Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (292. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
539.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    tam 4 saattir aralıksız elite pack kasıyorum offline.

bir tane diamond karakter bile çıkmadı.. 1 tane bile..
    her karakterden en az 6-7 kere cıktı en az hemde.

ulan araya birtane diamond gelmezmi?
  • Bu relentless 150 soulluk pakettende çıkıyor mu? Full fuse yapan arkadaşlar nasıl yaptınız kaç gündür bana çıkmıyor =D
  • FairFight kullanıcısına yanıt
    150 soul olan paketten çıkmıyor. 200 soul olan özel paketten çıkıyor.
    Bence relentlessa "kombat pack exclusive" yazmaları bir hata. güncelleme ile düzeltilecektir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uzay11uzay U kullanıcısına yanıt
    Hayır.

• Şu RJV ne inat bir karaktermiş arkadaş. 30. denemede filan çıktı herhalde.
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Hocam diyorum ya klasik scorpion ve bu paketi karsilastir alakasi bile yok lanet olsun ya 150 defa denedim yok 1 tane yok kombat packde kalici olursa acisini çıkarıcam 150 soul 150 soul

• quote:

Orijinalden alıntı: Enes Bahadır

Hocam diyorum ya klasik scorpion ve bu paketi karsilastir alakasi bile yok lanet olsun ya 150 defa denedim yok 1 tane yok kombat packde kalici olursa acisini çıkarıcam 150 soul 150 soul

200 soul'luk paketten deniyorsun değil mi hocam? Elbet çıkacak. 150 fazla bir rakam ama elbet çıkacaktır
    Evet 200luk paket tabii possessed bile 26 kere cikti covert ops cassie 7 fuse o 4 kere cikto quan chi 7 fuse oda 3 kere cikti 7 defa shaolin master kung lao cikti, 4 defa assassin kitana cikti en nadir kartlar 4 er 5 er cikto 150 kere denedim EN AZ

• quote:

Evet 200luk paket tabii possessed bile 26 kere cikti covert ops cassie 7 fuse o 4 kere cikto quan chi 7 fuse oda 3 kere cikti 7 defa shaolin master kung lao cikti, 4 defa assassin kitana cikti en nadir kartlar 4 er 5 er cikto 150 kere denedim EN AZ

Bence son kez 150 kere dene olmazsa RJV seni sevmemiş demektir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lion King~

quote:

Bence son kez 150 kere dene olmazsa RJV seni sevmemiş demektir

Kard pack deneseydim valla onu deneyecegime simdi 10 gold kapmistim 310 soul minimum

• Beyler zaten soğuğum bu Relentless'a karşı bi de çok zor çıkıyo diyosunuz hepten elim gitmiyor. Bak 300 soulum var hiç denemedim. Bekliyorum bir şeyleri nedense. Oyundan soğuma ihtimalim bile var ki çok da şikayet etmem. Çok zaman alıyor.

• Smoke ile kullandığım takımdan bir karşılaşma sonucu.
    Pasifi büyük işler yaptırıyor. Hem bkenshi hem de alist ile xray bile yaptım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

• Relentless'i ikinci açışımda çıkardım!!!

Peki nasıl oldu bu? Anlatayım: Çünkü sadece offline için kullandığım reserve hesabımda yaptım bunu. Daha 3 ya da 4. leveldeydim.4 tane adam vardı hesapta. Hem adamı denemek istedim hem de adamın çıkmamasından şikayet eden arkadaşların başına neden bunun geldiğine dair teorimi ispatlamak istedim. Teori şu: Bazı arkadaşlara zor çıkıyor;çünkü bu arkadaşların durumu çok çok iyi. Yani bence bu arkadaşlarda hemen hemen bütün adamlar vardır ve birçoğu 7 fuse'lüdür. MKX algoritması bu durumdaki kişilerin oyunu oynamaya devam etmesi için böyle bir şeyi tercih ediyor olmalı. Oyuna yeni başlayan bir hesabınsa oyunu sevmesi için birçok avantaja kolaylıkla ulaşması lazım ki daha çok oynasın. Yani bazılarına zor çıkması ya da hiç çıkmamasının açıklaması bu olmalı. En azından bu pack'te. Belki kombat pack'e düşerse bu oran artar.

Relentless'ı da oynadım. Dediğim sebeplerden midir bilmiyorum ama sp'lerden sık sık kaçtı. İlk sp'lerden kesinlikle kaçtı, sp2'lerden de öyle; ama 4 ve 5. sp'lere sıra gelince kaçmadı. Bence mesela scorpion'un equipment'ının sp1 ve sp2 unblockable chance'i var ama çok sık olmuyor bu. Ama sana karşı oynayan bir scorpion'da daha sık oluyor bu. Bunun gibi Relentless'ın kaçışları normal bir hesapta, benim oynadığım kadar sık olmayabilir. Ha bazen bir kere bile kaçması büyük iş görür ama bence adamı oynamakla adamın sana karşı oynaması arasında bu anlamda bir sıklık farkı vardır mutlaka. Hala kesin karar vermedim ama fena adam değilmiş.

Bu arada ilk açışımda da sungod kotal kahn gelmişti. Anladınız siz ;)

Yukarıdaki teorim doğru değilse, Relentless'i çıkaramayan arkadaşların bir boy abdesti alması gerekiyor olabilir.

• Arkadaslar Challenge dan gelen karakterler kard packtan cikiyormu mesela erron black

• quote:

Orijinalden alıntı: mosyozzz

Arkadaslar Challenge dan gelen karakterler kard packtan cikiyormu mesela erron black

Challenge Pack var o karakterler için. Normal Kombat Pack'ten çıkmıyor şimdilik.
  • Challange hakkında bir bilgisi olan var mı hangi karakteri istiycek

• quote:

Orijinalden alıntı: leomahsum

Challange hakkında bir bilgisi olan var mı hangi karakteri istiycek

Sun God Kotal Khan isteyecek diye biliyorum.
  • Beyler cadılar bayramında slasher'ı aktif ederler mi sizce? Ona göre soul biriktireceğim.

Gelebilir bence bekle

1600 soul sakladım, pusuya yattım Sjv bekliyorum bende :)

• 
Sayfa: önceki 290291292293294
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.