Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (653. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 651652653654655
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sabah Challenge'ları bitirdiğim gibi adamı E7 50 lvl yaptım bu nasıl bir SP1 be kardeşim
  • Yakında scorpionun görümcesi kayınçosu damadı hatta sigortacısı diye karakterler gelir diye korkuyorum zaten scorpla ilgili olmayan karakterler bile örn takeda cosplay jaqua gibi aynı onun kıyafetiyle geliyorlar bu ed boonu çocukken turuncu sarı pijamalı birilerimi kovaladı nedir ama karakter dehşet olmuş taktik maktik yok bam bam bam :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Futurecomputer -- 16 Mart 2018; 10:25:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destan1010

quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

quote:

Orijinalden alıntı: Destan1010

Hanzo Hasashi 'ye bütün soulslar feda olsun beee koleksiyonumun en nadide asil karakteri geldi nihayet ama keşke ELiTE olarak getirselerdi bu açıdan üzdüler
     Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Aman hocam bir Diamond Scorpion bize yeter. Diamond Sub-Zero beklemekten bir hal olduk. Cyber Sub-Zero'yu harcadılar ama Noob Saibot gelir İNŞALLAH

Ben onu Scorpion olarak görmüyorum sadece onun bir kaç yeteneğini taşıyan asil savaşçı HANZO HASASHİ 'yi görüyorum tam bir efsane ama olsun bu formdaki halide güzel özellikleri vuruşları hoşuma gitti 10 üzerinden anca 8/10 2 puan kırdım eksiği çok ve oyuna bi hikaye modu atsalar var ya tadından yenmez ama herifler kazandıkları kadar uğraşmıyor.

Valla Spec Ops Scorpion'dan daha iyi değerleri. SOSC'dan da hızlı doluyor SP1'i. SOSC'nin kendini iyileştirmesi dışında bu bence Hellspawn'la kapışır Ben 9.2/10 veriyorum. 10'u Noob Saibot'a saklıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Futurecomputer

Yakında scorpionun görümcesi kayınçosu damadı hatta sigortacısı diye karakterler gelir diye korkuyorum zaten scorpla ilgili olmayan karakterler bile örn takeda cosplay jaqua gibi aynı onun kıyafetiyle geliyorlar bu ed boonu çocukken turuncu sarı pijamalı birilerimi kovaladı nedir ama karakter dehşet olmuş taktik maktik yok bam bam bam :)

Ama şöyle birşey var. Takeda zaten Hanzo'nun öğrencisiydi. Aynı klana mensup o yüzden kıyafetinin benzer olması şaşırtmadı. Ama Jacqui konsol MKX'inde bile Scorpion Kosplay diye geçiyor ayıptır yaw
  • Kosplay çok dandik karakter zaten oyunda olmaması gereken aşırı uyduruk olmuş. Onla oynarken mortal Kombat değilde bebe oyunu oynuyor gibi oluyorum. Kar topu ile adam öldürüyor köpükle adam öldürüyor bir pamuk şeker eksik.

Takeda baba kensi hoca hanzo hassasi en azından bir hikayesi var. Her ne kadar her tarafımız scorpion olsa da hanzo hassasinin gelmesi şarttı. 93-94 de atari salonunda oynarken de adamım scorpdu ama mkx de yapılan haksızlıktan dolayı subzero bayrağı açacağım. Bir tarafta hanzo hassasi diğer tarafta grandmaster subzero haksızlığın bukadarı da olmaz yav.

•  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]
  • Oyunu birakali yillar oldu ama en olumcul kadro

Klassic Scorpion
    Slasher Jason
    Undead Hunter Johnny Cage

Simdi neler gelmiştir kim bilir hey gidi hey almadigim karakter yoktu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet arkadaşlar sonunda bana da oyunun güzel bir hatası denk geldi.

Challenge tekrarı yapmak için oyunu silip tekrar yükledim hem challenge sıfırlandı hemde relic hunt geldi. Hemen bitirdim. Üstelik normalden daha fazla ekipman karekter verdi.

• Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    Hocam oyunu silip yeniden yüklemekten başka bir şey yapmadın mı? Ben de az önce farklı cihazdan hesabıma girdim. Bana da relic hunt geldi ama challenge tekrarı olmadı. Şimdi baktım relic hunt gitmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: O değil de

Hocam oyunu silip yeniden yüklemekten başka bir şey yapmadın mı? Ben de az önce farklı cihazdan hesabıma girdim. Bana da relic hunt geldi ama challenge tekrarı olmadı. Şimdi baktım relic hunt gitmiş.

İos da challenge tekrarı yapılması için gerekli hareketleri yaptım.

Anladım Hocam. Yalnız ben (android), çelınç biter bitmez başka cihazdan açıp asıl cihaza döndüm ve dediğin gibi relic hunt bende de çıkmıştı.
    Relic Hunt bende de açıldı. Hemen bitirdim Shao Kahn E5 oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ya beyler bu şahokanın ekipmanını nereden alacağız 7f li şahosu olup relic bitiren var mı verdi mi ekipmanını ? Adam çıkalı iki aydan fazla oldu herhalde daha ekipmanını gören yok hacerler hariç

• Futurecomputer F kullanıcısına yanıt
    Bakalım daha en az 4 defa challenge yenileme yapacağız yine gelirse görmüş olacağız.

• Futurecomputer F kullanıcısına yanıt
    Shao Kahn bende bayadır 7F. Ama ekipman felan vermedi. Bi de relic hunt geldiği zaman artık bende çıkmıyor. Galiba Fullediğim için olsa gerek. MemuPlay yüklüydü bi aralar. 8-10 tane klon oluşturmuştum. Her seferinde challenge sıfırlanınca relic de sıfırlanıyordu. O şekilde 7F yaptım Shao'yu. SP2'si Mükemmel,Konuşmaya gerek yok görüyorsunuz.Vay efendim şöyleymiş böyleymiş konuşmam KESİN!
  • Shinnok un sp2 si 250-300 k hasar veriyordu güncellemeyle düştü. Acaba bu hanzo nun sp1 olayını da hafifletirle mi? Hile hissiyatı veriyor gerçekten.

• Relic hunt bendede çıktı shao kahn full oldu , işin garip tarafı ben ne offline yaptım nede challenge tekrarı

• Evet ben bunu bug sanmıştım, bug değilmiş. Çünkü offline hesabına girdim orada da var ve girip çıkmama kapatıp açmama rağmen orada duruyor. Anlaşılan bu sefer hiç haber vermeden sessiz sedasız gelmiş.

Shao khan full olanlara gelmemiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: Futurecomputer

Ya beyler bu şahokanın ekipmanını nereden alacağız 7f li şahosu olup relic bitiren var mı verdi mi ekipmanını ? Adam çıkalı iki aydan fazla oldu herhalde daha ekipmanını gören yok hacerler hariç

Buralardaysan shao khan full olup bitirebileceğin bir yöntem denemeni isteyeceğim.

Buralardayım bu arada shao kahn bende de full epeydir ama şu 1 bar veren ekipmanı ne gören var ne duyan onu merak ediyorum dinlemedeyim
  • 
Sayfa: önceki 651652653654655
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.