Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (618. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.949
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lionheart1905

bakin mesala bu degerleri seviye 30 da bile alamassiniz daha az verir

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

hocam zaten oyle o seviyelerde ama anlatmak istediğim şu,ornek veriyorum 7 lvl bi gold unstopabble jasonın 50 lvl kartını fusesuz halini 7 fuse yapınca da ulaştığı atak ve can değerlerine,1 lvl bir jason kartını 7 fuse yapıp daha sonra 50 lvl yaptıktan sonra da ulaştığını gördüm
    en yakın ornek olarak şuan herkeste gördüğüm,challenge repeat ile 7 fuse yaptıgımız assasin jade kartının atak değerinin default olarak 34k,healt değerinin de 73k oldugunu gordum,bunu 1 lvl iken yapmıştım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dementor-1

Her iki durumda aynı değerlere ulaşıyor. Zaten yayınlanmış değerler var. Futurecompitor arkadaş paylaşmıştı 10-15 sayfa önce.

Kendimde denedim aynı değerlere ulaşıyor. Ekipmanlar etkiliyor, onları dikkate almak lazım.

içime su serptin hocam,emin olamayıp tüm level upları basıp 50 yapmıştım klassik raidenı korkudan
  • Arkadaşlar korkunuz olmasın level 1 de ikende 7fuse yapsanız 50 ikende sonuç aynı değerlere çıkar tek fark şu olur adamınız 7f düşük levelsa rakipleriniz 7f 50 level geleceği için sizi kolay harcarlar düşük levelda iken full fuae yaparsanız her level atlayışınız da daha büyük değerler eklenir karaktere olay budur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Twister1155

Hocam sen galiba sabah aksam Q27 kasıyorsun. Basından hiç kalkmıyorsun :)
    Bende sabah ilk renow da DELK aldım.Sonrasında gelmedi bişey

Yok valla ya :D
    Bir sabah bakıyorum günlük görevleri yaparken bir de akşam yapıyorum. Zaten akşam çok bakıyorum kafadan 2 saat
  • quote:

Orijinalden alıntı: Futurecomputer

Arkadaşlar korkunuz olmasın level 1 de ikende 7fuse yapsanız 50 ikende sonuç aynı değerlere çıkar tek fark şu olur adamınız 7f düşük levelsa rakipleriniz 7f 50 level geleceği için sizi kolay harcarlar düşük levelda iken full fuae yaparsanız her level atlayışınız da daha büyük değerler eklenir karaktere olay budur

eyvallah hocam sağolasın,bugün veya yarın raidenı 7 fuse yapıp mileena cıkartmaya calısacagım,ilginçtir daha hiç mileena cıkmadı karşıma,diamondlardan erron black,scorpion ve dvorah cıktı karşıma offline yontemi boyunca şimdiye kadar raiden dısında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aarda

quote:

Orijinalden alıntı: Futurecomputer

Arkadaşlar korkunuz olmasın level 1 de ikende 7fuse yapsanız 50 ikende sonuç aynı değerlere çıkar tek fark şu olur adamınız 7f düşük levelsa rakipleriniz 7f 50 level geleceği için sizi kolay harcarlar düşük levelda iken full fuae yaparsanız her level atlayışınız da daha büyük değerler eklenir karaktere olay budur

eyvallah hocam sağolasın,bugün veya yarın raidenı 7 fuse yapıp mileena cıkartmaya calısacagım,ilginçtir daha hiç mileena cıkmadı karşıma,diamondlardan erron black,scorpion ve dvorah cıktı karşıma offline yontemi boyunca şimdiye kadar raiden dısında.

Bana da bugün tam aksine Mileena yağdı. 2 Mileena 1 Goro çıktı Mileena E3'te bile canavar şu an
    İnanır mısınız bana da hiç Erron Black çıkmadı. HİÇ!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kerim5100 -- 22 Ocak 2018; 18:33:48 >

• Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Bugün ben 1-2 tane daha raiden cıkarıyım bizim şansları değiştirelim bari yarın

• quote:

Orijinalden alıntı: aarda

Bugün ben 1-2 tane daha raiden cıkarıyım bizim şansları değiştirelim bari yarın

Bugünü Spec-Ops Scorpion'la yırttık bakalım bir de DE Liu Kang çıktı. UH Johnny de çıktı ama o zaten E7 olduğu için bir anlamı yok

• Q7 kasacağız diye iki seferdir faction war dan hediye alamıyorum :((

O kadar q27 kasıyorum kold war subzero ve klasik scorpiondan başka gelende Yok :((

• Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    Ben de Kontender 2'de kaldım. Ama uğraşmadığımın meyvesini fazlasıyla aldım
  • Uğraşmadan kemiksiz IJ2 Raiden
    Anlaşılan Q27 şansı FW'de de devam ediyor
  • Kerim5100 kullanıcısına yanıt
    Ho hocam bende 4.fuse için başlıyorum mesaiye bakalım cok uğraştırmadan alırım inş

• 18.denemedeyiz hala gelmiş degil,devam ediyoruz tam gaz o raiden buraya gelecek her zaman oldugu gibi
  • bu kombat pack ten spec ops scorpion ile jason cikarmak diamond cikarmaktan zor yuzlerce paket actim bir tane cikmadi quest moddan spec ops scorpionu cikarmak bukadar zor olmadi

• Sonunda

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• Talents’te defansın hepsini mastered yaptım. İkinci olarak ofansı mı supportu mu mastered yapmaya başlayayım? Yaparsam da hangileri olsun yardım ederseniz sevinirim teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: lionheart1905

bu kombat pack ten spec ops scorpion ile jason cikarmak diamond cikarmaktan zor yuzlerce paket actim bir tane cikmadi quest moddan spec ops scorpionu cikarmak bukadar zor olmadi

Onlar Kombat pakette gözüküyor ama çıkmıyormuş. Ara sıra Onlara özel 200 soulluk Kombat paket geliyor oradan çıkıyor.

• Dementor-1 kullanıcısına yanıt
    bosa ugrastik desene bende diyorum niye cikmiyor bunlar sagol dostum bilgi icin

• Beyler şu konuyu netleştirelim artık: Hileli hesaplar kime geliyor? Baz alınan değerler attack mi health mi? Attack'se bir sınırdan bahsedilebilir mi? 30K gibi. Ya da acaba full goldların olması nedeniyle mi hileli hesaplar geliyor?

Bence en mantıklı teori full diamondların ve 34-35K değerindeki yine full gold kartların varlığı.

Rica etsem kartların ortalama attack değerlerini ve hileli hesap gelip gelmediğini yazar mısınız? Ya da tespit ettiğiniz herhangi bir durumu. Mesela "Ne zaman 30K civarında kart kullansam hileli hesap geliyor." gibi.

Yours faithfully, o değil de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: O değil de

Beyler şu konuyu netleştirelim artık: Hileli hesaplar kime geliyor? Baz alınan değerler attack mi health mi? Attack'se bir sınırdan bahsedilebilir mi? 30K gibi. Ya da acaba full goldların olması nedeniyle mi hileli hesaplar geliyor?

Bence en mantıklı teori full diamondların ve 34-35K değerindeki yine full gold kartların varlığı.

Rica etsem kartların ortalama attack değerlerini ve hileli hesap gelip gelmediğini yazar mısınız? Ya da tespit ettiğiniz herhangi bir durumu. Mesela "Ne zaman 30K civarında kart kullansam hileli hesap geliyor." gibi.

Yours faithfully, o değil de.

bu hileli hesap olayı sadece androidde var degil mi arkadaşlar,şimdiye kadar hiç hileli bir hesapla karşılaşmadım maç sonuclarına vs hep bakıyorum da
    ek olarak soruna şöyle bi cevap getirebilirim kendimce,hile yapan adam ne için yapıyordur,istediği goldları fullemek diamondları fullemek,factionda rahatça puan kasabilmek için o yüzden yüksek fuse ve levellı adamlarla girdiğinizde bu hesapların gelmesi cok normal size karşı,düşük levellarda zaten hileli hesap gelmez adam herşeyini max yapmıstır nerden baksanız,eğer sordugum soru gibi sadece android kullanıcıları hileli hesap olayına giriyorsa işler zor gerçekten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aarda -- 23 Ocak 2018; 16:25:15 >

• 
Sayfa: önceki 616617618619620
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.