Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (54. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.886
Cevap
23
Favori
192.086
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: The Ragon

quote:

Orijinalden alıntı: saxblue

sağolasın. sadece bu kadar dimi? başka yok herhalde. goro, kintaro ve shao kahn ile oynayamıyor muyuz acaba?

Onlarla oynama yok da onlara babality yapabilme var. Gereksiz ama anlatayım:

Ladder modda oyun zorluğunu medium ya da daha zora alın. Shang Tsung dahil ladderdaki herkese babality yapın. Bu arada hiç maç kaybetmeyin. Artık Shang'ten sonra Goro ya da Kintaro kim geliyorsa son round blok kullanmayın babality kendiliğinden olacak. Shao için de aynısı geçerli. İlk round blok kullanabilirsiniz ama son round blok kullanmayın Shao'ya babality yapmış olursunuz. Tabii yenebilirseniz :P

bunları bildiğim iyi oldu çok sağol

• arkadaşlar bir sorum var daha öncede sorulduysa çok özür dilerim ilk 7 sayfaya bakıpta göremeyince direkt yazayım dedim
    ben bu oyunu daha önceden ps3 te oyamıştım pc ye çıktığında direkt indirdim fakat şöyle bir sorun var mesela movelistte hiç kare yuvarlak üçgen yok onun yerine sayılar belirtilmiş örnekle açıklamam gerekirse
    ps3 te scorpionun hooku geri geri kareydi buraya geldim geri geri 1 yazıyor 1 de sanırım üçgene tekabul ediyor ve herşey çok karışıyor block atma xray atma vs herşey çok karışık bi türlü adapte olamadım sizde de böyle mi ? yada bunu ps3 teki gibi bir şekle çevirebilir miyim bi yama eklentisiyle vs
  • quote:

Orijinalden alıntı: akif123456

arkadaşlar bir sorum var daha öncede sorulduysa çok özür dilerim ilk 7 sayfaya bakıpta göremeyince direkt yazayım dedim
    ben bu oyunu daha önceden ps3 te oyamıştım pc ye çıktığında direkt indirdim fakat şöyle bir sorun var mesela movelistte hiç kare yuvarlak üçgen yok onun yerine sayılar belirtilmiş örnekle açıklamam gerekirse
    ps3 te scorpionun hooku geri geri kareydi buraya geldim geri geri 1 yazıyor 1 de sanırım üçgene tekabul ediyor ve herşey çok karışıyor block atma xray atma vs herşey çok karışık bi türlü adapte olamadım sizde de böyle mi ? yada bunu ps3 teki gibi bir şekle çevirebilir miyim bi yama eklentisiyle vs

klavyende hangi tuşa denk geliyorsa o hareket onu yazıyor. örnek vermem gerekirse. ben W A S D yön tuşları yaptım. numpadden ise 1 2 3 4 5 6 şeklinde ayarladım. bende hareket listesine baktığımda örnek veriyorum '' S,D,3 yazıyor yani aşağı, ileri tekme gibi...

• jax in görevince 6. görev oluyor sanırım. yeşil ebliseli karıyı öldürünce loadin ekranında kalıyor sorunu yaşayan veya bilgisi olan varmı.
    edit bir yardımcı olacak varmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hopdedikmahmut -- 8 Temmuz 2013; 19:00:37 >
  • quote:

quote:

arkadaşlar bir sorum var daha öncede sorulduysa çok özür dilerim ilk 7 sayfaya bakıpta göremeyince direkt yazayım dedim

klavyende hangi tuşa denk geliyorsa o hareket onu yazıyor. örnek vermem gerekirse. ben W A S D yön tuşları yaptım. numpadden ise 1 2 3 4 5 6 şeklinde ayarladım. bende hareket listesine baktığımda örnek veriyorum '' S,D,3 yazıyor yani aşağı, ileri tekme gibi...

işte ben sd 3 yazmasını istemiyorum mesela ben oyun kolunda oynuyom geri geri 3 yazıyor ben geri geri kare yazmasını istiyorum

• quote:

quote:

quote:

işte ben sd 3 yazmasını istemiyorum mesela ben oyun kolunda oynuyom geri geri 3 yazıyor ben geri geri kare yazmasını istiyorum

bende gamepad le oynadığımda gamepad deki tuşlar neyse onu yazıyor ama klavye tuşlarını yazmıyor. xbox gamepadi var bende belki ondandır. ama dediğin şey ile ilgili bir yama yok.

• noob ile kombo yapmaya iyi alıştım. korkun benden
  • Smoke da benim adamım, siz kimi kullanıyorsunuz?
  • Mileena (namı-ı değer kese kağıdı favorimdir)
  • kitanada çok iyi onunla ustalaşmaya çalışıcam , seri ve ve sağlam vurduğu için onlineda biraz can yaktım :)
  • benim en favori oyunlarım eskilerden MK1 ve MK2. Şu ana kadar yeni MK'lar arasında herhalde en uzun oynadığım bu oyundur. Bu kadar hızlı MK hiç oynamamıştım Bu sebeple ben hala alışma aşamasındayım ama sub-zero ve kung lao ile bişiler yapmaya yapmaya çalışıyorum.
  • Aga, expert mod da adamlar çıldırıyor, özellikle son adam doğru, 11 combo çaktılar, kolu bıraktım izledim anasını satayım, birşeye benzemeyen rain top gibi sektiriyor la.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hopdedikmahmut

jax in görevince 6. görev oluyor sanırım. yeşil ebliseli karıyı öldürünce loadin ekranında kalıyor sorunu yaşayan veya bilgisi olan varmı.
    edit bir yardımcı olacak varmı

bende de aynı sorun var daha çözemedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Aga, expert mod da adamlar çıldırıyor, özellikle son adam doğru, 11 combo çaktılar, kolu bıraktım izledim anasını satayım, birşeye benzemeyen rain top gibi sektiriyor la.

ne expert mi valla story modda normalde, raiden gibi hem anlamadığım hemde bana göre aslında mk'nın en cacık adamıyla, shao kahn dan 1 kamyon dolusu dayak yiyince ladder modda normalden öteye elim varmadı zorluğu değiştirmeye. Ya bu kahn nasıl bir adamdır ya, arada gülüp laf atmasa hiç vuramayacaz adama, hele bir çekiç fırlatıyor ayılana kadar 3 çekiç daha yiyoruz valla nefret ettim adamdan birde sonsuz breakerları var x-ray %53 mü ne götürüyor.bide adamı yararak finishim yaptı mı çıldırıyorum.

• Klavyeyle oynuyorum. Şunu öğrendim ki bu oyunda herşey adamı zamanında yakalayıp komboya bağlamak. %40, 50 civarında hasar veren kombolar var internette. Klavyeyle 30-40 olanların bazılarını yapıyorum. Ama bazı kombolar var ki imkansız olmuyor. Acaba gamepad'de yapmak onları daha mı kolay arkadaşlar. Bir bilgisi olan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Aga, expert mod da adamlar çıldırıyor, özellikle son adam doğru, 11 combo çaktılar, kolu bıraktım izledim anasını satayım, birşeye benzemeyen rain top gibi sektiriyor la.

En iyisi medium mod da oynamak veya hard mod da.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ygrammar -- 8 Temmuz 2013; 21:36:13 >
  • Oyunun çok açığı var. Expert modunda bile fazla dayanamıyor bana şahsen cpu. MK9 bug-glitch diye arama yapmanızı tavsiye ederim YouTube'da.
  • RichardRose kullanıcısına yanıt
    Alışkanlıklara bağlı birazda ben hem gamepad hem klavyeyle denedim ikisindede komboda bir fark yok ama gamepad de baş parmak ağrısı çok oluyor ve belli bir süreden sonra verimin düşüyor hatta ileri basıyorum diye çapraza basmalar filan, klavye bu bağlamda iyi.
  • Expert gerçekten çok zevkli, hard mod' da bitirdim en son. expert çok iyi de, adamlar durmuyor hiç.

Marifet çekiç ve oklardan kaçmak da dostum. Kaçarsan o arada vurabilirsin.

Smoke, Sub-Zero, Scorpion bunlar güçlü herifler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 8 Temmuz 2013; 22:10:27 >
  • Scorpion favorim,genelde başkasıyla oynamıyorum ama online da noob ve smoke alanlar iyi zorluyor,onlara da alışmak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.