Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (483. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.946
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bence Jade'in önemli özelliklerinden biri SP1'inin shield'ları kırması. Yamulmuyorsam buna rakip ölmek üzereyken oluşan kalkanlar da buna dahil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Buyrunuz efenim bu zamana kadar yenilgi nedir görmediğim 4 takımım.Diamon karakterlerim full ancak kullanmıyorum yeni hileli elemanlar yüzünden.

Not: başta ekipmanları çıkararak rakip buluyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: sinan280

Buyrunuz efenim bu zamana kadar yenilgi nedir görmediğim 4 takımım.Diamon karakterlerim full ancak kullanmıyorum yeni hileli elemanlar yüzünden.

Not: başta ekipmanları çıkararak rakip buluyorum.

Hocam bütün karakterleriniz 7 fusede

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Sürekli kullandıklarım 7 evet.

Oyunu uzun süredir oynuyorum.

• Sen o elemanlarla kule oyununun 80. Ninci bolumunu gecebildinmi

• MekanSIzZ_IM M kullanıcısına yanıt
    Herkese hayırlı Ramazanlar

Ne vardı ki bu sekseninci bölümde

• 5'li modda oynadım dördüncüsünde hileli hesap çıktı onu yendim beşincisinde de hileli hesap geldi diamond scorpiona vurdum vurdum ölmedi en son bi darbeyle o öldürdü

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/2256042/78e48df4-a2ab-4ea4-827b-ac9d8dc5d34

g[/simage]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Destan1010 -- 28 Mayıs 2017; 19:27:1 >

• Arkadaşlar bu 70binlik Ekipman Paketinden iyi birşeyler çıkıyor mu? Offline denesem iyi birşeyler çıkarabilir miyim?
  • emre_1881 kullanıcısına yanıt
    çok nadir çıkıyo rare ekipmanlar benimde ihtiyacım var offline nasıl oluyo anlatırmısın ?
  • Arkadaşlar güncel WhatsApp grubumuz bulunmaktadır katılmak isteyenler özelden yazsın bana

• xwernediti kullanıcısına yanıt
    İkitane jason bir tane quanci yani toplamda yedi sefer guclenerek yeniden canlaniyorlar arti olarak ta devamli kaybettikleri can doluyor. Sanirim sen daha gelmemissin 80. Bolime gecen varmi peqi bu bolumu

• Bu nedir anlamadım 583. Sayfaya geçemiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • sinan280 S kullanıcısına yanıt
    Kader daha gelmedi bile nasıl 7 fuse yaptınız?

• İlk sayfada offline yöntem yazıyor. Oldukça basit bir yöntem ama defalarca asıl hesaptan yan hesaba gir çık yapınca insanı sıkıyor biraz.
  • MekanSIzZ_IM M kullanıcısına yanıt
    Undead Hunter Johnny Cage alist Johnny Cage ve demolition sonya blade şeklinde bir takım kurunuz demolition sonya blade yüzde otuz güç verecek alist Johnny Cage yüzde otuz sağlık verecek zaten undead Hunter Johnny Cage kısaca uhjc netherrealm e karşı ekstradan yüzde otuz güç sahibi oluyor böylece yüzde altmış güç oluyor ekipman olarak devastator u verin bu hem sp1 i yüzde elli arttırır hem rakibin varsa power i azaltır hem de yüzde yirmi güç arttırır ve bir power size verir toplamda yüzde seksen ekstra güç bir power ve varsa rakibe power drain yaparak başlamış olursunuz

Sadece sp1 yapın çok rahat yenersiniz ilk rakibe iki kere ardı ardına sp1 yapın ölecektir dirilince size ekstradan bir buçuk power gelecek tekrar sp1 tekrar dirilme tekrar ekstradan bir buçuk power tekrar sp1....

Bu şekilde rahatlıkla hepsini öldürür üstüne de x ray attack yapacak kadar power bar lar dolu olur uhjc full fuse diğerleri sadece bir kez alınmış olsa yeter

Bu arada yanlışınız var kuleler geldiğinden beri oynuyorum sadece bir kez 87. kulede takıldım rakip sadece x ray attack ile ölüyor üç kere x ray attack yapmam gerekti ilk seferde yapamadım ama ikinci kez oynadığımda hallettim

Kuleler 34. gün bitiyor eğer bu hiç takılmazsanız

Sonra tekrar başa dönüyor ve her on kulede bir soul veriyor diğerlerinde ise sadece altın veriyor

Ben şuan kaçıncı kez bitirdiğimi hatırlamıyorum soul kazanma kaynağı olduğu için devam ettiriyorum

Başka takımlar da deneyebilirsiniz ama en kolay ve zevklisi bu üçlü takım

• emre_1881 kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim bi bakayım saol
  • arkadaşlar merhaba.. oyunda yeniyim de bişey sormak istiyorum. bu tanya challange'da zorluk normal yazıyor. onu easy yapma şeyimiz var mıdır acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekimm042

arkadaşlar merhaba.. oyunda yeniyim de bişey sormak istiyorum. bu tanya challange'da zorluk normal yazıyor. onu easy yapma şeyimiz var mıdır acaba ?

maalesef yok easy modu bitirirsen eger hard mode var daha zorlu
  • xwernediti kullanıcısına yanıt
    Tamvistedigim anlatim tsk ederim konuya admin olacak kisisiniz. Ben hep bu sekil paylasimlar istiyorum herkes koleksiyon paylasiyor. Bizimde kendimize gore var zaten hep bilinen karakterler onemli olan sizin yaptiginiz ingilizce oldugu icin cogu seyi anlamiyor takimlari eslestiremiyor kartlari rasgele kullaniyoruz.

Boyle kilavuz bilgiler paylasilmali tskler..

• uzay11uzay U kullanıcısına yanıt
    Kaderde kastınız jade ise oyunun geçen günlerde yaptığı hatadan haberiniz yok sanırım :)

Tanya challenge yarısında jade challenge geldi daha sonra düzelttiler hatta özür amaçlı soul bile dağıtılıd herkese..

• 
Sayfa: önceki 481482483484485
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.