Şimdi Ara

Mortal Kombat X Mobil [ANA KONU] (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15.887
Cevap
80
Favori
540.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pardon beyler

• Ya beyler bilginiz varsa soyleyinde yeni konu acmayayim

• jax Briggs SP2 atağı dolduğunda çıkan resimde ne yapmak gerekiyor? diğerlerinde sorunyok ama JD sp2 atağı ile aynı sembol çıkan karakterlerde bu atağı beceremiyorum. Alttaki yuvarlağı mı tıklıyoruz yoksa yukarı mı? ne denesem %3-%5 üstüne çıkamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LostAssassin

jax Briggs SP2 atağı dolduğunda çıkan resimde ne yapmak gerekiyor? diğerlerinde sorunyok ama JD sp2 atağı ile aynı sembol çıkan karakterlerde bu atağı beceremiyorum. Alttaki yuvarlağı mı tıklıyoruz yoksa yukarı mı? ne denesem %3-%5 üstüne çıkamadım.

Iki parmagini ekrana getir ve ard arda ekrana vur.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ~Lion King~ kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.
    bende ip6 var o kadar anasını ağlattı ki pilin. %100 sarj olduğunda kabloyu çıkardığım an %99 kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: AndrewRayel

bende ip6 var o kadar anasını ağlattı ki pilin. %100 sarj olduğunda kabloyu çıkardığım an %99 kalıyor

Yazık etmişsin resmen güzelim telefona

• Oyunda yeniyim. Formu okuyor ve bazı yardımsever kişilerin cevaplarına göre bir düzen kurmaya çalışıyorum.
    Elimdeki karakterler henüz gelişmemis ve fuse yapılmamış durumdalar. İşten dolayı çok fazla boş vakit ayıramıyorum oyuna bu sebeple sınırlı vakti mmkün olduğunca verimli kullanmak için yanlış karakterlere vakit harcamayıp gelecege yönelik olarak birkaç takım kurmak istiyorum.

Gold Olarak;
    Kung Lao, Cutthroat Kano,Shaolin Kung Jin, Scorpion var
    Silver olarak;
    Sub-Zero, Scorpion, D'vorah, Kano, Reptilr, Jacqui Briggs, Kenshi, Jax Bringgs, Sonya Blade var.
    Bronz;
    Trooper, Monk, Sergeant, Oni, Oshi-Tekk, Saurian,Shrai Ryu var.

Uyumlu birkaç takım ve taktik önerirebilirseniz onlara öncelik vermek isterim.
    Tekrar teşekkürler.
  • Sabrın sonu ...
    Bu mesaja eklenen görseller:

Bıraktım zaten sadece test your luck yapıyorum
  • Kaç gün veya kaç saat uğraştın? Çok emek gerekiyor... Güzel bir kart havuzu olmuş.
  • Bak mesela
    Venomous D'VORAH - Nimble RİPTELE - Mournful KİTANA
    Adam burada büyük ihtimal hile yapmış adamlar hep fuseli ve levelleri 9-8-6 hileli büyük ihtimal
    Ama Dark RAİDEN'a karşı hiç şansları yok

Çünkü Birincisi Venomous D'VORAH birinci spsi zehir ve Dark Raiden da bu ters tepiyor ve canı yükseliyor

İkincisi Nimble RİPTELE onunda birinci spsi zehir aynı şekilde ters tepip canı yükseliyor

Üçüncüsü ve Dark Raiden'a karşı sevdiğim en iyi rakip Mournful KİTANA birinci spsi Power Drain ve bu Dark Raiden'ın sp'lerini dolduruyor böylelikle daha kolay bir galibiyet oluyor

Yani Dark Raiden'a karşı böyle bir kadro intihar bir kadrodur
    Ve sana bu benim kadromu öneriyorum 3 karakter de challenge packteki karakterler
    Bu mesaja eklenen görseller:

Günde bir saat ayırıyom kaç gün olduğunuda yarın test your luck'a bakarak söylerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Destan1010 -- 29 Haziran 2016; 16:57:19 >

• Artık eskisi kadar oynamıyorum bu faction warstaki çizelgeyi tamamlıyorum bırakıyorum ve tabii test your luck için her gün giriş yapıyorum oyuna

• Challangeı bugün bitirdim. Yavaş yavaş bitirecektim ama daha fazla dayanamadım.
    Mkunjini de biraz denedim. Hızı normal. Bi saurainda olduğu gibi akıcı oynayamıyorsun. (Sauraindaki akıcılık çoğu karta yokta.)vuruşlarda rakibi uzaklaştırmadığı için rakip araya girebiliyor. Pasifinde belirtilen oku atabilmek için blok kırıcı ekipman kullanmak gerek. Yoksa oyun boyunca blok bırakırlarsa bir iki ok atabiliyorsun. Rastgele yakma yapması darkraiden varken ufak bir sıkıntı yapıyor. Genel olarak oynaması keyifli geldi. Arada attığı okları sevdim. Daha önce dediğim gibi statları daha yüksek olmalıydı. Statı Sgkk dan bile düşük.

• Dun fwde birkac mac takilayim dedim ve karsima gelen kadro sjv asas kitana kwsb.Ilginc olan durum ise kitana geldiginde sp1 olan bar kismi yok,kwsb geldiginde ise sp2 olan bar kismi yoktu.Yani rakibin spsinin ne durumda oldugunu goremiyordum.Bu durumu daha once hic yasayaniniz oldu mu?

• 838 soul oldu bugun..kungjin challenge dan gelen soullari filan da harcamadim su Netherrealm Pack icin. Yarina 850 soulu buluyorum ve bi deneyelim bakalim quan chi yi..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheEqualizer kullanıcısına yanıt
    Evet ben de defalarca karşılaştım. Hatta kullanıcı adı sima idi.

• İosa guncelleme gelmis. Umarim bu sacma sorunlar duzelmistir. En onemlisi isinma sorunu

• quote:

Orijinalden alıntı: LostAssassin

Oyunda yeniyim. Formu okuyor ve bazı yardımsever kişilerin cevaplarına göre bir düzen kurmaya çalışıyorum.
    Elimdeki karakterler henüz gelişmemis ve fuse yapılmamış durumdalar. İşten dolayı çok fazla boş vakit ayıramıyorum oyuna bu sebeple sınırlı vakti mmkün olduğunca verimli kullanmak için yanlış karakterlere vakit harcamayıp gelecege yönelik olarak birkaç takım kurmak istiyorum.

Gold Olarak;
    Kung Lao, Cutthroat Kano,Shaolin Kung Jin, Scorpion var
    Silver olarak;
    Sub-Zero, Scorpion, D'vorah, Kano, Reptilr, Jacqui Briggs, Kenshi, Jax Bringgs, Sonya Blade var.
    Bronz;
    Trooper, Monk, Sergeant, Oni, Oshi-Tekk, Saurian,Shrai Ryu var.

Uyumlu birkaç takım ve taktik önerirebilirseniz onlara öncelik vermek isterim.
    Tekrar teşekkürler.

Saholin kung jin mertail artist lere 1 power güçle başlatır takimdaki mesela scorpion ve kunglao yu al aynı takıma Gümüş kenshi nin yanına mertail artist + specops karakrer al jaque birigs + scorpion veya sub zero mesela. Kano ya para harcama gold gibi dursada gümüş karakter aslında balanced kenshi bütün specops takım arkadaşlarına 1 bar powerla başlar.monful kitana da aynı sekilde. Outword karakterlere 1 bar power ile başlar. Biriktirdiğin altınlara kart pack aç ruhlarada ister kombat pack aç ister sevdiğin karekterleri al sana kalmış.

• 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.