Şimdi Ara

Monster Power Center HTS-1000, 2600, Signature 5100 Kullanıcı Listesi (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.194
Cevap
10
Favori
130.239
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arada farklı bir konunun konuşulmasının sizin cihazın sorununa bir zararı oldu mu ?
  • Bence başlığa renk geldi iyi oldu
    Zaten bisiklet konusunu burda konuşanlar da aynı zamanda Monster ürünlerini halen kullanan aktif kullancılar sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BRAVEHEART11

ASIL yakışık olmayan, bu konuda son 2 sayfada 4-5 mesaj dışında, son 67 mesajın tamamen alakasız bisiklet vb ilgili olması.
    Benim gibi Monster cihazında arıza meydana gelen birisinin, sorununa çözüm aramak üzere konuya girince bisiklet mesajlarıyla karşılaşınca
    ne hissettiğini bir sormak ve düşüncelerini öğrenmek isterdim doğrusu

Forumdas olarak sizinde fikirlerinize saygi duymak zorundayim ,sizinde forumdaslara duyma zorunlulugunuz olan saygiyi.Ama "oha" smile ile yaptiginiz hicbir elestiriyide dikkate almam.

Yapilmis olan kucuk sohbet neden sizi rahatsiz ettigini anlayamiyorum.Buradaki herkes birbirini hemen hemen tanir.Bu tur sohbetlerin olmasi cok dogal! Bu yuzden degil midir ki; insanlar cihazlarini alip fise taktiktan sonra dahi burada vakit gecirmekteler...

Sizin sorununuz ile ilgili negatif sonuc almaniza sebebiyet verdigimizi dusunmuyorum. Yapmis oldugum keyifli bir sohbet icin size bu kadar yazi yaziyorsam , herseyin fise takilandan ibaret olmadigi icindir!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Rdegerli

quote:

Orijinalden alıntı: BRAVEHEART11

ASIL yakışık olmayan, bu konuda son 2 sayfada 4-5 mesaj dışında, son 67 mesajın tamamen alakasız bisiklet vb ilgili olması.
    Benim gibi Monster cihazında arıza meydana gelen birisinin, sorununa çözüm aramak üzere konuya girince bisiklet mesajlarıyla karşılaşınca
    ne hissettiğini bir sormak ve düşüncelerini öğrenmek isterdim doğrusu

Forumdas olarak sizinde fikirlerinize saygi duymak zorundayim ,sizinde forumdaslara duyma zorunlulugunuz olan saygiyi.Ama "oha" smile ile yaptiginiz hicbir elestiriyide dikkate almam.

Yapilmis olan kucuk sohbet neden sizi rahatsiz ettigini anlayamiyorum.Buradaki herkes birbirini hemen hemen tanir.Bu tur sohbetlerin olmasi cok dogal! Bu yuzden degil midir ki; insanlar cihazlarini alip fise taktiktan sonra dahi burada vakit gecirmekteler...

Sizin sorununuz ile ilgili negatif sonuc almaniza sebebiyet verdigimizi dusunmuyorum. Yapmis oldugum keyifli bir sohbet icin size bu kadar yazi yaziyorsam , herseyin fise takilandan ibaret olmadigi icindir!

Burada fikir tartışması yok ki fikirlere saygı duyma zorunluluğu olsun. Burada başlıktaki konuyu, tamamen alakasız bir konuda, bir yığın mesajla çöplüğe çevirme durumu söz konusu . Burası bisiklet, bisiklet modifiyesi, aksesusarları vb ile ilgili bir konu DEĞİL.

Benim eleştirimi dikkate almanız konusinda ZATEN hiç beklentim YOK.
    Buna ihtiyacım da YOK.
    Eleştirimi ileteceğim ve bunu dikkate alacak kişileri zaten biliyorum.

Benim HTS-1000 ile ilgili sorunuma gelince, sorunum zaten giderildi. Nasıl giderildiğini ve hangi parcasının arızalanmış olduğunu yukarıdaki bir mesajımda paylaştım, başka bir kullanıcıda aynı sorunla karşılaşırsa belki faydası olur düşüncesiyle. AMA sizin konuyla tamamen alakasız mesaj çöplüğü ortasında kaldığından, ihtiyacı olan tarafından fark edilmesi mümkün olmayacak ne yazık ki...

• Monster HTS 1000 SATİLİK olarak gunceldir.

• Haydiiiiii.Abilerim abl...tekrar abilerim gelen aliyor aksam pazari hayirli ramazanlar HTS 1000 alan bir aliyor almayan bin pisman

• Rdegerli kullanıcısına yanıt
    İndirim var mı indirim
  • ustalar artık 5100 sıfır veya temiz 2. el almak hayal oldu. Acaba bu urunun dengi ve fiyatları uygun başka bir marka tavsiye edebilirmisiniz?
  • Geçen gün forumları kurcalarken şöyle bir konuyla karşılaştım.
    Testini by@ali arkadaşımız yapmış ve beğenmiş belki monster'ın muadili olabilir diye düşünüyorum. Gerçi hala satılmakta mı satılıyorsa nereden alınır bilgim yok.
  • onkal kullanıcısına yanıt
    Bu test paketini bende denemiştim. 5100 ile arasında bir fark görememiştim hatta ölçüm sonucunda 5100 daha iyi diyebilirim. Tabiki bunlar benim sonuçlarım.
    Testlerde çok fark duyanlarda oldu, hiç fark duymayanlarda oldu.
    Sonuç birazcık şebekedeki kirlilik seviyenizle ilgili diye düşünüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enerji78 -- 1 Ağustos 2013; 14:45:01 >
  • enerji78 kullanıcısına yanıt
    Enerji test ettiğiniz için size sorayım bulmuşken; powerchordları nasıl, amfi için almayı düşündüm.
    Acil çoklu prize ihtiyacım vardı monster bulamayıp daha sonra değiştiririm diye tunçmatiğin filtreli bir çoklu prizini aldım. Ses açısından çok bir değişiklik hissetmemekle birlikte görüntüde parazit azaltımı oldu. Öneriniz ne yönde olurdu?
    Bence powecordlar çok farklı değil. Kullandığım Optirius ile kıyaslanınca bir fark göremedim.
    Bence ikinci el bir Monster takip edin veya biraz daha bütçeniz varsa Furutech 'in prizlerine de bakabilirsiniz.
  • Forumdan takip ettiğim kadarıyla optirius da iyi bir marka, ben amfiyle birlikte gelen standart kabloyu kullanıyorum yine bir değişiklik yapmayacak mıdır?

Standart kabloya göre ne taksanız fark edecektir fakat ne kadarını duyabiliceğiniz sistem çözünürlüğü ve kulağınıza bağlıdır.
    Bence kaliteli bir kablo tabiki alın fakat değerinin sisteminizle orantılı olmasına dikkat edin.
  • Cevaplarınız için teşekkür ederim. :-)

• denk geldi,ilgilenen olabilir...(satıcıyı tanımam)

http://www.audiophile.org/ContentDetails.php?CID=11&ID=20701&arc=0
  • Satilik Monster hts 2600, cihaz tertemizdir. Fiyat 500 tl. Ayrica yine kendim kullandigim onkyo 876 satiliktir ilgilenenler mesaj atabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.