Şimdi Ara

Mortal Kombat X'teki Jason'ın Yüzü PC'de Göründü

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
314
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Mortal Kombat X'e konuk oyuncu olarak gelmiş olan Jason Voorhees'in merak edilen yüzü göründü. PC için yapılan kamera hack'i ile birlikte ortaya çıkan Jason'ın yüzü tam da yukarıda gördüğünüz gibi.

Filmlerde gösterilen Jason ile pek bir alakası olmayan Mortal Kombat X versiyonu pek çok kişi tarafından beğenilmemiş durumda. Zaten görülmemesi gereken bir detay olduğu için ben bunu çok büyük bir eksiklik olarak görmüyorum.

Peki ya sizler Jason Voorhee'in yüzü hakkında neler düşünüyorsunuz?

• Yapsalar güzel olurdu, olmaması birşey kaybettirmedi bence.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Açık söyleyeyim, NetherRealm millet kamerayla oynar da adamın yüzüne bakar diye düşünmemiş ki yüzünü öylesine bir yapmış herhalde. Ben de olsam, oyuncuların direkt göremeyeceği bir şeyin modellemesiyle fazla uğraşmam.

Bu da Beyond Two Souls'taki kamera hacklemesine benzedi. Orada da Quantic Dreams Allen Page'i motion capture ile yapsa da vücudunun en ince ayrıntısına kadar yapmamıştı. Kamera hacklemesi olunca hem Allen Page hem de Quantic Dreams bayağı sert çıkmıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cemecem21 -- 12 Mayıs 2015; 18:37:34 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Oyundaki ufak detaylara önem veren birisiyim fakat bunu yapımcının sunduğu şekilde görebilmek başka oyunu kurcalayıp bak burda yapımcı bu işe özen göstermemiş demek yanlış olur düşüncesindeyim. Çoğu oyun bu şekilde kurcalandığında neler neler ortaya çıkar.

• pc'de hack alışık olduğumuz şeyler.

• Adamlar Jason'ın yüzüne bakmak için kimsenin kamera kurcalayacağını düşünmemiş ki. Hatta iyi bile modellemişler ben sadece göz ağız burun ekler bırakırdım.

• quote:

Orijinalden alıntı: ardaq

pc'de hack alışık olduğumuz şeyler.

kızmayın belki özürlüdür

• Filmdeki yüzü ile alakası bile yok. Jason'un normalde doğru düzgün yüzü bile yok zaten, eğri büğrü bir yüzü var bir gözü kayık burnu yarım vs. O maskeyide utancından giyiyor normalde.
  • Mortal Kombat X de jason ile freddy jasona karşı filmindeki jason ile uzaktan yakından alakası yok
  • Yüzünü yapmalarına gerek yokmuş.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.