Şimdi Ara

Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU] (49. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.886
Cevap
23
Favori
192.088
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: murathawk

arkadaşlar oyunda hiç kasma olmamıştı fakat bu bölge geldiğinde kasma oluyor bi kaç kere denedim hep burası gelince bi kasma oluyor sizdede varmı böyle bir sorun?
    Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU]

evet her mekanda 720p full oynuyordum sadece mezarlıkta AA ları filan kapatıyorum bendede kasıyor.(laptop_Nvidia GeForce GT 425m 1024mb ddr3)

• 1024x768 plazmada 1065x599 çözünürlük dışında çözünürlük yok.masaüstüm 1920x1080,kendi config dosyasından degiştirmeyide denedim.tık yok.bir heyecanla alıp indirmiştim halbuki.

sorunu çözdüm.tv büyük olduğu için Windows font büyüklüğüm normalden fazlaydı.normale yani yüzde 100 e alınca problem(masaüstü faciası hariç) kalmadı.oyun çözünürlüğünü Windows font büyüklüğüyle ilişkilendiren zihniyeti kınıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CuCuK -- 6 Temmuz 2013; 19:05:19 >
  • senaryo modunu 2.günde bitirdim bu kadar uzun oalcağını beklemezdim bir dövüş oyunundan
  • Arkadaşlar Story Mode'da dövüşler bittikten sonra sinematiklerde FPS yerlerde sürünüyor, 1-5 arası geziyor. Yok mu bunun çözümü?
  • kombo yapmayı bi türlü beceremiyorum. bazen şans eseri 5'i buluyorum.
  • öğlen kurdum akşam 6'da story mod bitti ve sildim.
  • bayağı eskiden ateri salonlarında sağlam oynardım bu oyunu geçen bir arkadaş almış oyunu.. dedim bir maç yapayım, oda karşıdaki adamın bir tecavüz etmediği kaldı... genç arkadaşların oyunu bu.. bize göre değil artık.. melekeler gitmiş..
  • Vuruş tekniklerini nasıl yapıyoruz arkadaşlar ? bunları anlatan bi yazı vs var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heretique

Çift ekran kartlı laptoplarda, NVIDIA yı seçsek bile oyuna girerken ki algoritma otomatik olarak ilk ekran kartını görüyor dolayısı ile bu iki hatayı verip girmiyor. Ben sorunumu çözdüm;

Users/Appdata/Roaming/MKKE klasöründen Dxdiag dosyasını açın, orada "dedicated memory" yazan değeri 1024 olarak değiştirin, save edip kapatın. Birde o dosyayı Salt okunur hale getirin. Böyle yapınca Intel HD ekran kartını 1024 mb zannedip ekran kartı tanıma kısmını geçiyorsunuz otomatikman. Zaten oyuna girince NVIDIA kartı çalışıyor yine, hiç bir sorun olmuyor.

GTX660M ile 1600x900 ayarda, 2x AA ve herşey high da iken sabit 60 FPS alıyorum. Harika bir şekilde port edilmiş gerçekten.

Selam arkadaşım verdigin bilgiler sayesinde oyuna girebildim saol bende de Ge60 var ama yine 660m gpu su aktif olmuyor. Laptopun üstünde ki Turbo ışıgı da yanmıyor oyunu agır çekimde oynayabiliyorum kafayı yiyecem böyle güzel oyuna agzım açık bakıyorum. Yardımcı olursan çok sevinirim...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astralll -- 6 Temmuz 2013; 20:27:43 >

• quote:

Bende açmadı arkadaşlar.

APPLICATION ERROR
    D3D Error: Your monitors aspect ratio of 16:9 is incompatible with this game

GRAPHİCS CARD NOT SUPPORTED
    Your system does not have sufficient memory to play this game. Please exit some applications and try again

Geforce GTX 660m var directx 11, BF3 ü bile 1600x900 açan kart bu oyunu açmadı anlamadım neden... Varmı laptopla oynayabilen ?

Aynı sorun bende de var. Şu dizine gidip Users/Appdata/Roaming/MKKE "dxdiag text" dosyasını açıp "dedicated memory" i 1024 yapınca oyuna girebildim ama bu seferde agır çekimde oynatıyor, ayrıca turbo ışıgı yanmıyor oyundayken... Ne yapıcam bilmiyorum her oyunu yüksek ayarda açan laptopumun bu güzel oyunda böyle olması canımı sıktı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astralll -- 6 Temmuz 2013; 20:34:51 >

• Mortal Kombat Komplete Edition (2011) [ANA KONU]

arcade stick 4 89,90 a aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neo1209 -- 6 Temmuz 2013; 21:45:05 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neo1209

Ebay de 35$'a filan satılıyor ama gitti gidiyorda epey pahalı, siz nereden aldınız? Türkiye den aldıysanız güzel fiyat. link atarsanız sevinirim.

• Klavyele oynamak tam bir eziyyet olduğundan gamepad almak şart oldu sırf bu oyun için hangi gamepadı önerirsiniz? Çok pahalı olmasın ha
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

quote:

Ebay de 35$'a filan satılıyor ama gitti gidiyorda epey pahalı, siz nereden aldınız? Türkiye den aldıysanız güzel fiyat. link atarsanız sevinirim.

buradan adlım şiddetle tavsiye ederim takıp direk çalıştırıyorsunuz ve malzeme çok sağlam asıl şimdi tadı çıkıyor.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-aksesuar-arcade-stick-fight-joystick-hemen-kargo-126632823/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

Klavyele oynamak tam bir eziyyet olduğundan gamepad almak şart oldu sırf bu oyun için hangi gamepadı önerirsiniz? Çok pahalı olmasın ha

bu oyun gamepadlede oynanmaz dostum arcade stick alman gerek
  • Oyun bana çok sardı valla. Optimizasyon falan çok iyi. Grafikler de güzel. Oyun singleplay modu da çok iyi. Ama multiplay'de bende de lag oldu. O sorunu düzelttiler mi tadından yenmez. Umarım sorun düzelir.

Steam: hitboy86 benim, isteyen ekleyebilir kapışırız...
  • Üstadlarım varmıdir kombolari saydırmak için vereceğiniz taktikler ? Ha keza Fatalityler için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afkazankayaa -- 7 Temmuz 2013; 1:11:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: astralll

quote:

Bende açmadı arkadaşlar.

APPLICATION ERROR

Your system does not have sufficient memory to play this game. Please exit some applications and try again

Geforce GTX 660m var directx 11, BF3 ü bile 1600x900 açan kart bu oyunu açmadı anlamadım neden... Varmı laptopla oynayabilen ?

Aynı sorun bende de var. Şu dizine gidip Users/Appdata/Roaming/MKKE "dxdiag text" dosyasını açıp "dedicated memory" i 1024 yapınca oyuna girebildim ama bu seferde agır çekimde oynatıyor, ayrıca turbo ışıgı yanmıyor oyundayken... Ne yapıcam bilmiyorum her oyunu yüksek ayarda açan laptopumun bu güzel oyunda böyle olması canımı sıktı...

Ustad oyuna sag tıklayın ve gelişmiş grafik nvidia ile çalıştırın diyin tamamdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: afkazankayaa

quote:

Orijinalden alıntı: astralll

quote:

Bende açmadı arkadaşlar.

APPLICATION ERROR

Ustad oyuna sag tıklayın ve gelişmiş grafik nvidia ile çalıştırın diyin tamamdir

Söylediginizi deniyecektim ama "gelişmiş grafik nvidia ile çalıştır" diye bir seçenek yok sag tıklayınca... Bu arada ekran kartı sürücüsünü nvidia sitesinden yüklemiştim böyle olunca direk geçiş yapması gerekmiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi astralll -- 6 Temmuz 2013; 23:16:58 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GunslingeR085

Klavyele oynamak tam bir eziyyet olduğundan gamepad almak şart oldu sırf bu oyun için hangi gamepadı önerirsiniz? Çok pahalı olmasın ha

bu oyun gamepadlede oynanmaz dostum arcade stick alman gerek

Gamepadle gayet oynanır yav niye oynanmaz Ama dövüş oyunu dedin mi arcade stickle tadı çıkar ona lafım yok.

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.