Şimdi Ara

Motogp 2011 Sezonu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
0
Favori
12.037
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rossi için mükemmel yarış çıkardı diyebilirim tabi aynı zamanda zıştı da denilebilir
    Ducati'nin belalısı önden kayma hala devam ediyor.
    Lorenzo hayatının en ballı galibiyetini elde etti.Bonuscelli'ye de yazık oldu kafa üstü çakılmadı allahtan teselli oydu.
    C.Edwards'ın da sanırım benzini bitti
  • Bir dışardaydık yarışı izleyemedik olan aksiyona bak. Tekrarını falan izleyeyim bir yerden. Stoner baya tepki göstermiş galiba Rossi'ye, Rossi'nin motor önden kaymış sanırım okuduğuma göre. Ducati'nin şu önden kayması bir çözülemedi gitti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Bir dışardaydık yarışı izleyemedik olan aksiyona bak. Tekrarını falan izleyeyim bir yerden. Stoner baya tepki göstermiş galiba Rossi'ye, Rossi'nin motor önden kaymış sanırım okuduğuma göre. Ducati'nin şu önden kayması bir çözülemedi gitti.

gösterdigi Tepki iki kolunu kullanarak yaptı.Açıkça söyleyemedim ama Anladınız.Pist görevlileri kazadan sonra hemen Rossiye yardım ettiler ve Motorunu yittiler.Stonere bakmadılar bile.Stoner yardım istemese hiç oralı bile olmayacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: loko

quote:

Orijinalden alıntı: Maximum_Carnage

Bir dışardaydık yarışı izleyemedik olan aksiyona bak. Tekrarını falan izleyeyim bir yerden. Stoner baya tepki göstermiş galiba Rossi'ye, Rossi'nin motor önden kaymış sanırım okuduğuma göre. Ducati'nin şu önden kayması bir çözülemedi gitti.

gösterdigi Tepki iki kolunu kullanarak yaptı.Açıkça söyleyemedim ama Anladınız.Pist görevlileri kazadan sonra hemen Rossiye yardım ettiler ve Motorunu yittiler.Stonere bakmadılar bile.Stoner yardım istemese hiç oralı bile olmayacaklar.

Evet onları da okudum el hareketleri falan da yapmış Rossi'ye. Akıllı ol Stoner.

Bir de Rossi'nin motor çalışıp devam edince Stoner edemeyince ikiye katlanmıştır siniri. Yarın veya ertesi gün bir izleyeyim şu yarışı yahu.

• quote:

Orijinalden alıntı: drexler22

bu sene favori pilotum marco simoncelli.. adam geçen senenin ortasından beridir nerdeyse her yarışta şapkadan tavşan çıkarıyor.. kesinlikle bi fabrika takımını hakediyor artık

şapka çıkarıyor harbiden de. o nasıl sürüş ama viraj çıkışında kendi kendine düştü.way playboy davşanım.
    Lorenzo ballısı sürüşüne baktı.dikkatliydi aldı galibiyeti. ama sevinçleri çok yapay.iğrenç biri.zaten koca burunlu, tüysüz oğlanlardan korkacan.her zaman derim. seremonide ki dapdar şortlu hatunlar neydi öyle? bernie 70 yaşında çocuk sahibi olan kart zampara. F1'e niye koymuyor bu hatunlardan.

quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

Rossi yarışı bitiremez umarım.

Stoner'ı biçti resmen.

bi kere doğru mesaj görmedim ki. kasıt mı var???

• quote:

Orijinalden alıntı: the_cantan

quote:

bu sene favori pilotum marco simoncelli.. adam geçen senenin ortasından beridir nerdeyse her yarışta şapkadan tavşan çıkarıyor.. kesinlikle bi fabrika takımını hakediyor artık

şapka çıkarıyor harbiden de. o nasıl sürüş ama viraj çıkışında kendi kendine düştü.way playboy davşanım.
    Lorenzo ballısı sürüşüne baktı.dikkatliydi aldı galibiyeti. ama sevinçleri çok yapay.iğrenç biri.zaten koca burunlu, tüysüz oğlanlardan korkacan.her zaman derim. seremonide ki dapdar şortlu hatunlar neydi öyle? bernie 70 yaşında çocuk sahibi olan kart zampara. F1'e niye koymuyor bu hatunlardan.

• İspanya GP Yarış sonucu:

1 Jorge Lorenzo Yamaha Factory 50:49.046
    2 Dani Pedrosa Honda HRC +19.339
    3 Nicky Hayden Ducati MotoGP +29.085
    4 Hiroshi Aoyama Honda Gresini +29.551
    5 Valentino Rossi Ducati MotoGP +01:02.227
    6 Hector Barbera Ducati Aspar +01:08.440
    7 Karel Abraham Ducati Cardion AB +01:14.120
    8 Cal Crutchlow Yamaha Tech 3 +01:19.110
    9 Toni Elias Honda LCR +01:42.906
    10 John Hopkins Suzuki MotoGP +01:48.395
    11 Loris Capirossi Ducati Pramac +01:51.876
    12 Andrea Dovizioso Honda HRC
    13 Colin Edwards Yamaha Tech 3 +01:32.0
    14 Ben Spies Yamaha Factory DNF
    15 Randy de Puniet Ducati Pramac DNF
    16 Marco Simoncelli Honda Gresini DNF
    17 Casey Stoner Honda HRC DNF
  • quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: HyperioИ

Rossi yarışı bitiremez umarım.

Stoner'ı biçti resmen.

bi kere doğru mesaj görmedim ki. kasıt mı var???

Doğru mesaj görmediysen senin gözlerde kasıt var.

• Rossi'nin kastı var mı? yok.
    biraz oksijen lazım.
  • quote:

biraz oksijen lazım.

İçerisinde bulunduğun durumu farketmene sevindim.
    Bi cam aç, bişey yap rahatla..
  • o oksijen sana lazimdi ama çok zorlayip moralini bozmayasın dedim. ne doğru bir insanim ama var ya peh.yoksa ne dalga gececeğim.
  • Pazar günü Portekizde yapılacak olan Grand Prix Portugal - Estoril Motogp yarışının cuma Antrenmanlarını Simoncelli Domine etti.2 Antrenmanıda birinci bitiren Simoncelli yarış içinde Favoriler arasında.Yarış pazar günü saat 15 de yayınlanacak.
  • 2011 Moto2 Şampiyonası'nın Portekiz'de gerçekleştirilecek 3. yarışı öncesinde son antrenmanlar gerçekleştirildi.Dünkü antrenmanlarda 22. olan Türk sürücü Kenan Sofuoğlu ise bugünkü antrenman seansının en hızlı 2. ismi olmayı başarırken onu Marc Marquez takip etti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tinki vinki

2011 Moto2 Şampiyonası'nın Portekiz'de gerçekleştirilecek 3. yarışı öncesinde son antrenmanlar gerçekleştirildi.Dünkü antrenmanlarda 22. olan Türk sürücü Kenan Sofuoğlu ise bugünkü antrenman seansının en hızlı 2. ismi olmayı başarırken onu Marc Marquez takip etti.

kenan'a ilk 2 yarışta 2011 aracı yaramadı.. geçen seneki şasiye dönmesiyle birlikte uçmaya başlamış.. yarın ilk 2 yarıştan çok daha iyi olacaktır kenan
  • Estoril yarışının Sıralama Turlarını Jorge lorenzo kazandı.Bu haftanın en hızlı Simoncelli ikinci sıradan başlayacak.
    Sonuçlar:
    1 Jorge Lorenzo 1:37.161 (q)
    2 Marco Simoncelli +00.133
    3 Dani Pedrosa +00.163
    4 Casey Stoner +00.223
    5 Ben Spies +00.705
    6 Andrea Dovizioso +00.912
    7 Colin Edwards +00.919
    8 Cal Crutchlow +01.028
    9 Valentino Rossi +01.110
    10 Hector Barbera +01.202
    11 Hiroshi Aoyama +01.336
    12 Karel Abraham +01.625
    13 Nicky Hayden +01.761
    14 Loris Capirossi +01.773
    15 Alvaro Bautista +02.011
    16 Randy de Puniet +02.217
    17 Toni Elias +02.733

Simoncelli ile Rossi bu yarışta coşar,demedi demeyin.
  • Technomag-CIP takımında Dominique Aegerter dördüncü olarak Moto2'deki en iyi sonucunu elde ederken, takım arkadaşı olan Türk sporcumuz Kenan Sofuoğlu ise Bradl ile giriştiği liderlik mücadelesi sonunda yarışa veda etmek zorunda kaldı.
  • Portekiz gp sini Dani Pedrosa kazandı.Bitime 4 tur kala Lider olan Lorenzoyu geçen Pedrosa finishe kadar birinciligi bırakmadı.

1 Dani Pedrosa 45:51.483
    2 Jorge Lorenzo +03.051
    3 Casey Stoner +07.658
    4 Andrea Dovizioso +16.530
    5 Valentino Rossi +16.555
    6 Colin Edwards +32.575
    7 Hiroshi Aoyama +38.749
    8 Cal Crutchlow +40.912
    9 Nicky Hayden +54.887
    10 Randy de Puniet +59.697
    11 Toni Elias +01:00.374
    12 Loris Capirossi +01:01.793
    13 Alvaro Bautista +01:24.370
    14 Ben Spies DNF
    15 Karel Abraham DNF
    16 Marco Simoncelli DNF
    17 Hector Barbera DNF
  • Le Mans GP Sıralama sonucu:

1 Casey Stoner 1:33.153 (q)
    2 Marco Simoncelli +00.059
    3 Andrea Dovizioso +00.468
    4 Dani Pedrosa +00.530
    5 Jorge Lorenzo +00.553
    6 Cal Crutchlow +00.651
    7 Colin Edwards +00.910
    8 Ben Spies +01.053
    9 Valentino Rossi +01.053
    10 Nicky Hayden +01.124
    11 Randy de Puniet +01.198
    12 Alvaro Bautista +01.360
    13 Hiroshi Aoyama +01.459
    14 Hector Barbera +01.497
    15 Loris Capirossi +01.713
    16 Karel Abraham +01.947
    17 Toni Elias +02.280

Simoncelli bu sene iyi Performans gösteriyor.Rossinin birinci ile arasında 1 saniye fark var.Motorsikletin ayarını sıralama turlarının bitmesine 2 dakika kala bitirdiklerinden ve yeterince zaman olmadıgından dolayı bu kadar geri başlayacaklarını belirtti Doktor.
  • simoncelli inşallah kaza yapmaz da ağız tadıyla bir izleriz

pist çok güzel çok akıcı.. baya geçiş izleriz umarım
  • simoncelli pedrosayu şutladı
    Simoncelli pedrosayı dışarıdan sollayınca pedrosa duramadı motoru kaydırarak düştü.Derken yarış yönetimi simoncelliye pitten geçme cezası verdi.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.