Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (315. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • C. JAQUİ BİRİGGS arkadaşlar 1,190,000 koinse tam 7 fuse oluyor ne diyorsunuz c.jaqui biriggs 'i full fusemi yapayım yoksa kard packe mi yükleneyim??

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Destan1010 -- 18 Kasım 2016; 9:10:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destan1010

C. JAQUİ BİRİGGS arkadaşlar 1,190,000 koinse tam 7 fuse oluyor ne diyorsunuz c.jaqui biriggs 'i full fusemi yapayım yoksa kard packe mi yükleneyim??

YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ARKADAŞLAR.

bende var hocam 4 fuseli. oda bugdan dolayı oldu. çöp karakter. injustice scorpion hadi neysede bunun sp1 i bir işe yaramıyor. çokta güçlenmiyor zaten. bence kardpackten diamondları falan yükselt

• Destan1010 kullanıcısına yanıt
    7 fuse yap gold golddur 3 lu takimda 5li savas modunda 6300 almani saglar :D

• Xyzwq X kullanıcısına yanıt
    Ehehe. Neyse biraz toparladım, oynuyorum ya ehehe. Büyük güncelleme gelecek beyler ocakta bence. Ve bir gün oyundan beklediğim üç şeyden birinin gerçekleşeceğini düşünüyorum bu güncellemeyle:

1-faction wars'ta 4 karakter. Ki bu bomba olur. İhtimalleri düşünün bi.
    2-gümüş karakterleri 2 ya da 3 kat güçlü yapacak bir karakter. (Bu bence yeni bir diamond olur.)
    3-faction wars'ta gerçek kişilerle dövüş.

• Destan1010 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende uzun süredir 7 fuse. Netherrealm ve outworld'den, % 30'du galiba, daha az zarar görüyor. Spec ops oyuncum pek olmadığı için şu sıra bu cani keyçle sonya'nın kızının adı neydi işte o, yani yine ps4'ten çıkan; bu jacquie ve balanced'li ekiple çok oynamıyorum ama Diamond karakterlere karşı iyidir, sağlam durur. Eq'ı da iyi. SP2'si iş görür. Ama işte o ekip sanki biraz sıkıcıydı. Bilmiyorum cani keyç ve raiden'la bir hareket getirilebilir mi. Ama balanced'ın iyiyse 7000'ini alırsın..temiz.

Ama bence o kadar altını birden ona yatıracağına diamondlar için ruh kas. Onu birer birer fuselarsın. Ya da 2 fuse yap 3 fuse yap. Kalanını ruha bas. Yarı yarıya kullanabilirsin ya, en iyisi bu belki de. Kard packlari 3'er 3'er, 4'er 4'er aç; sonra offline'a dön..Yoksa bir bakmışın 200.000 altının gitmiş, ortada bir şey yok. Ben mesela 140.000 altınla her türlü 2 tane gold çıkartım.3'er 3'er açarım, bi kere de bitirmem yani.

• Arkadaslar gold 7fuse lu takımla 3600 puan alıyorum 5li modda 7k falan nasıl alıyorsunuz siz?

• Redzepi kullanıcısına yanıt
    3600 3600 4000 4000 6300 :)

• Redzepi kullanıcısına yanıt
    Hocam bu algoritmayı anlamak zor. Ben kard pack'ten çıkan full reptile (27K), 3 fuse diamond mileena (27K) ve daha 30 level bile olmamış, 1 fuse bile olmayan noxious reptile'la (200 soulluk olan) 7000 alıyorum. Yine kard packten çıkan cani keyç, 3 fuse diamond raiden, 1 fuse çelınçtan çıkan jacquie'yle 7000 alıyorum.

O değil ben niye bu isimleri hatırlayamıyorum ya. Bi sorun mu var acaba bende?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O değil de -- 18 Kasım 2016; 18:42:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: O değil de

Hocam bu algoritmayı anlamak zor. Ben kard pack'ten çıkan full reptile (27K), 3 fuse diamond mileena (27K) ve daha 30 level bile olmamış, 1 fuse bile olmayan noxious reptile'la (200 soulluk olan) 7000 alıyorum. Yine kard packten çıkan cani keyç, 3 fuse diamond raiden, 1 fuse çelınçtan çıkan jacquie'yle 7000 alıyorum.

bende birkaç fuselu takımlada benzer puan alıyorum o zaman 7 fuse yapmanın pek bir anlamı kalmıyor gibi bundan sonra daha çeşitli karakterlere dağıtmayı düşünüyorum soulları
  • Ben en iyi takımımla 4000+4500+4500+5000+7000 gibi bir puan alıyorum. Bu takımda en son delk i fuseledim. Fuse yapmadan önce de aynı puan geliyordu. Yani boşuna hepsini 7 yapmaya gerek yok gibi.

• Yeri gelmişken aşağıdaki ekiple 5000-5000-5000-5000-7000 aldığımı ifade edeyim:

https://yadi.sk/i/ohrswqMfyvLhS

Yalnız bu deli gönül 122K'lık Raiden'lar, 111K'lık Mileena'lar gördü a dostlar. Elim ayaam birbirine girdi ya la. Raiden'ın SP3'üne başlamamıştım. Maç sırasında panikten 60.000, 70.000'i hemen harcadım. Kard pack için biriktiriyordum. Yazık oldu.

La iki tane üst üste SP3 yapıyorum adam ölmüyo ya la. Hatta bak Raiden SP3, Kung Jin SP3 üstüne Scorpion SP2 ile ancak öldürebildim. Ki Raiden'ı sonradan oyuna alıp can götürmeme ve Raiden'a SP3'e artı can kaybı veren eq'ı takmama rağmen. O derece yani.

Sco'nun SP2'sine gerek yoktu belki ama adamın kaçmasını göze alamadım. Health'i 122 olan adamın attack'ini düşünün artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi O değil de -- 18 Kasım 2016; 19:39:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Redzepi

quote:

bende birkaç fuselu takımlada benzer puan alıyorum o zaman 7 fuse yapmanın pek bir anlamı kalmıyor gibi bundan sonra daha çeşitli karakterlere dağıtmayı düşünüyorum soulları

Hayır hayır bütün takımın 7 fuse olmasına gerek yok. Bu kesin.

• Ben en iyi takımla 5li de:
    5,000 - 5,000 - 5,000 - 5,000 - 7,000 alıyorum daha üstü yok sanırım varsa biri söylesin

• quote:

Ben en iyi takımla 5li de:
    5,000 - 5,000 - 5,000 - 5,000 - 7,000 alıyorum daha üstü yok sanırım varsa biri söylesin

en iyi takımınız nedir? :D
  • quote:

Bak fw de 5'li oyun birincisi ve beşinci oyun sonrası kazandığım pointsler karar senin

Daha önce paylaşmıştım zaten burada

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Destan1010 -- 18 Kasım 2016; 21:20:34 >

• Koinlere bakin beyler :( zaman yok kard pack kasamiyorum, az sonra eq pack acicam jasonun maskesi ni x yapiyim bari .s.s

• quote:

Ehehe. Neyse biraz toparladım, oynuyorum ya ehehe. Büyük güncelleme gelecek beyler ocakta bence. Ve bir gün oyundan beklediğim üç şeyden birinin gerçekleşeceğini düşünüyorum bu güncellemeyle:

1-faction wars'ta 4 karakter. Ki bu bomba olur. İhtimalleri düşünün bi.
    2-gümüş karakterleri 2 ya da 3 kat güçlü yapacak bir karakter. (Bu bence yeni bir diamond olur.)
    3-faction wars'ta gerçek kişilerle dövüş.

Gerçek kişilerle dövüşmene oyunun senkronizasyonu izin vermez
  • Oyuna yeni başlayacak birine önerileriniz var mıdır? Kart olayları yükseltme vs?

• Bunu anlata anlata herkes usanmıştır kesin dostum sen en iyisi eski sayfalara bak fazlasını göreceksin

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

Oyuna yeni başlayacak birine önerileriniz var mıdır? Kart olayları yükseltme vs?

Kardeşim koinleri kanoya gömme kenshi al. Diğer gümüş kartlardan cage sonya ve cassie al bunlar aynı takımda olsun casie ile oyna. Gold karakter sana kalmış.

• 
Sayfa: önceki 313314315316317
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.