Şimdi Ara

MOTO 360 ****ANA KONU****(10.01.2015) (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.559
Cevap
43
Favori
90.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Pek çok farklı saat arayüzü var. Çok ama çok beğendim ben amazfit'i.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Moto 360 2. Jenerasyon satmak isteyen varsa bana ulaşabilir

• amazondan aldığım moto 360 sport var elimde faturası ve kutusu yok. Daha çok pebble time saatimi kullandığım için şu an fazlalık gibi duruyor. herhangi bir sıkıntısı problemi yok temiz kullandım. isteyen olursa 500 tl ye verebilirim.
  • Batarya ile alakalı sorun yaşayanlar Aliexpressden batarya ve değiştirme kitini 16$ a alabilir. 1 hafta 10 gün kadar kısa sürede geliyor. Değiştirme işlemi yaparken sizi tek zorlayacak şey arka mika kapağı ayırmak olacak onuda ya ısıtarak ayırın yada altına jilet sokarak yapışkanı kesin. Ben 2 yıldır kullanıyordum bataryası ölmüştü. Şuan telefonuma sürekli olarak bağlı arada ses ile mesaj falanda yazıyorum 1,5 gün kadar gidiyor.

Benim gen1 de yapmak istediğim birşey var dili türkçeleştirmek mümkün mü veya whatsapp dan gelen fotoğrafları görüntülemek için ne yapabiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aderinkaya

Batarya ile alakalı sorun yaşayanlar Aliexpressden batarya ve değiştirme kitini 16$ a alabilir. 1 hafta 10 gün kadar kısa sürede geliyor. Değiştirme işlemi yaparken sizi tek zorlayacak şey arka mika kapağı ayırmak olacak onuda ya ısıtarak ayırın yada altına jilet sokarak yapışkanı kesin. Ben 2 yıldır kullanıyordum bataryası ölmüştü. Şuan telefonuma sürekli olarak bağlı arada ses ile mesaj falanda yazıyorum 1,5 gün kadar gidiyor.

Benim gen1 de yapmak istediğim birşey var dili türkçeleştirmek mümkün mü veya whatsapp dan gelen fotoğrafları görüntülemek için ne yapabiliriz?
    Daha önce yazdım. Arka kapağı sökmeye ve gereksiz yere kırmaya gerek yok.
    Gizli pimleri sökmek yeterli.
  • khan143 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ok google dedikten sonra ali yi ara diyorum tel ali yi arıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SiLGEC

Daha önce yazdım. Arka kapağı sökmeye ve gereksiz yere kırmaya gerek yok.
    Gizli pimleri sökmek yeterli.

Alıntıları Göster
    Bahsettiğiniz pimler 4 adet siyah pimler ise benim saatimde ne yazık ki arka kapağı sökmeden onlara erişmek imkanızdı.
  • aderinkaya A kullanıcısına yanıt
    Yazdığıma göre imkansız değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: SiLGEC

Yazdığıma göre imkansız değil.
    Anlatında imkansızı başaralım o zaman
  • arka kapağı çıkarmadan pili değiştirmek istiyorsanız, videodaki işlemi yapabilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=wl61mDJlu9E
  • Saatlerdir yeni modellerin incelemesini yapıyorum: TLC çıkarmış Moto 360'a çok benziyor, kendi işletim sistemi var, Samsung Tizen kullanıyor keza fiyatı pahalı. Diğerinin kordonu ince. Huawei'de birşey eksik, Asus'un 3'ü var, yine birşeyler eksik..

Moto 360 1.gen saatimi satalı 1 yıl oldu, 2.gen alırım diyordum ama bütçe denk gelmedi vs. derken saat artık Amazon dahil hiç bir yerde yok.

Diğer modellerle karşılaştırma yapıldığında; aşağıdaki özellikleri içeren, tasarım ve kalite olarak benzer başka saat var mı arkadaşlar?
    1- Spotify'da şarkı değiştirme vs. yapabilmeli.
    2- Whatsapp mesajlarına sesli olarak yanıt verebilmeli (sesle yanıt yazma)
    3- Arayüz seçeneği olmalı.
    4- Şarj sistemi pinle oturarak değil de, temassız olmalı.

Aslında hepsi 360'da vardı, tasarım vs. olarak da efsane; çelik ya da siyah kasa 2.gen satan yok mu hiç :(

Bu beklentilerime dair başka saatlerde deneyimleriniz varsa da paylaşırsanız ayrıca sevinirim.

Ekleme: 4 saat daha araştırdım:
    * Fossil Q Gen 3 Smartwatch alacağım gibi, boot sorunu var gibi bakalım. En benzeyeni bu.
    * Bir de Ticwatch E var bakalım, araştırmaya devam. Kablosuz şarj yok :(
    * Xiaomi Pace 2 Stratos'ta Wear Os'taki gibi mail, spotify bildirimi var mı ona bakıyorum, keza fiyatı da iyi ama sanırım bildirimler yok gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basturkemin -- 16 Temmuz 2018; 6:1:5 >

• basturkemin B kullanıcısına yanıt
    Diger bir onemli ozellik de google fit uyumu bence. Fitness uygulamalarindan en genis antrenman secenegi olan uygulama fit, ne bileyim halisaha macindan P90X'e kadar oldukca genis bi yelpazesi var. Bu kapsamda wear os kullanip google fit uyumlu olmasi basta geliyor benim icin, hemen sonrasinda da bildirim destegi. Inceleme sonucunuzu takipteyim.

Unutmadan... Dahili hafiza da onnemli aslinda. Mesela ben saatin icine mp3 basiyorum, sonra bi yandan bluetooth kulaklikla muzigimi dinliyorum, bi yandan da yaktigim kaloriyi olcuyorum.

Bu arada benim 360 sport gecen hafta pert oldu. Once birkac gun ara ara kendi kendine kapanip acilmaya basladi, sonra kapanip acilamama ile davem etti surec. Simdi ise surekli olarak acilmaya calisiyor ancak ekran isigi yaniyor ama ekran gelmiyor bi turlu, so ra yeniden kapanip acilmaya calisiyor, taaa ki batarya bitene kadar... Batarya pert olmus sseklinde yorumlanmis bu olay, aliexpresten yeni batarya siparisi verdim, degistirmeyi deneyecegim olmazsa ucuz yollu bi xiaomi bakicam artik 😥

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rock steady -- 25 Ağustos 2018; 19:48:35 >

• Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama. Moto 360 v1 im var. kayışı çok kötü oldu. internette aramalarımda hep v2 kayışı çıkıyor. V1 kayışı nereden bulabilirim.
  • telefon değişikliği nedeniyle saati resetledim kurdum fakat whatsapp vb bir kaç uygulama saat ile senkronize olmadı. Bildirimler geliyor cevap verebiliyorum fakat uygulama olarak saatte yok. Wear os üzerinden tekrar senkronize ediyorum fakat sonuç aynı. Bu durumu yaşayan var mı? Whatsapp eski sürüm android desteğini kestiği için olabilir mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serci07

Konuyu hortlatmış gibi olacağım ama. Moto 360 v1 im var. kayışı çok kötü oldu. internette aramalarımda hep v2 kayışı çıkıyor. V1 kayışı nereden bulabilirim.
    aliexpresste bayağı kordon var hocam beklerim dersen oraya bi bak derim.
  • recooz R kullanıcısına yanıt
    Hocam moto360 duruyor mu

• aderinkaya A kullanıcısına yanıt
    Aynı durum bende de var hocam telefondaki uygulamalar saatte gözükmüyor. Çözüm bulabildiniz mi?

• Maalesef hocam, moto360 gen1 lerin android sürümü 6.0.1 bu sürüme nerede ise bütün uygulamalar destek veriyor. Versiyon 4 veya altı olsa bir çok uygulama destek kesti diyeceğim ama oda yok. Henüz çözebilmiş değilim.
  • Merhaba arkadaşlar Ben Moto 360 1.nesil almayı planlıyorum almadan Pilinin ölü olup olmadığını nasıl kontrol ederim

• MelikDos kullanıcısına yanıt
    Bu saatten sonra almayın bence, ölü değilse bile eli kulağındadır... Bin tane yeni model var, aynı paraya daha güncel model alın.

• 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.