Şimdi Ara

Monster ısınmaaaa :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
447
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar monster abra a5 v5.2 kullaniyorum 1 bucuk 2 yıl olmustur alalı gecen servise yolladim fan falan temizlemişler bende öylesine bi msi afterburner da test yapiyim dedim cs go da gpu cpu sıcaklıkları 85 derece cıktı resimdeki gibi
    Monster ısınmaaaa :( bu bir sorun demi ustelik laptopu aldigimdan beri bu sıcaklıklar böyle olabilir hiç test etmemistim adam gibi birileri yardım etsin bi fikir önersin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sıfır aldığınızda veya daha önceden oyun oynarken bu derece ısınma var mıydı? Ağır bir oyunda böyle ısınabilir Abra'nın kasası Tulpar'a göre daha ince kullanışlı ısınma durumu biraz daha fazla olabilir cs go gibi bir oyunda böyle ısınıyorsa ağır bir oyunda 90 üzerine çıkabilir termal macun bu konuda etkili bir materyal kalitesi nasıl sürüldüğü çok önemli.Mümkünse ağır bir oyunla deneyin 90 derece altında seyrederse makuldur sıkıntı yok bazen biraz üstüne çıkabilir oyunun grafiklerine göre grafikler gelişiyor ekran kartları yetersiz kalıyor.Farazi konuşmaktansa siz birde ağır oyunda deneyin,Cs go da oyun boyunca bu sıcaklıklar sabit kalmışsa fazla sorun değil
  • Cengaver53 C kullanıcısına yanıt
    Dostum bide witcher 3 e girdim 5 dakika falan test yaptım gpu sıcaklıgı 90 dereceydi. İşlemci güc yönetim ayarlarından en yüksek işlemci kullanımını 100 den 80 e çekerek cpu ısısını biraz azalttım. Ama dediğim gibi witcher de gpu sıcaklıgı 90 dereceydi. Oyun düşük ayarlardaydı. Oyunlarıda yüksek performans modunda açıyorum.
  • Cengaver53 C kullanıcısına yanıt
    İlk aldıgımda böyle bir ısınma varmıydı inanın hatırlamıyorum ama olma ihtimali var. Bide monster benim notebook un aynısıyla cs go oynayıp youtube a yükleyip test etmiş. Orda gpu cpu sıcaklıgı 56-60 arasında geziniyordu ultra ayarlarda.
  • O sıcaklığı yakalayamaz reklam olsun diye anlık sıcaklık gösterimi yapmış bulunduğu ortamı soğutabilir altında soğutma tertibatı koymuş olabilir 50-60 derecede gezmesi zor.Abra serisinin kasası ince soğutması ve sıcak havayı da tasviye etmesi biraz daha zorlaşır.Ben çok sayıda diz üstü ve masaüstü bilgisayara bakım yapmış biri olarak termal macun faktörü byük rol oynuyor doğru şekilde ve miktarda sürülmezse ısı yükselmeleri oluşur.Bakımı yapan nasıl yapmış acaba açıp bakmak lazım biraz fazladan ısınma var sizde güçlü oyunlarda cs go oyunundaki sıcaklıklara erişebilir ama cs go biraz yüksek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.