göstergesi diye bişey var araçlarımızda burdan takip edebiliyoruz aracın hararet yapıp yapmadığını diye biliyorum çok zor bişey degil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Motorun güç üretip üretemediği zaten motorun durumu hakkında bilgi verir. Sallama haber. Dyno testini yapan öküzün biri değilse zararı filan da olmaz. Kompresyon testi daha iyidir tabi ki aracı hiç yormaz.
  • Adam soğutma knousunda haklı ama dynocular da bunu bildiğinden her zaman aracın önüne yüksek güçte çalışan fan koyuyorlar ki radyatör ve motor soğutmasını yapmaya devam etsinn

Bunun haricinde araç hareket halindeyken boşa alınması yağlamayı kestiği anlamına gelmez, güncel araçlarda anahtar "Start II" konumuna getirildiğinden itibaren aracın bütün yağlama ve yakıt pompaları(elektronik) çalışır, araç çalıştırıldığında da bütün mekanik yağlama parçaları( dişliler, turbo kısaca basınç ve mil ile dönen her parça) bulunduğu vitesten bağımsız olarak çalışmaya başlar.

Haberdeki tek doğru aracın ömrünü değil gücü ve torkunu gösterdiğini belirtmeleri
  • Forvelin_ kullanıcısına yanıt
    Tam bunu atacaktım hocam siz videosunu koymuşsunuz bile, bence konu için en nokta atışı yorum bu videoda olmuş. Keşke bu adam galeri açsa da gözümüz arkada kalmadan araç satın alsak.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.