Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (519. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
540.063
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Can sıkıntısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  •  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• Futurecomputer F kullanıcısına yanıt

• quote:

Orijinalden alıntı: Futurecomputer

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

Güzel şeyler geliyor.

Ajan Smith

•  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]
  •  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]
  • Tanya repeat

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• Enes Bahadır kullanıcısına yanıt
    Tanya yine de iyi oldu. Biz ekmeğimize bakalım Hocam artık, napaalım.

• O değil de O kullanıcısına yanıt
    Tanyadan sonrada repeat gelirmi acaba :D

• Bugün challence yaparken karşımda ilk defa gördüğüm bir karakter çıktı. Adı injustice scorpion bunu nasıl alırız? Markette yok.

• emre_1881 kullanıcısına yanıt
    Günlük çıkan test your luck (8 tane ters dönmüş kart)oradan çıkar , iyi bir karakter değil bence.

• Tanya nın tekrar gelmesi güzel. Sp leri ve pasifi iyi gözüküyor. Yalnız bu kadar repeat verdiklerine göre birşeylerin üzerinde çalıştıklarını düşündürüyorlar. Umarım sonu güzel bir yere çıkar bakalım.

• Enes Bahadır kullanıcısına yanıt
    Hocam 1.13'ün bütün challenge kartlarını ikinci defa vermiş oldular böylece. Bence artık bu sondur. Bu arada ben de bomba değişiklikler bekliyorum. Oynama stiline dair özellikle. Çünkü daha önce hiçbir zaman aynı versiyon içindeki bir kart challenge tekrarı olmamıştı. Bu versiyonda üç kart birden tekrar oldu ki bu bir şeylerin işareti bence.
  • barbarturk B kullanıcısına yanıt
    Anladım teşekkürler.

• Valla onu bunu bilmemde grafik güncellenirse ben zıçtım. Benim emektar " Gardaş benden bu kadar git yeni telefon al" der çekilir köşeye.

• Speedy gonzales baraka'yı tekrarladınız hadi anladık da bari liu kang indirimi de gelseydi Nerede fistful nerede dark emperor?

• Challenge tan çıkanlar hariç marketin tamamına %25 indirim gelmiş yeni gelecek güncellemeden beklentim şu düzeyde ya efsane bir geri dönüş ya da efsane bir hayal kırıklığı

• Futurecomputer F kullanıcısına yanıt
    Valla olmuş 5000 ruh. Kartlarım iyi durumda. 1000 ruhu çaktım Venemous'a. Offline'la uğraşamayacaktım valla. O kadar çelınç tekrarı oldu, ruh kazandık; o kadar olsun.

• O değil de ben bu "hileci hesaplar" meselesinin oyunun yapımcıları tarafından, offline yöntemiyle kart fulleyenlere bir ceza, bir uyarı olarak oluşturulduğunu düşünüyordum. Ama Full Venemous, Dark Lord Kotal Kahn ve DOTD Kitana oluşan ekibin hepsini ben offline'la değil ruhu neyse verip almıştım. Bize de mi hileli hesap yani. Bir arkadaş çelınç karakteri olmayan kartlara hileli hesap gelmediğini söylemişti. Bi de onu deneyeyim bakalım.

• 300 soul biriktirdim gold karakter alacam hangisini alsam yardim eder misiniz?

yeni başladim ben, elimde kenshi cassie sonya ve scorp var hepsi silver karakter.ilk goldum olacak bu ne alsam bilemedim

• 
Sayfa: önceki 517518519520521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.