Şimdi Ara

Moon Knight (2022) | Disney+ | Oscar Isaac - Ethan Hawke (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
94
Cevap
2
Favori
4.090
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Zaten ilk bölümü fragmanlardan dolayı seyretmiş gibi olmuştuk. Ama diziyi beğendim yani. Devam ederim.

• Bu başroldeki eleman baya yükselişte büyük yapımlarda oynuyor habire. Ama cidden bu adamı itici bulan tek ben miyim acaba. Bir insanın sesi, rol modeli ekrana bu kadarmı yakışmaz. Zorlama gibi geliyor..

• Dizide geçen ermeni soykırımı lafı yüzünden başlatılan diziye imdb'de düşük puan verme organizasyonu sonrası dizinin puanı 8.7den 7.3e kadar düştü

• dewe34 kullanıcısına yanıt

Haketmişler

• dewe34 kullanıcısına yanıt

Beter olsunlar ama IMDB oyları iptal eder kesin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tommy Shelby kullanıcısına yanıt
    iptal edemez, hintliler devamlı yapıyor bunu, bütün film dizileri 9 üstü.
    yine bu mısır 'lı karaktersiz yönetmenin 2 puanlik filmi var, filistinli bir kızın yaşadıklarından bahsediyor, Allah bilir orda da israil 'i haklı göstermiştir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oscar Isaac ile alakalı bir durum gibi görünüyor daha ziyade. Karısının Türk düşmanı olduğu, hatta bir Türk yönetmenin filminden senaryo çaldığıyla alakalı yorumlar okudum. Kadın Danimarkalıymış. Bu İskandinavlar seviyor böyle şeyleri. İsveç'in içinden geçiyor şu sıralar mülteciler. Zamanla neler olacağından haberi yok beyinsiz hümanistlerin.

• Bu diziyi yapanlar gerçekten salak, kardeş Türkiye'deki izlenme oranları belli Marvel ve Disneyin, Türkiyede yayına gireceksin hiç mi utanmıyorsun bu salakça şeyi oyunculara söyletirken, sen bu topa ne alaka giriyorsun geniş bir coğrafyada kabul görmeyen ve aklı başında tarihçiler tarafından yalanlanan bir şeyden bahsediyorsun, imdb çok yüksek puan alacakken şimdi haklı olarak yerinde bir tepkiye maruz kaldılar yazık ettiler çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 3 Nisan 2022; 9:24:17 >
  • 2.bölüm harbi çok güzeldi.keşke böyle siyasi olaylara girişmeselerdi.

• ramy 'yi izlerken ( o da mısırlı yönetmen), çalan arapça şarkılar çok güzeldi . ama bu dizinin yönetmeni mısırlı Mohamed Diab tam bir serseri, 2. bölüm sonunda çalan şarkıdan, Türkiye 'ye laf atmasindan gördük.

• tema olarak güzel ama şu sürekli marc steven ikilemeni izlemek darladı beni. kıçında cehennem köpeği var hala triplerdesin. bırak kurtarsın adam.

• Ermeni saçmalığını bir kenara koyarsak fena dizi değil, karakterin daha da ciddileşmesi gerek yalnız.

• trailerlardan sonra ilk 2 bölüm hayal kırıklığı, steven in zırlamaları bittiyse dizi başlayacak sanırım 3. bölümle

• dizi guzel ama 1 verdim

• disney plus şuan faaliyettemi? Bu bölümlerin türkçe dublajını kim yaptı bulamadım.

• Nedense birtek ben beğenmedim galiba. Sıkıcı geldi. O yüzden ikinci bölümü bitiremeden bıraktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alaattin -- 9 Nisan 2022; 17:56:0 >
  • Merak edenler varsa Moon Knight'ın Türkçe dublajında Ermeni olayları tehcir olarak çevrilmiş. Ama Türkçe altyazısını direkt bahsettikleri gibi değiştirmeden çevirmişler. Kendi kendilerine altyazı sıkıntı olmaz mı dediler yoksa sıkıntı olmaz mı dendi bilemiyorum tabii ki, Türkiye'ye geldiklerinde anlaşılır.

Bu arada Türkçe altyazı seçeneği şu anda sadece Android uygulamalarında görünüyor. Web sitesi üzerinde, Win. 11 uygulaması üzerinde ve LG (WebOS) uygulaması üzerinde sadece Türkçe dublaj seçeneği var. Düzeltirler herhalde.

• s01e03
    yeter anladık arap müziğinden.olm bu kadar meraklıysaniz alın 3-5 tane suri 'yi ülkenize ??

marc 'ın eşi de, punisher'da da oynuyordu,berbat oyunculuğu var, bizim abdülhey gibi tek bir surat ifadesi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahmut716 -- 14 Nisan 2022; 12:34:3 >
  • 3.bölüm şimdiye kadar ki en güzel bölüm oldu. İlk 2 bölüm steven'ın ezik tripleri izlerken hem sıkmış hem sinir etmişti neyseki 3. bölümde Marc'ı izleyebildik.

Disney+ Moon Knight için kanlı ve sert olacak falan dememiş miydi bu dizinin neresi sert neresi kanlı anlamadım 1 saniyeliğine bıçağın üzerinde kan gördük o kadar. Çizgi romanda Moon Knight çok daha sert, şiddet içeren bir karakter diye biliyorum.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.