Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (716. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.951
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Futurecomputer F kullanıcısına yanıt
    Nasıl aldın bu karakterleri özellikle vampires mileena yı? Ben day of death pack açtımda offline yapamadım siz yaptınızmı?

• quote:

Orijinalden alıntı: O değil de

O değil de beyler bu güncellemeyle offline tarihe karışmış oldu bence. Sadece bir kere yapıyorum ve hemen oyundan atıyor. Kötü oldu.
    Yok hocam offline hâlâ oluyor demin denedim. Sadece yeni hesaba geçtikten sonra oyunu kapatıp açın normal hesaba geçiyor gene.

• Beyler Day of The Dead paketi çıkmış ama sakın açmayın. 60 küsür paket açtım sadece bir tane DOTD Kitana çıktı. Bekleyin Challenge ları babalar gibi zaten 3 yeni kart var bir de Kitana repeat 2 haftadan kimse ölmez

• 2 jade 1 erron aldım 6 7 denemeden sonra geldi bana

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben büyük bir sabırla Leatherface'i 5 fuse yapabildim. İki tane de Freddy aldım hatta. Offline'daki sıkıntı çok can sıkıcı. Eskisi gibi olsaydı bu iş çoktan bitmişti.

• Hocam genelde ben çok nadir artık offline a başvuruyorum markette olan karakterleri öyle fulledim hileciler falanda bana geldiği yok pek gelenlere de yenilmiyorum bugünde bi jade aldım dün 2 tane üst üste jade geldi

• Mali_21 M kullanıcısına yanıt
    Haklısın aslında ama 200 ruha 450 ruhluk kartı almak da çok cazip geldi bana da.

• Kart markete gelene kadar bende offline a başvuruyorum ama markete girdikten sonra uğraşmanın alemi yok çok fazla vakit alıyor

• Bir Erron Black fanı olarak dod erron beni tatmin etmedi. 2 tane offline ile çıkardım, 2 tane challenge la geldi, marketten 8 fuse yaptım. Sp2 hasarı çok az. Öldükten sonra gelen hayaletin verdiği hasar yok gibi birşey. Keşke leatherface harcasaydım ruhları.

• relentless j. assasin jade t.quanchi rakibin t

cogu speciali boşa çıkıyor bundan gerisi cok keyif vermiyor

• Güncellemede gözüme çarpan en büyük sıkıntıları söyleyeyim size:
    Liu Kang'lerin X-Ray'leri Klassic Mileena harici garanti vuruyordu şimdi çoğu adama X-Ray yapıyorsun yapmadığı oluyor.
    SP2'lerde çoklu adam alma olayı bitmiş. Normalde Spec-Ops Scorpion 2, Freddy Kruger üçünün de canı düşükse 3 adamı birden alabiliyordu şimdi onu yatırmışlar sadece bir adamı alabiliyorlar.
    Jade+BH Erron Black ikilisi gene maçları çökertiyor. Jade ataktan kaçıp Erron Black arkadan saldırırken Jade geri dönmüyor kalıyor öyle.
    DOTD Jade'de açıklanmayan bir Vampirism var sanırım çünkü SP2'nin ikinci yarısında adamın sırtına atlayıp can kazandığı oluyor
    Offline için artık her hesap değiştirdiğimizde oyunu kapatıp açmamız gerek aksi takdirde aldıklarını da almıyor hiçbir şey olmamış gibi devam ediyor.

• Bana mı öyle geliyor yoksa bu DOTD kartlar tırt mi? Bi tane offline'dan çıktı Jade. Özelliğine baktım, neymiş SP yaptıktan sonra 5 saniye kalkan oluyormuş, eee? Bi de neymiş efendim kazandığı powerlarin bazıları takım arkadaşlarina gidiyormuş. Bana anlamsız geldi ve diğer hesaba geçip kazandığım Jade'i geri verdim.

Bence bir önceki guncellemede yer alan Kung Lao ve Ronin kartlar daha iyi. Bu kartlar sanki Haloviin için öylesine ciziktirilmis gibi duruyor. Ha Vampir Mileena'dan emin değilim.

• quote:

Bana mı öyle geliyor yoksa bu DOTD kartlar tırt mi? Bi tane offline'dan çıktı Jade. Özelliğine baktım, neymiş SP yaptıktan sonra 5 saniye kalkan oluyormuş, eee? Bi de neymiş efendim kazandığı powerlarin bazıları takım arkadaşlarina gidiyormuş. Bana anlamsız geldi ve diğer hesaba geçip kazandığım Jade'i geri verdim.

Bence bir önceki guncellemede yer alan Kung Lao ve Ronin kartlar daha iyi. Bu kartlar sanki Haloviin için öylesine ciziktirilmis gibi duruyor. Ha Vampir Mileena'dan emin değilim.
    Erron Black tırt da Jade baya olmuş bence. Assassin'e göre daha hızlı ve stat ları daha iyi. SP2'den sonra bütün hasarı yansıtması baya iyi SO Scorpion'dan az kurtarmadık

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Official forum ve StarinSky'da da Erron övüluyor. Anlaşıldı, illa o pack'le cebellesecegim yine.

• quote:

Official forum ve StarinSky'da da Erron övüluyor. Anlaşıldı, illa o pack'le cebellesecegim yine.
    Ben üçünü de E5-6 falan yaptım zaten. Yapana kadar da anam ağladı daha bu saatten sonra pakete zor ruh harcarım Ve bana göre Erron Black hala iyi değil pohpohlamaya çalışıyorlar bence. Genele bakınca bırak Bounty Hunter'ı Gunslinger'ın bile yanına yaklaşamaz bence DOTD. Tek iyi yanı oynanışı diğerlerine göre hızlı.
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Bana sürekli Jade geldi. 4 fuse şu an. Bir tane Erron geldi. İki kere Kitana geldi ama almadım. Ben de artık bu oyuna böyle zaman harcamak istemiyorum ya, gerçekten gıcık bir durum. Ama yaptıkları şey de galiba daha önce hiç yapmadıkları bir şey bence. Yeni karakteri önce ucuz bir pack'te verdiklerini hatırlamıyorum ben. Öyle olunca da insan gaza geliyor işte. 150'lik packten bir tek Commando Kano kaldı. Şu DOTD furyası bitsin, ruh biriktikce challenge pack açarım artık. Tabii yeni elmas kart için 4000 ruh biriktirdikten sonra.

Edit: Jade 5 fuse oldu. 2 de challenge'indan gelse 7 fuse. 8 fusede benim için yeterli seviyede olacak zaten. Allah bereket versin. Yalnız Erron'in boynu bükük kaldı garibimin. Tek Erron için pack açmak da çok sinir bozucu olacak gibi. Bir önceki pack'te Leatherface için aynısını yapmistim, çok gıcık bir olay.

Edit 2: Jade çok iyiymiş. Gözden kacirdigim nokta su ki SP2'den sonra hasar almamasinin yanında karşı tarafin vuruşunu da rakibe yansıtiyormus. Ve kazandığı power'i diğer DOTD'lere vermesi iyiymiş. Ayrica Relentless'a rahatlıkla SP2 yapabiliyorsun ve yukarıda bir arkadaşın dediği gibi bir vampirlik olayları var anlamadım. Dişler çıkıyor falan.

Edit3: Jade 6 fuse oldu. 2 de challenge'indan gelecek 8 fuse 38K. Benim için yeterli. Ama Erron çok kötü oldu, 3 fusede kaldı. Biraz daha ağırdan alabilirim ama bence. Takıma daha çok katkı sağlayan Erron değil, Jade.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O değil de -- 28 Ekim 2018; 15:35:46 >

• quote:

Bana sürekli Jade geldi. 4 fuse şu an. Bir tane Erron geldi. İki kere Kitana geldi ama almadım. Ben de artık bu oyuna böyle zaman harcamak istemiyorum ya, gerçekten gıcık bir durum. Ama yaptıkları şey de galiba daha önce hiç yapmadıkları bir şey bence. Yeni karakteri önce ucuz bir pack'te verdiklerini hatırlamıyorum ben. Öyle olunca da insan gaza geliyor işte. 150'lik packten bir tek Commando Kano kaldı. Şu DOTD furyası bitsin, ruh biriktikce challenge pack açarım artık. Tabii yeni elmas kart için 4000 ruh biriktirdikten sonra.

Edit: Jade 5 fuse oldu. 2 de challenge'indan gelse 7 fuse. 8 fusede benim için yeterli seviyede olacak zaten. Allah bereket versin. Yalnız Erron'in boynu bükük kaldı garibimin. Tek Erron için pack açmak da çok sinir bozucu olacak gibi. Bir önceki pack'te Leatherface için aynısını yapmistim, çok gıcık bir olay.

Edit 2: Jade çok iyiymiş. Gözden kacirdigim nokta su ki SP2'den sonra hasar almamasinin yanında karşı tarafin vuruşunu da rakibe yansıtiyormus. Ve kazandığı power'i diğer DOTD'lere vermesi iyiymiş. Ayrica Relentless'a rahatlıkla SP2 yapabiliyorsun ve yukarıda bir arkadaşın dediği gibi bir vampirlik olayları var anlamadım. Dişler çıkıyor falan.

Edit3: Jade 6 fuse oldu. 2 de challenge'indan gelecek 8 fuse 38K. Benim için yeterli. Ama Erron çok kötü oldu, 3 fusede kaldı. Biraz daha ağırdan alabilirim ama bence. Takıma daha çok katkı sağlayan Erron değil, Jade.
    Demiştim Jade içlerinde en iyisi diye

• Çok kasıyor telefon alev alıyor gün geçtikçe oyunlar eskiyip yeni telefonlara uygun olması gerekirken 1 yıllık telefonumda cehennem sıcaklığı çekiyorum.
  • Gençler free soul kısmında 3 tane video izleyerek 9 soul kazanabiliyorsunuz. Buraya yazmamın asıl sebebi ise bunu günde 3 defadan 9 souls'la sınırlandırmalarına rağmen bazen gün içinde birkaç defa daha bunun yapılabilmesi.

• 
Sayfa: önceki 714715716717718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.