Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (93. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.886
Cevap
23
Favori
192.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Kuon

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

quote:

Orijinalden alıntı: I-qut

Arkadaşlar merhaba,

Bu oyun şu anda en son çıkan PC oyunu mudur? Steam üzerinden almayı düşünüyorum, hiç indirime falan giriyor mu ya da girer mi ne tavsiye edersiniz, bekleyeyim mi alayım mı?

Teşekkürler

Pc oyunu.Şuan zaten yılbaşı indirimleri başladı biraz bekleyin %75 indirim gelir mutlaka alırsınız.

Pc online serverları halen çalışıyor mu?

Online da adam bulursunda lag var,rahatça kombo filan yapılmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: metciii

Türkiye'deyim evet. Yabancılarla yerine göre değişiyor. Çok akıcı oyadıklarım da var, lagdan hiç oynayamadıklarımda var.
    Server ve online bakımıdan en sıkıntılı oyunlardan birisi bu, 1vs1 olmasına rağmen... Ama oynanamaz değil...
    Ne kadar sürer derken neyin ne kadar sürdüğünü soruyorsunuz?

ne kadar sürer derken online desteğinden bahsediyorum.
  • indirim geldi ama lag diyor herkes alasım kalmadı pek oynayanlar ne diyor konu hakkında?
  • Kol tuşları playstation'daki gibi değil beyler nasıl ayarlamalıyım yardım edin.
  • PC de online oyuncusu kalmamış ama eklerseniz sevnirim "Atreides52"
  • Beyler bu kratos için mod yama yok mu pc için? Ayrıca gamepad ile pc'de 2 kişi oynayabiliyor dimi? elimde patlamasın sonra gamepadler
  • Pc oyuncuların yardımına ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim gelelim konuya;

Fatality ve babality yapmaktayım sonunda becerebildim. Ama Künye(R) tuşu ile yapılan hiç bir hareketi yapamıyorum 2 gündür uğraşıyorum. SS'leri yüklüyorum şimdi ne demek istediğimi anlayacaksınız. Klavye ayarlarım bunlar, yapamadığım hareketlerin tuş kombinasyonuda diğer resimde mevcut.

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU]Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU]

• Hiçbir fikrim yok hocam ilk defa duyuyorum böyle bir sorun.
  • quote:

Hiçbir fikrim yok hocam ilk defa duyuyorum böyle bir sorun.

Hocam maksimum kaç kombo yapabildiniz klavyede? Ve hangi karakter ile? Gamepad alsam sıkıntı yaşarmıyım mk'de? Xbox değil ama...
  • Bu oyunun pc versiyonu varmış ve ben daha yeni fark ediyorum puu bana. Bi grafik denemesi yapalım bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

quote:

Hocam maksimum kaç kombo yapabildiniz klavyede? Ve hangi karakter ile? Gamepad alsam sıkıntı yaşarmıyım mk'de? Xbox değil ama...

Ben ps3 kolu ile oynuyorum bir sıkıntı yaşamadım.Scorpion ve Kabal ile oynarım genelde kombolar;

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU]
    Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU]

• -Bane kullanıcısına yanıt
    bu oyun PC'de akıcı mı? bir kaç tane video gördüm, kasıyordu oyun.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Emre-Dylan

quote:

Ben ps3 kolu ile oynuyorum bir sıkıntı yaşamadım.Scorpion ve Kabal ile oynarım genelde kombolar;

Bende klavye ile maksimum 4 hits atıyorum PS3 kol ayarlarını gönderebilir misiniz lütfen? Yarın gidip 2 tane kol alıyım en iyisi klavye ile olmuyor

• @venomstr
    AI'ye karşı oynarken bir sıkıntı yok portu güzel oyunun,muhtemelen gördüğün multiplayerdır.Çünkü onlineda felaket lag var dediğin gibi donuyor.

@Emre-Dylan
    Kolda hiçbir ayar yapmadım sizinde yapmanıza gerek yok,nasıl ayarladıysa öyle oynadım aynıdır zaten kollardaki ayar.
  • quote:

@venomstr
    AI'ye karşı oynarken bir sıkıntı yok portu güzel oyunun,muhtemelen gördüğün multiplayerdır.Çünkü onlineda felaket lag var dediğin gibi donuyor.

@Emre-Dylan
    Kolda hiçbir ayar yapmadım sizinde yapmanıza gerek yok,nasıl ayarladıysa öyle oynadım aynıdır zaten kollardaki ayar.

Anladım teşekkür ederim
  • Emre-Dylan kullanıcısına yanıt
    dostum oyuna tr yama yaptığın için bir garip olmuş
    lakin "künye" diye adlandırılan tuş, sadece "tag" yani 2vs2 oyunlarda kullanabilirsin. Künye diye adlandırılan tuş senin seçtiğin 2 kişi arasındaki geçişleri sağlar, zaten move list de "tag kombos" yazıyor. orada gördüğün kombinasyonlarda en son "künye !" tuşuna basınca hızlıca diğer seçtiğin adam gelip komboyu tamamlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: namco20007

dostum oyuna tr yama yaptığın için bir garip olmuş
    lakin "künye" diye adlandırılan tuş, sadece "tag" yani 2vs2 oyunlarda kullanabilirsin. Künye diye adlandırılan tuş senin seçtiğin 2 kişi arasındaki geçişleri sağlar, zaten move list de "tag kombos" yazıyor. orada gördüğün kombinasyonlarda en son "künye !" tuşuna basınca hızlıca diğer seçtiğin adam gelip komboyu tamamlıyor.

Anladım çok sağolun peki ikili komboları neden yapamıyorum kombo yapıyorum ama ikili kombolar olmuyor. Birde bu kombo olayını yapmak için nasıl bir yol izlemem lazım en fazla 4 5 kombo yapabiliyorum bir tek sonya ile 7 kombo atıyorum o kadar asıl kullandığım karakter scorpion

• Arkadaşlar oyun story modda hata verip çalışmayı durdurdu demekte. Geri kalanlarda sorun yok. Steamdan aldığım oyun. Nette pek çözüm bulamadım bilgi sahibi olan var mıdır acaba ?
  • Ps3 de oynuyorum tüm adamlar açık ama kintara, goro shank kaon nasıl açılır bilgisi olan ps3 de

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Selam Dostlar
    Online için ben de steam in indirimlerinden edindim bir tane.
    Yalnız join room kısmında en fazla 10 kişi görebildim
    Bir de bir iki maç yaptım ama oyun da hep geç algılama var
    Doğru düzgün kombo bile yapamıyorum.
    Online her zaman böyleyse iade edeyim ben
    Görüş ve önerilerinizi bekliyorum
  • 
Sayfa: önceki 9192939495
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.