Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (550. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
79
Favori
540.771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence, şaşırtıcı gelecek ama, 30.000 altınlık pack'ten çıkan Cyromancer en etkilisidir. Etkili derken Martial Arts'a + % 30 health vermesi mütüş bir pasif. Gümüş Kenshi'nin yanına koysan bile Kenshi'ye çok büyük etkisi var. Kenshi hem Martial Arts'tan dolayı + % 40 attack alıyor hem de Cyromencer Kenshi'ye + % 30 health veriyor. Kenshi açısından bakıldığında benzeri bir durum Demolitian Sonya'da oluyor. Ama Cyromancer, equioment'ıyla öne geçiyor.

İkinci sıraya ise Cold War Sub-Zero'yu koyarım.

O değil de hiç Spec Ops diamond yok ha. Bi ara Diamond Johnny Cage lafları çıkmıştı ama arkası kesildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam aklıma geldi birden bu hileli hesapları ne yapacaz ya şaka maka.

• quote:

Orijinalden alıntı: Black Raven

Arkadaslar ronin kenshi cikti bana kart paktten . Bunun 2. Fuseyi nasil alacagiz . Ben biraz cahil kaldim bu oyuna

Challenge packden çıkarıp fuseleyebilirsin yada elit packden.

• quote:

Orijinalden alıntı: ekimm042

Sub Zero bence Scorpion a göre bir hayli geride kalmış oyun içinde. Çok efsane scorpion var oyunda, işlevleri çok fazla. Sizce hangi Sub zero en etkilisi oyunda ??

Benzer durumdan ben de şikayetçiyim. Hem Sub-Zero önemsiz bir karaktere dönüşmüş. Gümüş olanı resmen en kötü gümüş :(

Ben bu oyunu sırf klasik (1995 te oynadığımız karakterler) için oynamaya başladım. O karakterlerin çoğu şu an oyunda figüran; klasik reiden, diamon lui kang ve cold war karakterleri hariç işe yarar eski karakterler Yok.

• Subzeronun ileri de diamond modeli gelecek subzero kötü diyenler için gerçekten iyi bir diamond olacak bana güvenebilirsiniz.

şu indirime giren elite pack için de bir kaç şey yazayım yaklaşık 60 küsür elite pack açtım şu üç beş gündür wrath hammerım tek fuse luydu şu an X oldu ve onun gibi bir kaç ekipman için de packleri harcadım sıkılmasam ve sadece diamond kassaydım şu an çoktan hepsi 7fuse olurdu yine de bir 5 tane kazandım bunlar için de istatistik tuttum kendi kendime çünkü bir daha asla bu kadar arka arkaya elite pack açmam.Çıkarttığım sonuçlar şu şekil de belki yardımcı olur bu arada tabi ruh kovalamak için sürekli challenge repeat yapıyorum tremorun challenge ını herhalde 35 defa filan bitirmişimdir bunu normal hard olarak ifade etmek gerekirse en az 70 küsür kerede challenge bitirdik 7fuse tan sonra karakter başına 51 ruh veriyor challenge tekrarları neredeyse birtanesi bile 400 küsür ruh verir hale geliyor tavsiye ederim.

challenge repeat yaptıktan sonra ki elite pack denemelerim de kaçıncı kartta diamond çıkıyor istatistikler

ios biliyorsunuz veri silme muhabbetini yapmaya izin vermiyor mecburen oyunu silip yeniden yüklüyorsunuz buda hakikaten bir işkence ama yapıyoruz

oyunu sildim challenge repeat yaptım açtığım elite packler den

2. açışta gelme (2 kere)

8. açışta gelme (1 kere)

23. açışta gelme (1 kere)

27. açışta gelme (1kere)

yani kaba bir hesapla 30 kere elite pack açmaya vaktiniz sabrınız varsa mutlaka bir diamond kazanacaksınız bunu düzinelerce açtıktan sonra söyleyebilirim.

Burada bir arkadaş piercing milena çıkmıyor diye söyleniyordu elite pack açışlarım da belki 50 tane piercing milena denk geldi her geldiğin de burada ki arkadaş aklıma geldi koptum :)

Son bir yorumum da kaç günden beridir indirim devam ediyor sanırım tremor challenge ta milena gerektiği için oda birtek elite packten çıktığı için tremor challenge bitene kadar indirim sürebilir gibisinden bir düşüncem var eğer öyleyse artık yeni hedefim bütün diamondları 7f yapmak olacak

Bu arada challenge oynarken classic goro asla oyunu kilitlemiyor belirteyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Futurecomputer -- 11 Kasım 2017; 21:10:24 >

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Spec ops diamond olarak Classic Raiden var yarı tanrı yarı özel harekatçı :)
  • Futurecomputer F kullanıcısına yanıt
    Mileena gelmiyor diyen bendim :)

İlk 3 yada 4 gün toplamda 30 un üstünde denedim 1 tane bile gelmedi. 4. Günden sonra günde 3-4 gelmeye başladı hatta B. shinnok ile ard arda 3 defa gelmişliği var.

• Görsellerdeki tuhaflıkları bulunuz.

Hocam sen feci kaptırmışsın, dikkat. Bu çelınç tekrarı işinin sonunu söyliim. Bir süre sonra yapacak hedef kalmayacak ve oyundan soğuyacaksınız ki bu da sizin için iyi olur bence. Benim asıl hesabımda 500 küsur gündür devam eden oyuna giriş zinciri dün koptu, yani dün asıl hesabıma hiç girmemişim. Beni heyecanlandıran bir tek şey kaldı: Baraka'ya hem Goro'nundu galiba oyunun başında kanatan weapon hem de kendi oyunun başında kanatan armoru ve faction wars store'da yakmayla başlatan accessory'yi takmak. Onla da uğraşmıyorum. Bunları bir diamond'a da takmak isterim. Takmak derken modlar küfür yok iyi okuyun. Sonra atmayın yine beni.

O değil de hiç sorulmamış bir soru soracağım size? Yani bilmiyorum ben çok karşılaştım . Öyle sanıyorum ki siz de karşılaştınız. Bazen zor geçiyorsun bazen hiç geçemiyorsun. Bazen de sinirlenip oyundan çıkmana sebep oluyor. Evet evet o soru.Şu hileli hesapları neeeaapppcazz yeeaaa?

• mosyozzz M kullanıcısına yanıt
    Kaç tane armor takmışlar öyle :))

Hocam valla en sevdiğim karakter yani mobil x ye Kenshi.. Çok güzel planlarim var onunla ilgili. Şuan covertoops c.c ile specops sc ile aynı takımda kullanıyorum. Punk cassie Cage çok işime yarayacak pasifinden ötürü. Covertoops c.c ise takeda ve htjb ile kullanacağım. Jacquie briggs in SP 2si (4fuse kart) 100k falan vuruyor toplam. Eline x fuse wrath Hummer var tabii..

• FakatTanrıÖldü kullanıcısına yanıt
    Hocam bu soru burada çok soruldu ki. Ne alaka anlayamadım.

• ekimm042 kullanıcısına yanıt
    Ama Punk Cassie'nin gümüşlere + % 15 vermesi çok düşük. Galiba bu özelliği bir diamond'a saklıyorlar. Düşünsene gümüşlere + % 200 veren bir kar var. Gümüş Kenshi bir bakmışsın 30K olmuş. Bi de yanına Martial Arts'a koy 42K vuruş! Yok artık!

• Arkadaslar bi sorum daha var.

Simdi bazı karakterlerin özel vuruslari rakibin ozel vuruş hakkini sifirliyorya . Misal kenshi 1. Seviyedeki ozel vurusunu yapinca bunun gibi hangi karakterler var ??

BEN BU OYUNDA ACEMIYIM YARDIMCI OLUN LUTFEN 😊

• Black Raven kullanıcısına yanıt
    Tüm kenshiler, tüm johhny cageler, kitana, triborg smoke aklıma gelenler hızlıca bunlar spnin özelliklerine bakınca power drain yazması bu anlama geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: lajvard

Tüm kenshiler, tüm johhny cageler, kitana, triborg smoke aklıma gelenler hızlıca bunlar spnin özelliklerine bakınca power drain yazması bu anlama geliyor.

Karakteri almadan bu power drain olup olmadigini yazmiyor ama

• Black Raven kullanıcısına yanıt
    Tüm Kenshi'ler değil bi kerem. Ronin Kenshi power drain yapmaz. Kitana'lardan da sadece Mournfull ve Assassin power drain yapar. Bütün Johnny'ler istisnasız. Baraka, Smoke SP1

Gümüş Ermac, Thunder God Raiden ve Cold War Sonya SP2'de.

Gümüş Cassie SP3'te yapar bunu.

Ya bu sayfada ya da bir öncekinde bütün karakterlerin özellikleri paylaşılmıştı aslında. Oradan da bakabilirsin.

• Yaw arkadaşlar VII Nimble - III R. Mileena - II A. Kitana ya nasıl debilhomx geliyor ya çıldırcam. 5li oynayamıyorum bu takımla! Ulan health i 50k yı bulan bi tek nimble var!

İki çeşit hileli hesap var, birisi vuruşunu onda bire düşürüyor. Yani az önce yakıp yıkan karakterlerin bir anda oluyor sana yumurcak. Bir vuruşta 3000 4000 can götüren adamlae bir anda 150 200 götürmeye başlıyor karşı takımdakilerin heath değerleri ise tabii ki 60k+.

Buna karşılık sanki bronz karaktere vururmuşçasına can götürüyorlar. Ve her nasılsa her iki üç vuruşta bir bar doluveriyor. O spler hiç eksik olmuyor maaşallah. Hele böyle bir takımda Sub. Triborg varsa ben oynamayı hiç tavsiye etmiyorum sinirleriniz bozulur telefonu kırarsınız. Herif kombocu. 6 tane bir vuruyor zaten o esnada senin canın %30u gitti. Bi de üstüne sp1 patlatıyor en kritiklisinden. Adam oluyor ejderha aluminyum. Tek başına halay çekiyor gelene sp gidene sp. İt vurdukça aşka geliyor vurdukça sp dolduruyor aluminyum. Zaten hileli ekstra can götürüyor.

İkinci tip debil stayla. Hiç canı eksilmiyor. Direk God mod. Anlat diyor sen ben dinliyorum.

Güzelim oyunun anasına atladılar ya ona yanıyorum. Oyunda karakter geliştirmenin hiç bir anlamı kalmadı. Fuse yaptıkça oyunu oynamayamaz hale geliyorsun.

Challenge repeat ios ta nasıl yapılıyor

• 
Sayfa: önceki 548549550551552
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.