Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (520. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.888
Cevap
79
Favori
539.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    VII Cutthroat - IV Nimble - VII Ermac takımına karşı abuk sabuk hileli takımlarla ile cebelleşiyorum. Evet Nimble ı offline ile geliştirdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rıdvan.ank R kullanıcısına yanıt
    Güncelleme gelinceye kadar bekleyin eğer çok değişiklik olmamışsa balanced kenshi alın gümüş kenshi ye bir power bar veriyor demolition sonya blade ve ninjutsu scorpion ise gümüş kenshi ye toplam yüzde altmış güç verir

Offline yöntemi ile açabilirsiniz 150 soul ile eğer kullanmıyorsanız satın alacaksınız

İlk sayfada bulabilirsiniz offline pack nasıl yapılır

• xwernediti kullanıcısına yanıt
    siz yazmadan önce inferno skorpion almıştım. iyi etmemis miyim?

Marketteki en iyi karakterlerden biri ama artık challenge karakterleri öyle güçlü oldu ki artık marketten sadece pasifleri iyi bir oyuncu almak yeterli olur çünkü challenge karakterleri üzerinden gidiyor oyun

Mesela şu anda kimsenin fuselemeyi düşünmediği baraka challenge var kimsenin beğenmediği benim de fuselemeyeceğim bir karakter ama yine de o hantal haliyle bile inferno scorpion a fark atacak kadar güçlü

İşte bu yüzden ben artık marketten bir şey almıyorum çünkü challenge karakterleri çok daha güçlü

• Arkadaşlar selam size iki adet sorum var:

1. Freddy nin kartında Freddy e özel yazan olan pasifin özelliği nedir? Ben aynı anda ikinci bir karakteri kabusa sokma ihtimali gibi çevirdim ama elimde olmadığı için deneme şansım olmadı o yüzden bilmiyorum. Bilgi verirseniz sevinirim. Ayrıca freddy karakteri nasıldır? Challenge pavk ten çıkar mı fiyatı nedir merak ediyorum.

2. Sorum Jade sp3 lerden kaçamıyor mu? İzlediğim bir videoda jade i indirmek için sp3 doldurmayw kasmıştı eleman. Ben de 2 kere sp3 yaptım ve kaçmadı. Bu konuda da aydınlatırsanız sevinirim teşekkürler.

• Freddy challange ile verildi.

Evet Jade sp3 den kaçamıyor rakipse ben de dp 3 kasıyorum.

• FelixMattheus F kullanıcısına yanıt
    Freddy kruger 450 soul market fiyatı ki aşırı pahalı ve gereksiz bir kart ondan çok daha ucuz ve kullanışlı bir sürü karakter var ekipmanın özelliği nightmare yani kabus yaptığında rakip yavaşlıyor o derece kullanışlı bir özellik değil bana nightmare yaptığı zaman oyuncu değiştiriyorum ve bitiyor yani kabustan çıkmak çok kolay kısaca gösterişli ama kullanışsız karakter triborg lara yönelmeni tavsiye ederim

Jade gümüş karakter sp3 lerin den kaçıyor ama x ray den kaçamıyor altın ve elmas karakterler sp3 olarak x ray kullanıyor bildiğiniz gibi şu ana kadar x ray den kaçan oyuncu gelmedi jade Relentless Jason ve tournament quan Chi sp lerden kaçabiliyor ama x ray den kaçamıyor

Şimdilik Soullerinizi harcamayın biriktirip ilerde güncelleme ile gelecek karakterleri görüp öyle harcayın

• xwernediti kullanıcısına yanıt
    Öncelikle detaylı bilgilendirme için teşekkür ederim. Yeterince aydınlatıcı bir yazı olmuş. Freddy Krueger gerçekten ilgi çekici bir karakter.

Starinsky adlı youtube kullanıcısının bir videosunda Relentless Jason ın xray den kaçtığını izlemiştim ki starinsky da dumur olmuştu.

Diamond kartlar o kadarsına nadir çıkıyor ki artık offline yönteminden bile sıkıldım. 935 soul um vardı. Bir tane kold war sonyw aldım challenge pack ten. Şu an 635 soul um var.

Hangi karakterlere yatırım yapacağım konusunda çok kararsızım.

Sizce ne yapmalıyım?

Benim de 600 den fazla soulüm var ve bekliyorum yeni güncelleme için çünkü şu anki eşleştirme mantığı yüzünden fuselemek manasız

Eskiden oyun motoru sizin güç ve sağlığınıza göre karşınıza rakip çıkarıyordu artık pasifleri de hesaba katıyor mesela birbirine yardımcı yüksek fuseli takım kurduğunuz zaman size ya hileli takım ya da talentleri full bir takım çıkarıyor yani sizin talentleri kısıp rakibinkini arttırıyor böylece oynanmaz hale getiriyor bu yüzden fuselemek mantıksız ve gereksiz tavsiye etmiyorum

Ayrıca market karakterleri ile oynadığınızda doğru hileli hesaplar çıkmıyor ama az önce dediğim gibi yüksek talentli takımlar çıkıyor zaten market karakterleri zayıf olduğu için talentlere dayanamıyorlar

Ben offline yöntemi kullanmadan fuselediğim karakterler ile oynadım ve üçüncü oyunda yenildim kağıt üzerinde oldukça iyi bir takım kursanız bile-ki demolition sonya a list Johnny Cage balanced kenshi oldukça iyi bir takım yüzde otuz sağlık yüzde otuz güç ve artı bir power bar ile başlıyor - rakip olarak jade soscorpion ve egk vardı kanımın son damlasına kadar savaştım ama yenildim zaten böyle bir takım karşısına gelen market karakterleri çerez niyetine yer üstelik hiç talent kullanmadan üstüne talentler de eklenince hileli takımlardan bir farkı kalmıyor

Bir karakteri full fuse yapıp diğerlerini iki üç fuse yapın öyle oynayın o zaman hileli hesaplar gelmiyor triborg takımını böyle yapabilirsiniz mesela ben full fuseledim challenge tekrarları ile sonuç oynayamıyorum full fuselemeden önce çok daha iyi maçlar çıkarıyordum halbuki

Bu takıma nasıl hileli hesap gelir hayret.

Bugün aşağıdaki takımla ekipmanları çıkarıp 5li maça girdim. Ekipmanları sonra taktım ve hileli hesap gelmedi. Oyunun en sağlam takımlarından biridir. jade geldiğinden beri denemek istiyordum ancak bugün deneyebildim.

rjason f7+ jade f6+ tqchi f5

İnfernoyu almışsın ama ben yine bir kart yazayım. Sdjcage i bir dahaki sefere alabilirsin. İndirim dolayısı ile 150 soul. Power drain yapması girerken rakibi sersemletmesi hızlı olması artıları. Tek eksiği statları düşük. Zaten fiyatıda o yüzden ucuz. Kombat pacten de nadir çıkar. O yüzden indirimde iken marketten direk alınabilir. İnfernoya göre çok daha kullanışlı bir kart.

• oyunum içinden çıkılmaz bir hal aldı.

kaldirip tekrar yuklemek yerine oyunu tumden ilk kurdugum hale getirmenin bir yolu var mi? 1.5 gb az değil

• Jade denen bela yüzünden bende oyunu bırakma eşiğine geldim. Sırf takımıma koymuyorum ki karşıya gelme olasılığı düşsün diye ama maşallah 5 maçlık serinin min 2-3ünde jade çıkıyor ve sinirlerimi fena bozuyor.

3 tane farklı karakterin hepsi ile sp2 vuruyorum hepsinden kaçtığı yetmezmiş gibi, bi de dönüşü ile adamları resmen perişan ediyor, bıktım arkadaş.
  • leonart16 L kullanıcısına yanıt
    Hocam Jade bütün SP'lerden kaçıyorsa büyük ihtimal hileli hesaptır. Yeni güncellemeyi beklemek lazım.

Diğer Jadezedelere de iki kere vurmalarını tavsiye edeyim. Jade'in dikkatinizi çekti mi bilmem vuruşları fazla geniş ve aksak. Seri vuran biri olduğu zaman, vuruşu yarım kalıyor; yapamıyor. Tık tık saydıracaksın. Bi keresinde 2 barı dolu olan Reptile'la 3.barı doldurana kadar pıt pıt vurmuştum. Sonra da SP3.

Bu arada Reptile'ın SP3 muazzam bir şey. Tek vuruşluk canı kalmış adamın canını fullüyor. DOTD Kitana sadece outworld'e 5 saniye regen verirken bu, bütün takıma belki 10 saniye boyunca regen veriyor. SP1'i regen'i bitirir meselam. Nimble + % 30 healt verir, Noxious + % 30 blood ve poison hasar artışı verir. Reptile çok iyi kart bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O değil de -- 15 Ağustos 2017; 12:6:26 >
  • Dün challenge packten kold war sonya aldım ve bum! Sonuç mükemmel. Tüm takımlarda yer almalı kesinlikle. Benim takımım şöyleydi VII Cassie Cage - KW Subzero - Kw Sonya. Bu arada Subzero fuse lu falan değil level 40 sadece, sonya ise zaten dün yeni aldım level 12 falandı. 5. Maçta Diamond Scorp - Raiden - Liu Kang üçlüsü geldi. Fuse suz. Bu takımı sonya nın ice armor ı sayesinde geçebildim başka imkanı yoktu. Zaten hepsi 1.5 bar ile başladı.

•  Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU]

• jade'yi challenge ile vermeleri çok kötü oldu.ezik bronz takımıma bile fw de jade li takımlar çıkıyor :D
    bu arada jade gümüş karakterlerin sp3 ünden kaçabiliyor.ancak x-ray ataktan kaçamıyor
    ben elder god kenshi ile sp1 yapıyorum.diğer kartlarıma power veriyor x ray çabuk doluyor.daha sonra jade'ye veryansın :D
  • Futurecomputer F kullanıcısına yanıt
    +1 elin değmişken bir de hileli takım gelince hilesiz takım gelince şeklinde yapabilir misin

• Futurecomputer F kullanıcısına yanıt
    Bu iyiydi.

• Artık hackerlar fantazi yapmaya başlamışlar.

Bugün karşılaştığım birinin kenara aldığı kartlar sürekli hızlı bir şekilde kendini iyileştirdi. Adı bu FRMRSSWTHLV. Ayrıca dvorahın sp1 i kapalıydı ve kartlar az hasar alıyordu.

Neler oluyor mkx mobilede?

• 
Sayfa: önceki 518519520521522
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.