Şimdi Ara

MONSTER PUSAT V1 ALMALIMIYIM ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
858
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar benim maksimum bütçem 60 lira biraz araştırdım ve başlıkta ki maus'u buldum vidyolarını inceledim beğendim, ama 35-40 liraya bulunabilen everest x7'de kafamı karıştırdı pusat v1'de çift tıklama tuşu yok ama x7'de çift tıklama + mouse pad'de var, Fakat pusat'ta da içinde makro yazılımı ve detaylı orjinal programı mevcut. Oynadığım oyunlar genelde Fps/Tps oyunları; Cs:go, Chavalry: medieval warfare, payday2, World of tanks ve mouse kontrolüyle Ets2, Ats'de oynuyorum çoğunlukla, Sizce hangisi ?

Monster Pusat V1' mi ?

Everest Sgm/x7 + mouse pad'mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandidas22 -- 21 Aralık 2016; 22:3:35 >

• Dostum bunlar parasını zerre haketmiyor. Az daha bütçe çıkabilirsen amazondan g303 yada razer da essentials öneririm.
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Hadi ya monster'ı kaliteli diye yazmışlar yorumlarda doğrusu bu paraya gönlüme yatmıştı, sizin dediklerinize baktım ama malesef bütçemi çok aşıyor yinede bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim.

Edit: g300s veya bloody serisinden 70-80 lira'ya kadar olanlar nasıl programları mevcutmu bunlarında monster gibi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bandidas22 -- 21 Aralık 2016; 22:13:44 >
  • Sensörlerini bilemediğim için kalitesini söyleyemiyorum ama dediğim gibi az daha çıkabilirsin bence kış indiriminde oyun alacağına biraz sık dişini sağlam ekipman al öncelik ekipman olsun daima. G303 25 dolardı en son o fiyattaysa kaçırma.

Olmadı en kötü g300s alabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Haklısınız hocam. 303'e baktım ama 50 euro gösteriyor malesef ya da benmi bulamadım bilemiyorum. Şimdi şunu buldum;
    https://www.webdenal.com/logitech-g300s-gaming-mouse-mouse-pad-hediye_928901.html?gclid=CJe61uP_hdECFUu3GwodtbMOwg
  • Türk firmalarından almana gerek yok amazon hem ucuz hemde güvenilir dünya geneline satış yapan bir market zinciri.

• https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00RH6R7C4/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1482348565&sr=8-1&pi=SY200_QL40&keywords=logitech+g300s&dpPl=1&dpID=4184DrdeKHL&ref=plSrch

Amazon için anakonu var dh de ondan bakıp 5 10 dolar çek indirimde alabilirsin çok daha ucuza gelir.
    bu 5-10 dolar çekler ücretsizmi hocam ?
  • Evet ücretsiz amazon konusuna girin orada detaylı anlatılıyor nasıl alınacağı.

chrome'a eklenti ekledim 5$ indirim verdi ben bu şekilde başka dahada ucuza getirebilirmiyim hocam başka bir promosyon varmı peki ?
  • Bandidas22 kullanıcısına yanıt
    Android uygulamasına referans kodu girince geliyordu hala devam ediyormu bilmiyorum. Ayrıca ilk alışverişin diye chatten başvurup kargo bedelini sildirebilirsin.

Bu referans kodunu birisinden isteyin diyorda ben kendi numaramdan yine kendi numarama yolladım bir sıkıntı olurmu ?
    AZAD6874N

Bu benim referans kodu bunu girebilirsin aplikasyona.

Halloldu hocam yardımlarınız için çok teşekkür ederim
    Rica ederim. Yardımcı olabildiysek ne mutlu bize.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.