Şimdi Ara

Morgana Mid'dir!!!!! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • karşına fizz geldimi ne yapıcağını şaşırırsın:.
  • morgana mid-di
  • Bu muhabbetler sadece trde oluyor. İnsanımız herkesin oynadığı heroyu, nasıl oynaması gerektiğini, buildi nasıl yapması gerektiğini söylemeyi pek seviyor. Ben mid-topta her heroyla oynuyorum kimsenin dediğinede kulak asmıyorum beğenmeyen dodgeler oyunu zor değil.

Morganaya gelirsek meta herosu değil. Oyunun en basit mid herosudur ama yaptığı işi supportkende yapabiliyosun bu nedenle mid metasına çokta uymuyor.
  • Solotop olarak ta oynuyorum, silin konuyu.
  • Sezon 2'de instaban diye hatırlıyorum Morgana'yı. İnsanlar gerçekten korkuyordu. Ama mid Morgana oynayacaksan takım kompozisyonu önem gösterir her takıma gitmez Morgana mid. Birde şu şampiyonları tek koridora bağlamak pek sağlıklı değil. Mesela Karma deyince akla direk Support gelir hadi belki top lane. Ama LCS'de jungler olarak oynandı. Mesela Maokai'yi hep jungler olarak gördük skillsetinden dolayı fakat bir patch geldi top lane için god tier oldu. Soraka top ve midde oynanıyordu bi ara broken diye nerf geldi vs..
  • Midde iyi farmliyor aslinda ama support olarak skillseti de cok iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bak kardeşim bunu biz zaten biliyoruz karşına fizz yasuo talon zed katarina akali brand ryze lulu riven pantheon ap trist leblanc orianna kassadin cassi syndra gragas twisted fate vladimir gelince nabacan

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • peki.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.