Şimdi Ara

Monster İndirimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
559
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Salı günü Monster ın kendi mağazasından 4300 TL lik Abra A7 V71.2 model laptopu satın aldım.Bayadır araştırdığım için google reklamları bölümünde hep monster reklamları geçerken aldığım bilgisayarın bugün 4100 TL ye düşmüş olduğunu gördüm
    Laptopu satın almadan 1 hafta evvel destek bölümünden mail ile daha indirim olurmu olmazmı diye sorunca zaten kampanyalı fiyatta ürünler daha fazla indirim olmaz demişlerdi.
    Şimdi destek bölümüne şikayet konusu açtım. Ben laptopu aldıktan 4 gün sonra indirim oldu bana 200 TL mi verin diye. Sizce verirlermi ? Yada almak için ne yapabilirim ?
    Laptopu geri iade edip tekrar almaya sırf yüklediğim oyunlar yüzünden üşeniyorum :D

• Mağaza ile iletişime geçersen bir ihtimal indirimden faydalanabilirsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mail attım cumartesi akşamı.Daha cevap verilmemiş.Para istedikya vermezler cevap.Ama laptopu almadan önce fiyatta indirim olurmu diye mail attığımda 10 dakika sonra dönmüşlerdi.Çakallık dizboyu :P
    Tabi ben böyle bırakmam ararım yarın müşteri hizmetlerini.Ya 200 TL yi yollayın ya bilgisayarı kargoya verip iade ediyorum tarzı blöf yaparım :D
    Vermezlersede yapacak bişey yok ne diyim yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoyalGuard24 -- 10 Temmuz 2017; 23:14:19 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.