Şimdi Ara

Monster MMORPG - web tabanlı Pokemon severler için tamamıyla ücretsiz Türk yapımı MMORPG (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
229
Cevap
4
Favori
22.701
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: slatter123

USER NAME slatter123 6 adet canavar yakaladım 1 tane de depomda var.Padark tı sanırım elektrik baseli yaratık vardı onunla başladım.şu anlık kolay gidiyor ilerisi için sağlam bir canavar versen hiç fena olmaz.Ciddi ciddi oynuyorum artık ilerileri merak ettim... hediye güzel ve elektrik olursa iyi olur ....

çok sağlam canavar ekledim hesabına

http://www.monstermmorpg.com/SeeUserMonsterDetails.aspx?ID=2020936

Monster MMORPG - web tabanlı Pokemon severler için tamamıyla ücretsiz Türk yapımı MMORPG

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SECourses -- 14 Mart 2014; 0:41:14 >

• quote:

Orijinalden alıntı: youngeagle_3

Bu oyun çok daha fazla değer ve ilgiyi hak ediyor fakat bizimkilerin pokemon sevdası yüzünden hep geri planda kalıyor. Eski bir oyuncusu olarak üzülüyorum açıkçası. Sizde bu karakterlerin çizgi filmini yapmış olsaydınız ve günümüzün gençleri bunlar ile büyüseydi işte o zaman oyununuz da efsaneler arasına girerdi diye düşünüyorum. Çalışmalarınızda başarılar.

çok teşekkürler harika yorumun için
  • Versiyon 2.3.4 beta değişiklikleri

* Hafta sonuna özel %100 bonus etkinliği başladı

* Santy, Fiesh and XerxesTexasToast a teşekkürler bu sayede oyuna 27 adet müzik eklendi.

---- Müzik çalar kapatılıp açılabilir. Eğer hesabınız ile giriş yaptıysanız bu seçeneğiniz kaydedilecek.

---- Müzik çaları kullanabilmeniz için en az 1280 pixel ekran çözünürlüğüne ihtiyacınız var. Daha düşük ekrana sahipler ekranı küçülterek kullanabilirler. CTRL fare yuvarlağı veya CTRL +,- tuşları ile bunu yapabilirsiniz.

---- Müzikler yeniden çalmaya ayarlı. En iyi çalma ayrı bir sayfada müzik açarak oyunu oynamanız şeklinde olabilir.

* 1 canavar resmi para verilek güncellendi

* 2 canavar resmi mevcut resimler kullanılarak güncellendi

---- Canavar Id 80 artık Hermitslime, Canavar Id 997 artık Hulkapow (eski Canavar Id 80), ve Canavar Id 667 artık Zantorious (eski Canavar Id 997)

* Para ödenerek çizilen canavar

Monster MMORPG - web tabanlı Pokemon severler için tamamıyla ücretsiz Türk yapımı MMORPG

* Resimleri değiştirilen canavarlar

* Müzik çalar screenshot

• Monster MMORPG V 2.3.5 Versiyon Değişiklikleri

* Hafta sonuna özel %150 bonus etkinlik başladı EXP ve Altın

* Şarkıları yapanlar kısmı güncellendi

* Yeni bir oyun mekaniği aktive edildi

---- Marketteki canavarlar depoya gönderilecek eğer sahipleri 30 gündür oyuna giriş yapmamışlarsa (satma,takas,teklif)

---- Bu işlem her gün sıralamalar güncellenirken gerçekleştirilecek

* Birkaç hata düzeltildi

---- MonsterDex deki türe göre filtreleme seçenekleri sayfa geçişlerinde hatırlanmıyordu

---- Canavarların mutluluk seviyeleri 5,000'i geçebiliyordu ve bu hata giderildi

---- Bazı haritalarda birden çok defa aynı çıkışa X işaretleri ile yol gösteriliyordu

* 1 canavar resmi para verilerek güncellendi

* 4 canavar resmi mevcut canavarlar arası resim değiştirerek güncellendi

---- Canavar Id 81 şimdi Razorach (para ile çizilen Canavar), Canavar Id 1490 şimdi Wolverazor (önceki Canavar Id 81), Canavar Id 581 şimdi Frownshu (önceki Canavar Id 1490), Canavar Id 524 şimdi Jabear (önceki Canavar Id 581), ve Canavar Id 978 şimdi Zantorious

* Para ile güncellenen canavar

* Resimleri değiştirilen canavarlar

Haber Kaynağı

• Türk yapımı indie oyun Monster MMORPG V 2.3.6 güncelleme notları

* Hafta sonuna özel %100 bonus etkinlik başladı (EXP ve Altın)

* Özel ancient kazanma etkinliği devam ediyor buraya tıklayarak detaylara bakabilirsiniz (oyuna duvar kağıdı oluşturma)

* Yeni duvar kağıtları sayfası oyuna eklendi

* Yeni bir hafta sonuna özel etkinlik başlattık. Bundan sonra kısmet olursa hafta sonları yapmayı planlıyorum. Bir başlangıç canavarı haritalarda yakalanabilecek.

---- Bu haftanın başlangıç canavarı #40 Pythamp

---- Bu başlangıç canavarı bu haritada yakalanabilir Rattlesnake Path

* 1 Canavar resmi para verilerek güncellendi

* 2 Canavar resmi mevcut resimler arası değişim ile güncellendi

* 1 Canavar resmi yeni bir gönüllü artist tarafından güncellendi

---- Canavar Id 82 şimdi Vegaptor (para ile çizilen canavar), Canavar Id 1613 şimdi Dinothorn (önceki Canavar Id 82), Canavar Id 854 şimdi Gelidus (yeni gönüllü artist), ve Canavar Id 1119 şimdi Proteaf (önceki Canavar Id 854)

* Para ile çizilen canavar

* Resimleri güncellenen canavarlar

haber kaynağı

• Abi tebrik ediyorum sizi gerçekten harikasınız hemen başlıyorum oyunda adım : Thornavida skype varsa : berkay.dzr ekleyin.
  • Evet biraz oynadım ek olarak oyun hakkında görüşlerimi belirteyim izninizle :D :

Oyun oldukça güzel web tabanlı pokemon oyunlarına şüphesiz fark atıyor.Oyunda çalılıklardan geçerken bazen ok işaretlerinin olduğu yerde bir top çıkıyor ve oyun donuyor hiçbir hareket edemiyorum şükürler olsun ki oyunu yenilediğim zaman geçiyor.Oyunda tam ekran yok galiba biraz sıkıntılı oluyor küçük ekranda (Eğer tam ekran varsa aff ola).Oyuna başlangıç pokemonu olan padark oldukça op.Genel olarak bakılırsa oyun daha şimdiden bana bağımlılık yaptı.Ama bir türlü canavar yakalayamadım galiba benim şanssızlığım.Neyse özet olarak oldukça güzel bir oyun başarılarınızın devamını bekliyor sizi tebrik ediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thornavida

Abi tebrik ediyorum sizi gerçekten harikasınız hemen başlıyorum oyunda adım : Thornavida skype varsa : berkay.dzr ekleyin.

bir sorun olursa buradan yazabilirsin :)

sana bir canavar hediye ettim deponda

http://www.monstermmorpg.com/Camedot-Monster-Dex-175

http://www.monstermmorpg.com/SeeUserMonsterDetails.aspx?ID=2074387

• Hiç gerek yoktu genede teşekkürler dostum düşünmen yeter.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonsterMMORPG

Oyun Pokemon ile direk alakalı. Zaten eskiden Pokemon MMORPG idi hatırlayanlar için.

Ayrıca yeni çizimler kalitesiz diyenler buraya baksınlar :

Canavar çizimleri ve haritaların tileset'leri size mi ait?

• quote:

Orijinalden alıntı: Puzlu Masta

quote:

Oyun Pokemon ile direk alakalı. Zaten eskiden Pokemon MMORPG idi hatırlayanlar için.

Ayrıca yeni çizimler kalitesiz diyenler buraya baksınlar :

Canavar çizimleri ve haritaların tileset'leri size mi ait?

harita tile setleri karışık

çizen eleman en son banada vermedi fakat official oyunlardan rip değil

hepsi custom çizim

canavarlar bize ait zaten.

bize derken ben çizmiyorum çizdiriyorum veya çiziyorlar gönüllü

• Bu arada ben Pokemon'u pek sevmem (hemen yüklenmeyin ) ama oyunu sevdim ve kayıt oldum

Oyundaki adım : PMasta

Bu arada bir soru daha, Neden bazı yerler İngilizce?
  • quote:

Bu arada ben Pokemon'u pek sevmem (hemen yüklenmeyin ) ama oyunu sevdim ve kayıt oldum

evet tamamını Türkçeye çeviremedik :D

sanada canavar hediye ettim

http://www.monstermmorpg.com/Fazuchi-Monster-Dex-279

http://www.monstermmorpg.com/SeeUserMonsterDetails.aspx?ID=2074562

• quote:

quote:

Bu arada ben Pokemon'u pek sevmem (hemen yüklenmeyin ) ama oyunu sevdim ve kayıt oldum

Teşekkürler. İsim falan verdim de, nasıl canavar takımına ekleyebilirim?

• quote:

quote:

quote:

Teşekkürler. İsim falan verdim de, nasıl canavar takımına ekleyebilirim?

canavar merkezine gideceksin oradan ayarlayacaksın

ingilizce videomuz var

ama izlesen rahat anlarsın

http://www.youtube.com/watch?v=04cfFZMEgvU&hd=1

• Kardeş izninle senin bu gönderini birkaç sayfada paylaşım reklam yapacağım tabi izin verirsen :D şimdiden 4 arkadaşımı oyuna getirdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thornavida

Kardeş izninle senin bu gönderini birkaç sayfada paylaşım reklam yapacağım tabi izin verirsen :D şimdiden 4 arkadaşımı oyuna getirdim.

izin ne kelime reklam yapacak kişi arıyoruz

çok teşekkürler
  • Oyuna kayıt oldum.
    Nick: Phanta

deneyelim bakalım bir nasıl birşey
    tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Oreily

Oyuna kayıt oldum.

tebrikler

teşekkürler cevap için sanada 1 canavar attım deponda :D
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ryan Oreily

Oyuna kayıt oldum.

tebrikler

teşekkürler cevap için sanada 1 canavar attım deponda :D

teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.