Şimdi Ara

mortal kombat 9'mu super street fighter 4'mü (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
129
Cevap
0
Favori
4.930
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Hort olmus ama dovus oyunlarinda atmosferi hikayesi ile beni mk den baskasi cezbedmiyor .
  • SSF4 AE şu an dövüş oyunları içerisinde en çok oynanan en popüler oyun.
  • Hangisi daha iyi bilemem ama, SSF4 AE hiç beceremedim:) 20-25 sene önce Atari salonlarında her oyununu oynardık ama, yok arkadaş bildiğin beceremedim oyunu:)

MK oynanış ve alışma konusunda çok daha kolay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluelabel -- 3 Temmuz 2013; 1:25:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kingocd

1.5 senelik konuyu niye hortlatıyonuz? nası buldunuz?

Tarihe hiç dikkat etmedim. Konu yukarıdaydı ve fikrimi paylaştım.
  • döğüş oyunu tarihinde herhalde oynamadığım döğüş oyunu yoktur desem yeridir..
    street fighter arcade edition şu ana kadar oyunseverlerinde anlayabildiği oynayanların ve taktiğin basit gibi görünüpte tavan yaptığı, her karakterle oyunun bambaşka göründüğü başka bir oyun görmedim. 2. sırada ise benim listemde king of fighter gelir..
    vuruş hissi, combo zenginliği özelliklede oyunda ustalaştıkça taktik zenginliği olan neredeyse 2-3 oyun var... yeni nesille birlikte artık beklenilen görsel kalite gelicek ama vuruş hissi konusunda beklentim yinede pek yok sayılır.....capcom ve snk neo geo diyorum...gerisinin hala yiyeceği bir sürü fırın ekmek var...:(
  • Şimdi beyler ben atari zamanında doğmadım 94 lü bir bireyim ben ortaokul 1 e giderken atari salonu yoktu ama ps1 kafe vardı yazlığımızın özel bütün cocuklar orda toplanır , oynardık site harıici başkası giremezdi.Bu yüzden sıcak bir ortam olurdu.Tabi ortookul birden cok önce atari salonuydu orası ilkokula giderken 1. sınıfa ben orda ataride oyun oynamıstım bir araba yarışı ve oranın tüm rekorunu kırmıştım nasıl olduğunu bilmiyorum ama tüm abiler toplanmıştı.Hiç can kaybetmeden en zor oyunu tek jetonla bitirmiştim işte şuan bile anlamam.Zaten çok garip olay oldu orada neyse.Biz elemanlarla ps1 de tekken 3 oynar sıkılırsak mortal kombat 4 oynardık ama hiç bir oyun ordaki cocuklara mortal kombat 4 teki fatality kadar zevk vermedi.tekken 3 ün dövüşü daha iyidi ama mortal kombat 4 ün fatalitlerini sadece bazı bir kaç cocuk bilirdi ve yapanda alkışlanırdı.Süper fatalityler vardı.O yüzden benim aşkım mortal kombattır.Denedim street fighterıda denedim ama kustum.O ne öyle ya çizgi film gibi grafikler huya hıya bir saldırı ne kan var ne vuruş hissiyarı saçma sapan effectler birbirine vurunca ışık cıkması dayanamadım çok saçma geldi tekken ve mortal kombattan sonra biraz mortal kombat armegeddon mu ne oynadım zevkliydi ama 1 -2 hafta idare etti.büyümüştük artık bununda efektleri iyi değildi hem fatalitylerde kötüydü.Sonra mk9 cıktı izledim videolarını büyülendim resmen.Konsulum var ama pcde full grafikte kolla oynamak konsoldan daha zevkli.Steamdan aldım oyunu başladım oynamaya ben kickboksla ugrasıyorum cok dayak yedim burun kırdım oyunda ilk gördüğüm sey vuruşların çok iyi olmasıydı o sesler vuruş toklugu yaralanmalar kanlar resmen aşık oldum hele fatalityler özel hareketlerbu kadar ayrı farklı karakterlerin bu kadar dengesi süper olmuş oynadım oynadım oynadım 2 kolla babamı bile dövdüm :D yani demem oki en iyi dövüş oyunu bana göre mortal kombat 9 dur en gerçekciside odur.Alın oynayın anime sevdalıları street fighter oynasın ne diyek

• Hortlatmanın böylesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Street figter

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mortal kombat daha iyi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.