Şimdi Ara

Monster kalitesizliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Abra v15.8 aldım aldığım gibi eve getirdiğimde mousepadin oturtulmadığını gördüm dokununca içine göçüyor ve çıtırtı sesleri çıkarıyordu sonra aldığım 0 ürünü servise bıraktım 5 gün boyunca aramadılar ve anca ben gittiğimde ürünümün hazır olduğunu öğrendim ve her gün aramama rağmen bir şey dememişlerdi sonra artık ürünü umarım sıkıntısız kullanırım dedim orj win+1tb ssd falan taktım sonra ofiste sessiz ortamda adaptördeki cızırtıyı duydum hemen yine servisin yolunu tuttum ürünümü 0 adaptörle değiştirdiler şuan yine aynı sıkıntıyı yaşıyorum ve lanet ediyorum artık bu b*ktan markaya
    Not: Adaptördeki ses atacağım videodadır kulak içi kulaklıkla dinleyebilirsiniz sesi sol taraftan alacaksınız

Videoyu yükledim fakat dh kalitesiz clouda sahip ondan dolayı sesler bozuk kalitesiz geliyordu kaldırdım
    Video :

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Txrboz -- 5 Ağustos 2020; 11:47:41 >

• keşke direkt iade etseydiniz hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grimwood kullanıcısına yanıt
    Bütçe buydu hocam iade etsem msi var o da macbook parası böyle arafta kaldım kısacası
  • Txrboz kullanıcısına yanıt
    hocam bu kadar kafanızı ağrıtmayın, 4600h acer falan düşünebilirsiniz veya biraz para biriktirmeyi deneyebilirsiniz çünkü sıfır cihazda bile bu uğraş başladıysa monsterda devamı büyük ihtimal gelir. sağlam alanlar aağlam kullanıyor ama bir bok çıktığında sıkıntılar devam edebiliyor. benim tavsiyem iade edip kurtulun, başka modellere bakın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Grimwood kullanıcısına yanıt
    Acera tövbeliyiz ailecek, kuzenim aldı 3.senesinde bozulmuştu fanlar çok para istemişlerdi. Servisi aradım cihaz ofis işlerini yaparken çıkartıyor adaptörden o sesi voltaj düştüğü için sonra prime 95 le işlemciyi stres testine soktum hakikaten kesildi sesi ama bu adaptörün kalitesiz olduğunu değiştirmiyor ve bu paraya monsterın sunduğu ekran kartı+işlemciyi sunan firma da yok vallahi kafa karışık napayım bilmiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Txrboz -- 5 Ağustos 2020; 11:59:16 >
  • Monster ile ilgili bu yazıları okudukça çok şaşırıyorum. Sanırım belli serilerinden uzak durmak ya da beklentiyi düşük tutmak lazım. Çünkü bakıyorsunuz aynı özelliği daha ucuza veren yok, ama böyle sorunlar çıkabiliyor. Ben kendi kullandığım üç monster bilgisayarda sorun yapamadım. Hala kullanırım, arada ücretsiz bakıma götürürüm. Şu anda Huma h5 var, muadillerinden çok daha ucuza aldım, yani kasası, tasarımı, malzeme kalitesi vs. çok iyi duruyor. Hp iş bilgisayarı var mesela iki sene önce aldık kasası çatırdamaya başladı. Asus aldık kasası kalas gibi, taşırken insanın omuzu ağrıyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • babadol kullanıcısına yanıt
    Şans meselesi işte zaten bu serinin kasası tulparın başlangıcı falan olsun hep aynı
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.