Şimdi Ara

Monster ile Canavar Hareketler - Bölüm 92 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: gaussfire

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: tr-kerem

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/6t0YN_solWg" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

Bu video'da çok emek var, nasıl yayınlamıyorsunuz gerçekten hayret !</blockquote>

güzel video gerçekten keşke sıralamaya girseydin :(

müzik olmaması gerekiyor yoksa yayınlarlardı

Videolarda yorum ve müzik bulunmamalıdır, editlenmemiş saf oynanış görüntüsü olmalıdır.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Dennis Jr

Adam ortada sen adam disinda her yeri tara el bombasini adama atiyorum diye daga tasa at sonrada gel buraya bug var de. Bencede oyun o ara sapitmis iki sn ligine oto aim kapanmis, senin asil oyunun ortaya cikmis. hayir sana gram uzulmuyorum yetenek yoktur oynayamiyorsundur amenna ama senin gibi oynayamayan adamlrdan kurulu bir takima dusunce hayat cok zor oluyor ona yaniyorum ben.

Nihat gecen elli kere arka bayraklara sarktigimiz ama bizim dortlu disinda bayrak alamayan takimda bu arkadas var miydi dikkat ettin mi?

Yanlış hatırlamıyorsam ben bu redspawn ile rpg,xm25 vesaireyle adam öldürmeyi marifet sanmak üzerine tartışmaya girmiştim çok kale alma yani ;)

• quote:

Orijinalden alıntı: tr-kerem

<iframe width="560" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/6t0YN_solWg" frameborder="0" allowfullscreen=""></iframe>

Bu video'da çok emek var, nasıl yayınlamıyorsunuz gerçekten hayret !

Kerem emeğin yeter be kardeşim biz senin nasıl oynadığını biliyoruz o bize yeter :)
    Psn eklersen sevinirim : muratti_70
  • en keyif aldığım canavar hareketlerdi özellikle 2. video süper
  • noldu maaşlarınızımı vermiyolar? tunahan gizli gizli işimi bıraktı.hayırdır bsc batıyormu

• Dalgasına konuya koydum video'yu, bsc'ye göndermedim. Herkes emek verdik niye koymadılar diye isyan ettiğimi düşünüyor
  • 2 dakikalık bi video atsam 1. olma ihtimali düşüyormu

• kerem trolmüsün olm
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

kerem trolmüsün olm

Sen kimsin ?
  • Gökhan bitsede gitsek diye anlatmış resmen :D Bu arada cs:go videoları sıktı artık.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.