Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Mortal Kombat 9 Komplete Edition PC - Ana Konu (115 kişi olduk)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.881
Cevap
26
Favori
178.507
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Pc Oyunları >> Oyun Genel ve Diğer türler >> Mortal Kombat 9 Komplete Edition PC - Ana Konu (115 kişi olduk)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      1002 Mesaj
      06 Temmuz 2013 14:12:35
      quote:

Orijinalden alıntı: RaúL

Versus modu olmaması saçmalık.

Nasıl yani? Bilgisayara karşı versus modu ladder işte. Eğer rakibi kendiniz seçmek istiyorsanız onu da training'te yapabiliyorsunuz.
      |
      |
    • Yarbay
      4973 Mesaj
      06 Temmuz 2013 14:13:52
      quote:

Orijinalden alıntı: volkanbravo

hocam intel hd2500 kullanıyorum 2 tane hata alıyorum biri video belleği yetersiz diğeride çözünürlüğü ne yaparsam dsteklemiyo diye yardımcı olursanız sevinirim

Bravo bey zaten onboard ile oynayamazsiniz.Hd3000 bile degil yani.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      733 Mesaj
      06 Temmuz 2013 14:17:32
      quote:

Orijinalden alıntı: Baran.

quote:

hocam intel hd2500 kullanıyorum 2 tane hata alıyorum biri video belleği yetersiz diğeride çözünürlüğü ne yaparsam dsteklemiyo diye yardımcı olursanız sevinirim

güncel bütün oyunları oynuyorum şuan 720p de ilk defa bu oyun böyle bir hata verdi

• Yarbay
      3774 Mesaj
      06 Temmuz 2013 14:21:33
      quote:

Orijinalden alıntı: RaúL

Versus modu olmaması saçmalık.

Beraber indiriyoruz modu yok ki alayı versus

• Yüzbaşı
      364 Mesaj
      06 Temmuz 2013 14:22:36
      Arkadaşlar oyun win7 de save i nereye yapıyor bilen varmı ?
      |
      |

• Binbaşı
      1332 Mesaj
      06 Temmuz 2013 14:23:06
      Arkadalkar Mortal Kombat Komplete Edition da pc deki default karşılığını veya hangi tuşun ne yaptğını bilen varsa eşleştirebilir mi lütfen ?

Görevler
      Front punch
      Back punch
      Front kick
      Back kick
      Throw
      Tag
      Block
      Flip Stance

Donanım Haber
      ## Bilgisayar Mühendisleri Odası ##

01101000 01101100 01101100 00100000 01101011 01101110 01101011

• Er
      5 Mesaj
      06 Temmuz 2013 14:32:07
      Arkadaşlar ben indirdim oynuyorum oyun güzel fakat stroy modda jaxda şu dört kollu hatunla dövüşecekken donuyor oyundan atıyor çözümünü aradım bulamadım benim yaşadığımı yaşayan eleman çokmuş bi yardım edermisiniz ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      375 Mesaj
      06 Temmuz 2013 14:35:34 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: -mehmet-

Arkadalkar Mortal Kombat Komplete Edition da pc deki default karşılığını veya hangi tuşun ne yaptğını bilen varsa eşleştirebilir mi lütfen ?

Görevler
      Front punch
      Back punch
      Front kick
      Back kick
      Throw
      Tag
      Block
      Flip Stance

X360 a Göre yazıyorum

X = Front Punch
      Y = Back Punch
      A = Front Kick
      B = Back Kick

LT = Flip Stance
      LB = Tag
      RT = Block
      RB = Throw

• Teğmen
      121 Mesaj
      06 Temmuz 2013 14:41:48
      Arkadaşlar PC versiyonu için fatality ler ve diğer özel vuruşlar için açıklama haraket listesi var mı?

• Teğmen
      118 Mesaj
      06 Temmuz 2013 14:42:21
      arkadaşlar oyunda hiç kasma olmamıştı fakat bu bölge geldiğinde kasma oluyor bi kaç kere denedim hep burası gelince bi kasma oluyor sizdede varmı böyle bir sorun?

• Yüzbaşı
      756 Mesaj
      06 Temmuz 2013 14:51:48
      Kombo yapamayan arkadaşlar klavye ile deniyebilir kesinlikle daha kolay yapıcaklardır.
      klavyede iki taraf var bir wasd kısmı birde yon tusları ve tus takımı ben yon tusları kısmını kullanıyorum ve daha yapamadıgım hareket olmadı.
      bazılarında mesela 7,4+6 diyor bu once 7 sonra 4 ile 6 ya aynı anda basılıcak demek sıra ile 7-4-6 yaparsanız olmaz belki gozden kacıyor olabilir.Birde komboya baslarken "bence" videolarda oldugu gibi havadan yumruk ile baslamayın.O adamların amacı max gormek biz daha o aşamada değiliz onun için standart kombo ile baslayıp kenara sıkıstırıp penalty gorene kadar devam ederek pratık yapılabilir.el alışınca zaten zorlanmıyorsunuz.

Birde krypt da mutlaka acın yeni dmg renderler geliyor.ben mezarlıgı komple bitirdim mesela kabalda yeni maske acıldı ,komple skin yerine belli başlı seylerde değişebiliyor akılma gelen cyrax bombası ve sektorun fuzesi daha farklı oldu "skin değil" dediğim gibi sonra fredyin eldiveni değişti felan guzel ufak yenilikler koymuslar bunları tabi nekropolis de acmanız gerekiyor orda da gorebiliyorsunuz zaten
      baktıkca aklıma geliyor gene mesela jony gozluk acıldı barakanın kılıcı değişti vs.
      Birisi ile aslında hamachiden denesek merak ediyorum gene bu kadar lag olucakmı mp de varmı gonullu :)
      |
      |

Gigabyte Z390 Aorus Master || Intel i9 9900k@5000MHz@1,25v || Noctua U12SE || 4x8gb G.SKILL Trident Z DDR4 3200MHz C16 || MSI RTX 2070 Armor || Samsung 860 Evo 500GB || 3xWD BULE 4TB || 2X SEAGATE 4 TB || NZXT H440 RAZER || Corsair RM850i 850w (80+ Gold)

• Binbaşı
      1332 Mesaj
      06 Temmuz 2013 14:54:16

Eyvallah sağolasın
      |
      |
      Heretique kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Donanım Haber
      ## Bilgisayar Mühendisleri Odası ##

01101000 01101100 01101100 00100000 01101011 01101110 01101011
    • Binbaşı
      1104 Mesaj
      06 Temmuz 2013 15:01:33
      quote:

quote:

quote:

güncel bütün oyunları oynuyorum şuan 720p de ilk defa bu oyun böyle bir hata verdi

güncel oyunları ayıptır sorması o kartla nasıl oynuyorsun :D

• Teğmen
      198 Mesaj
      06 Temmuz 2013 15:07:46
      Yaw pratikte bana göre iyi olan 7-8 hitlik kombo yapıyorum online maça girince bırak adama o komboyu yapmayı adamın yanına yaklaşamıyorum , online da 0 win 10 lose um var 1 kere bile benim gibi mk serisine veya dövüş oyunlarına yeni başlayan denk gelmedi galiba online da hiç bir zaman kazanamayacağım
      |
      |

AMD Phenom X6 1090t , MSI 990FXA-GD65 , NVIDIA GEFORCE GTX 580 , KINGSTON HYPERX 8 GB
    • Binbaşı
      1196 Mesaj
      06 Temmuz 2013 15:08:57

Yok hocam tekil maçlar yani tadımlık anlamında dedim
      |
      |
      slayer983 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Cpu: AMD Ryzen 7 1700 | Motherboard: Asus Rog Crosshair Vi Hero | Gpu: MSI RTX2080 GAMING X TRIO | Os: Windows 10 Professional | Ram: Corsair Vengeance LPX 16Gb 3200Mhz Ddr4 | Monitor: Viewsonic xg2703-gs 165Hz
      Case: Thermaltake Spedo Advance Package Full Tower | Hdd:Samsung 250gb Evo Ssd | Keyboard: Logitech G105 Gaming | Mouse: Steelseries Sensei Raw Frost Blue | Headset: Steelseries siberia v2
      Steam ID : Circ / Battlenet : Circ
    • Yüzbaşı
      539 Mesaj
      06 Temmuz 2013 15:16:04
      quote:

Orijinalden alıntı: tonisıtark

Arkadaşlar PC versiyonu için fatality ler ve diğer özel vuruşlar için açıklama haraket listesi var mı?

oyun içindeyken oyunu pause la orada move list var. ilk gördüğün listede karakterin komboları ve basit atakları mevcut klavyeden entera bastığın ikinci hareket listesini gösteriyor orada ise özel hareketler fatalityler fln var göreceksin

• Yarbay
      4957 Mesaj
      06 Temmuz 2013 15:27:31
      beyler ben bu oyunu ps3 de beceremiyodum şimdi pc ye alsam çok dayak yer miyim online da ??

yoksa gidip yorsan mı alayım ?
      |
      |

• Yüzbaşı
      733 Mesaj
      06 Temmuz 2013 16:14:42
      quote:

Orijinalden alıntı: Thrashbringer

quote:

quote:

quote:

güncel oyunları ayıptır sorması o kartla nasıl oynuyorsun :D

anti allising açma 720p orta ayar çatır çatır oynuyosun geçen remember me re reve. bitirdim şimdide van helsing oynuyorum 7 serisi kartların alınabilecek seviyelere inmelerini bekliyorum
      |
      |

• Yarbay
      28742 Mesaj
      06 Temmuz 2013 17:05:42
      Sonunda İstanbul'a döndüm. Oyunu GMG'den 4 gün önce almıştım. Oynamak isteyenler ekleyebilir. Konsollar da yalayıp yuttum oyunu. PC'de kapışmak isteyenler için Steam ID: inf (Only Love) Steam avatarım da The Last Of Us'dan Ellie var. Oradan tanırsınız. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Arcade | PC

Steam
      Mortal Kombat 11
    • Yarbay
      2611 Mesaj
      06 Temmuz 2013 18:29:13
      quote:

Orijinalden alıntı: cmravclr

Arkadaşlar logitech f710 gamepad kullanıyorum oyunu oynarken ayarlardan vibration açık olmasına rağmen kol titremiyor neden olabilir?

oyunun ayarlarında titreşim ayarını on konumuna getir eğer gene titremiyorsa piller zayıftır bende f 710 kullanıyorum titriyor sorun yok.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Paykasa
Ankara Web Tasarım
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.