Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oyun internet hatası veriyor fiction ödülleri aldım mesaj geldi 12 PM cart curt , gitti girmiyor şu an.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: antmehmet07

İos kullanıyorum oyunda bi hata yok jade zamanlarıda normal geldi kule bitti. Guest modda ödülü tam verirken oyunu kapatıyorum. Yeniden açınca ödüller alınmış ama kule duruyor Ödülün haneye işlemesini beklemeyin hemen kapatıp tekrar açın. Bende bu şekilde çalıştı. Bence bu hata hepsinde var ama zamanlama önemli
    Aynen dediğin gibi. Ödüller tam haneye islenecekken kapatıyorum tekrar giriyorum ruh veriyor questler yine duruyor. Ama biraz geç kaldım galiba bin küsür tane kastım. Oyun bakıma girdim. İnşallah fixlenmezde mk11 karakterleri fullerim.

• İostayım update required diyor giriyorum update gözükmüyor aynı sorunu yaşayan oldu mu?

• Sorun yok daha güncelleme yayınlanmadı app storede. Glitch yapan arkadaşların korkulu rüyası update kapıda :) son glitchleri yapmışsınızdır artıkın yeni glitch yapanların gözü yaşlı Şu an oyunu güncellemeye altyapı hazırlamak için bakıma almışlardı ilerleyen saatlerde güncelleme yayınlanır daha sorunsuz bir oyuna merhaba deriz. Bakalım neler değişti neler geriye geldi görelim store olayı nolacak merak ettiğim bir husus açıkcası.
  • Güncelleme geliyor. Maalesef ki MK11 pack'i fulleyemedim. Raiden ve Scorpion full, Jade 6 ya da 7 fusede kaldı. Scorpion'u 1 ya da 2 kere sattım hatta geri. (95 ruh veriyor galiba). Raiden'ı da 4 5 defa sattım ama Jade inat etti fullenmedi.

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Jade mk11 packte sıkıntı bir karakter gerçekten. 5 scorpion 5 raiden geldi, gele gele 3 tane jade geldi
    Fullemek derken?

• Update istiyor ama store da yok

• Enes Bahadır kullanıcısına yanıt
    Hepimizde aynı

• Android de de hala yok güncelleme

• aarda kullanıcısına yanıt
    Ayni problem bendede var gunceleme var dior tikliorum updatesi yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    11 x (Scorpion+Raiden+Jade) :)

• Güncellemeyi yaptım ama hala "servis mainteance" uyarısı veriyor. Oyunu kurcalaya kurcalaya bozdular nihayet. Belki de ban yedim. Anlaşılır birkaç saate.

Hocam aynı şey bende de var banlanmanla alakalı bir durum değil. Sadece bakımda oyun. Zaten ingilizce onu yazıyor orada.
  • PhoneLeaker kullanıcısına yanıt
    Biliyorum Hocam anlamını da belki de bazı kullanıcılara banlandin demek yerine böyle bahaneler öne sürüyor olabilirler diye düşünmüştüm.

Yok hocam ban olduğu zaman direk account suspended ya da ban lifted uyarısı çıkar.
    Demek istedigim souls mu boldu yoksa herhangi bir glitch ile mi ?

• Oyun açıldı. Glitch'ler düzeltilmiş maalesef. Jade için ek süre verilmiş.

• Güncellemeyi yapan arkadaşlar Quest devam ediyormu hızlı kasmak için yada başka açık varmı farkkettiğiniz teşekkür ederim iyi oyunlar.

Hocam eski mesajlara bak görürsün. Bir glitch vardı ama yeni güncelleme ile düzelttiler.

• 
Sayfa: önceki 730731732733734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.