Şimdi Ara

MORTAL KOMBAT 9 VE MK ARCADE COLLECTION (354. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.490
Cevap
4
Favori
285.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ya arkadaşlar bişey sormak istiyorum. Tamam Arcade Kollection hala gelmedi tr psn e. Ama bedava olan son kostümler(Cyber Sub-Zero ve Sub-Zero MK3) gelmedi ne eu psn'e, ne tr psn'e, ne de us psn'e. Yanlış bilmiyorum değil mi hala bulamıyorum. Bilgisi olan var mı?
  • mortal kombatın demosu var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: onurlu40

Ya arkadaşlar bişey sormak istiyorum. Tamam Arcade Kollection hala gelmedi tr psn e. Ama bedava olan son kostümler(Cyber Sub-Zero ve Sub-Zero MK3) gelmedi ne eu psn'e, ne tr psn'e, ne de us psn'e. Yanlış bilmiyorum değil mi hala bulamıyorum. Bilgisi olan var mı?

psnden skarlet pack free
    kenshi pack free
    rain pack free ücretsiz update pack

artı oyuna girerken update yaptın mı

4-5 update var
  • quote:

Orijinalden alıntı: facemaker

quote:

Ya arkadaşlar bişey sormak istiyorum. Tamam Arcade Kollection hala gelmedi tr psn e. Ama bedava olan son kostümler(Cyber Sub-Zero ve Sub-Zero MK3) gelmedi ne eu psn'e, ne tr psn'e, ne de us psn'e. Yanlış bilmiyorum değil mi hala bulamıyorum. Bilgisi olan var mı?

psnden skarlet pack free
    kenshi pack free
    rain pack free ücretsiz update pack

artı oyuna girerken update yaptın mı

4-5 update var

Playstation sürekli internete bağlı kaldığı için otomatik olarak update yapıyorum. Update yapmasam ne oyuna girebilirim ne de psn store a. Update de yapıyorum yani. Benim demek istediğim şu ki Jade ve Kitana' nın mk2 kostümleri için psn store a free paket geldi. Biz de gidip o paketi seçerek jade ve kitananın kostümlerini indirdik. Yanlış bilmiyorsam 4.kostümler olan Cyber Sub-Zero ve Sub-Zero MK3 için herhangi bir paket bulamadım psn store da.

• 4 kostümler son update ile geliyor bir şey indirilmiyor. PS3 için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: facemaker

Gelmedi ki TR psn ye

US store a geldi ise oradan alın, Amazon.com online psn kod satıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: By_Meto

mortal kombatın demosu var mı?

PS3 için demo yok ama xbox360 için demo var bende ps3 harici bide xbox360 var onda demoyu indirdim 3 oyunuda oynuyosun 1 karekterle kapışmana musade ediyo ama tüm karekterleri seçebiliyosun grafik olarakda beyendim güzel ayar çekmişler arcade kabini yapıyosun eski anılarını canlandırıyosun
  • bu akşam gelir mi sizce arcade kollection?
  • quote:

Orijinalden alıntı: TacTical_TR

quote:

Orijinalden alıntı: By_Meto

mortal kombatın demosu var mı?

PS3 için demo yok ama xbox360 için demo var bende ps3 harici bide xbox360 var onda demoyu indirdim 3 oyunuda oynuyosun 1 karekterle kapışmana musade ediyo ama tüm karekterleri seçebiliyosun grafik olarakda beyendim güzel ayar çekmişler arcade kabini yapıyosun eski anılarını canlandırıyosun

Xbox360'ta demo yok PS3'te var
  • ne umutlarla bekledik ne yaptılar,alttaki videoyu dikkatle izleyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: NECO ksk

ne umutlarla bekledik ne yaptılar,alttaki videoyu dikkatle izleyin

Ben tam anlayamadım. Sorun ne acaba? Yoksa boşu boşuna para vermeyelim...
  • sakın almayın ben oynadım bunu eğer arcade istiyorsanız illa çok paranız varsa alın ama lag durumları berbat private match bile lag yok oynanmaz- kesinlikle önermiyorum !
  • quote:

quote:

sesler çok kötü,adam orjinal arcade makinasıyla karşılaştırıyor sesler ve görüntü resmen çamur 30 senelik arcade makinası daha iyi görüntü ve ses olarak
    arcade kollectionda ise 16 bitlik sega kalitesinde olmuş yeni nesil konsollar bu oyunları kaldıracak kadar güçlü değil galiba

online ise tamamen rezillik lag aşırı izlediğim videolarda lagsız oyun göremedim resmen ağır çekim

özetlemek gerekirse olmamış tamamen baştan savma,sallama bir oyun olmuş bunu oynayacağıma pc'de mame emulatöründe on kat daha iyi 1 e 1 orjinal mortal kombatları oynamaya devam ederim

hiç gereği yokmuş keşke hiç çıkarmasalarmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NECO ksk -- 6 Eylül 2011; 19:40:36 >

• quote:

quote:

quote:

sesler çok kötü,adam orjinal arcade makinasıyla karşılaştırıyor sesler ve görüntü resmen çamur 30 senelik arcade makinası daha iyi görüntü ve ses olarak
    arcade kollectionda ise 16 bitlik sega kalitesinde olmuş yeni nesil konsollar bu oyunları kaldıracak kadar güçlü değil galiba

online ise tamamen rezillik lag aşırı izlediğim videolarda lagsız oyun göremedim resmen ağır çekim

özetlemek gerekirse olmamış tamamen baştan savma,sallama bir oyun olmuş bunu oynayacağıma pc'de mame emulatöründe on kat daha iyi 1 e 1 orjinal mortal kombatları oynamaya devam ederim

hiç gereği yokmuş keşke hiç çıkarmasalarmış

Kardeş çook teşekkürler. Eminim dediğin gibidir. Çünkü öyle tasvir ettinki gözümün önünde canlandı neredeyse. Bence de para vermeye değmez. Bu tam bir para tuzağı olmuş....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onurlu40 -- 6 Eylül 2011; 22:30:01 >

• TR psnye gelmemesi iyi olmuş o zaman, patch ile düzeltilecek deniliyordu bu sorunlar ama ne kadar düzelir bilemiyorum.
  • avrupaya bi çıkamadı şu arcade collection ya 2 haftadır bekliyoz
  • arkadaşlar selam mortal kombat ta chalange tower bitti krypt map teki heryer bitti ama daha bir dunya acılmayan fatality var bunun sebebi nedir mesela babalityler acılmadı stage fatalityler yok bir cok adamın 2. kostum yok kratos misal yardımcı olabilecek hayırlı bir arkadaş aranıyor :) saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liverpool

arkadaşlar selam mortal kombat ta chalange tower bitti krypt map teki heryer bitti ama daha bir dunya acılmayan fatality var bunun sebebi nedir mesela babalityler acılmadı stage fatalityler yok bir cok adamın 2. kostum yok kratos misal yardımcı olabilecek hayırlı bir arkadaş aranıyor :) saygılar

Arkadaşım fatality leri listelemen için biyeri açmana gerek yok oyunda karekterin açılmamış fatality babality pit fatality lerini yap o anda zaten listeye otomatik kaydediyo costumler mezarlıktan aldıktan sonra extara bölümü var ana menüde orda nekropolis diye bi yer var oraya gir kostümünü aldığın karakteri tıkla bikere kostüm açılacaktır kratosun kostümü için ladder modunu kratosla bitirmen lazım fear kostümü çıkıyo

Mortal Kombat 9 Fatality List diye arattınmı bulursun ordan bak yap

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TacTical_TR -- 9 Eylül 2011; 15:50:54 >

• quote:

Orijinalden alıntı: TacTical_TR

quote:

Orijinalden alıntı: Liverpool

arkadaşlar selam mortal kombat ta chalange tower bitti krypt map teki heryer bitti ama daha bir dunya acılmayan fatality var bunun sebebi nedir mesela babalityler acılmadı stage fatalityler yok bir cok adamın 2. kostum yok kratos misal yardımcı olabilecek hayırlı bir arkadaş aranıyor :) saygılar

Arkadaşım fatality leri listelemen için biyeri açmana gerek yok oyunda karekterin açılmamış fatality babality pit fatality lerini yap o anda zaten listeye otomatik kaydediyo costumler mezarlıktan aldıktan sonra extara bölümü var ana menüde orda nekropolis diye bi yer var oraya gir kostümünü aldığın karakteri tıkla bikere kostüm açılacaktır kratosun kostümü için ladder mosunu kratosla bitirmen lazım 1 round yap kolaya al 2 dk sürmez çıkarman

ilgine teşekkur ederim.diger karakterlerin ikinci kostumlerini actım yani oraları biliyorum.Kratos ile dedigini yapacagım.(teşekkurler)

Peki adamların bilmedigim babality stage fatalitylerini nerden bulacagım?

bide bunu cevaplarssn cok sevinirim saygılar

• 
Sayfa: önceki 352353354355356
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.