Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (717. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni karakterlerden jade çok beğendim. Birazda tipsiz olmasa banko oynanacak karakter. Erron black konusunda kararsızım. Etkisi az olsa da sp2 de adamın anlının ortasına sıkması güzel hissettiriyor. Şişko testereciyi beğenmedim. Çok güçlü olsa da hareketler çok uyduruk. Animasyon değilde eski tarz kalitesiz çizgifilm karakteri gibi olmuş :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O değil de O kullanıcısına yanıt
    Challenge repeat olayı tamamen bittimi. Bir tek ben mi yapabiliyorum acaba. Leatherface ı 9 fuse yaptım biraktim. Dodkitana 7 idi onuda 9 çıkardım. Erron şu an 5 te birazdan challenge sıfırlama yapcam onu da 9 da bırakırım. Neredeyse 20 bine yakın soul birikti. Kimseden duymadım sıfırlama olayını. Garibime gidiyor şu an

• Twister1155 T kullanıcısına yanıt
    Challenge tekrarı olayını ben biraktim. Sutlaniriz falan diye. Bilmiyorum yani hiç..

• Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    Şişko testereciyi stun'i olan kartlarla kullanırsan özelliğini daha iyi fark edersin Hocam.

• Hocam benim size bi sorum olacaktı bu fw yeni gelen 2 ekipman tam olarak ne ise yarıyor yazabilirseniz sevinirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mali_21 M kullanıcısına yanıt
    Store'a bir tane equipment geldi, o da biri öldürüldüğünde bir rakibin canını 1/3 oranında azaltan bir eq yamulmuyorsam.

• Mali_21 M kullanıcısına yanıt
    Store'a bir tane equipment geldi, o da biri öldürüldüğünde bir rakibin canını 1/3 oranında azaltan bir eq yamulmuyorsam.

• Teşekkür ederim karakter almak için topluyordum olmadı tekrar ekipmana dewam edecem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler PS4'ten Mortal Kombat XL'a başladım. Bugün hiç mobil versiyonu oynamadım desem yeri. Arada dağlar var tabii ki normal olarak ama Mobile versiyonu da bayağı ciddiye alıyorlar anladığım kadarıyla. Çünkü mobilde olup PS4 versiyonunda olmayan çok adam var. Sırf Mobile oyun için yeni adam yapmışlar. Aslında PS4'ten oynarsam daha iyi olacak gibi. Harcadigim zaman azalır inşallah.

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi diğer platformlarla arasında çok fark var ama mobildeki gibi birşeyler elde etme, ilerleme, kazanma hissiyatı yok. Bir noktadan sonra sıktı beni. Arada açıp brutalty, fatality falan takılıyordum.

• Vampir mileena paketi geldi :)

Bu paket fullenecek :)

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• Cerezleri silince bendede geldi, 2 tane çıktı çok zorlamadan ama çelınc gelecek zorlamaya gerek yok. 2 sp güzelmiş bu arada.
    hocam acil yardım edin biriniz. 3 yıllık full emek hesabıma giremiyorum. ios kullanıyordum telefonu sıfırlayıp sattım android telefona gectim kardeşimindi onun telefonunda mortal kombat vardı hesabıda vardı bende change wb id tıkladım iosta kullandıgım hesabın e postasını ve şifresini girdim ama giriş yapacağına ''your current profile is already associated with'' dedi yani bu hesap benim gerçek hesabımın e postasıyla ilişkilendirildi. peki gerçek hesabıma noldu şimdi nasıl giricem gerçekten çok emek harcadım o hesaba
  • e92v8 kullanıcısına yanıt
    İos daki hesap android de kullanılmıyor.

Büyük ihtimal olduğu gibi duruyordur.

iOS bir cihaz bulup denemeniz lazım.

e posta ve şifre android deki hesapla ilişkilendi iostan girsem o android deki hesaba girmezmi
  • ios hesabınız muhtemelen duruyor, iso hesabı zaten android üzerindeki oyunda kullanılamıyor diye biliyorum forumdada bir kaç sefer aynı şekilde soru sorulmuştu. Kendi hesabınızı ilk defe android de acmak istediğinizde yeni hesap gibi görmüş ve sizinde belirttiğiniz gibi iki hesabı ilişkilendirip birleştirmiş. Android üzerinden yeni alınmış veya sıfır bir hesap ile giriş yapacaksanız her zaman verileri silip eğtimi geçtikten sonra hesap girilmeli yoksa her halükarda 2 hesabı birleştiriyor tecrübe ile sabit.
    @e92v8
  • quote:

Orijinalden alıntı: e92v8

e posta ve şifre android deki hesapla ilişkilendi iostan girsem o android deki hesaba girmezmi
    @KirkLeeHammett arkadaşın dediği gibi hesabınız çok büyük ihtimal duruyordur. Küçük bir ihtimal sıfırlanması. Kesin yöntem bir ios bulup yüklemek.
  • Vampir milena klasik scorpion slasher jv mukemmel takim oldu her yer kan revan

• quote:

Orijinalden alıntı: KirkLeeHammett

Cerezleri silince bendede geldi, 2 tane çıktı çok zorlamadan ama çelınc gelecek zorlamaya gerek yok. 2 sp güzelmiş bu arada.
    Challenge ye geleceği şüpheli. Sc Ops Scorpion gibi sadece peket ile gelecek anladım ben, duyurusunda.
    Bu arada nasıl %7 çıkma ihtimali var anlamadım 50 civarı paket açtım 1 tane bile gelmedi.
  • Hocam 1 kere geldi mi gerisi geliyor, ilk sefer çıkartın gerisi gelecektir.2 hesabımda 1.de 2 fuse diğerinde 3 fuse oldu. Üzerine tıklayıp özelliklerine baktığınızda "Complete challenge to unlock" yazıyor muhtemelen cadılar bayramı dedikleri zaman aralığı bitmeden gelecektir, Jade'den sonra gelebilir.
  • 
Sayfa: önceki 715716717718719
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.