Şimdi Ara

MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ (699. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.741
Cevap
120
Favori
965.938
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ağustos ayından beri kullanıyorum bir ara ani fps düşüşleri yaşadım 8 GB Ram takviyesi yaptıktan sonra fps düşüşü yaşamıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • befazi kullanıcısına yanıt
    Cevabınız icin teşekkürler

• Merhaba Abra A7 v10 önerir misiniz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar monsterı garantiye yolluyorum. Acaba hangi servise gideceğini kendimiz seçebiliyor muyuz?

Edit: Monsterı aradım Ankara servise elden bırakabilirsiniz. Istanbul a kargo ile alıyoruz dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venus94 -- 21 Ocak 2019; 17:32:52 >
  • arkadaşlar bende monster abra a5 v10.3 var gtx1050ti i7 7700hq 16 gb ram var. alalı 1 sene olmadı daha, pubgyi 100 fpslerde falan oynuyordum ama şu aralar 75 fpslerdeyim ve drop yiyorum. Sizde fpsler ne durumda ?
  • t7 v17.1 Kullanan var mı acaba? bende almak istiyorum da 3 4 ay sonrası. O zamana kadar hala satışta olur mu bunlar kaç ay satışta kalıyor?
  • Monster tulpar 14.1 almıştım 2018 nisan da ıps led 60 hz ekran... 144 hz panel le değişme imkanım var mı? monster yetkilileri yardımcı olabilir mi
  • abra a5 v13.4 aldım

çok üzgün bir şekilde iade ettim ışık sızmasından dolayı
  • yoqartık kullanıcısına yanıt
    Benimde ips ekranlı hp bilgisayarımda isik sızması var ama ben iade etmedim.
    Işık sızması ips ekranların kaderinde var ve tek kurtuluş yolu tn panel almak.

Bu arada abra a5 v13.4 monster'ın web sitesinde ön siparişte görünüyor. Siz nereden almıştınız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bgrn7 -- 27 Ocak 2019; 10:59:35 >
    Hocam bir kac gün once ayni modeli aldık tam olarak neredeydi sızma

• Hocam ankara mağazasından ödemeyi yaptım 1 gün sonra hazır ettiler o gün mağazaya 18 tane gelmiş şansıma 14 satılmış 4 kalmıştı birini ben aldım, evet sonradan normal bişey olduğunu öğrendim aslında internetten örneklerine baktığımda benimkinde nerdeyse yok gibiydi ama hayatımda ilk defa bu kadar pahalı bişey aldığım için kusursuz olmasını istedim açıkcası

hocam sızma tam panelin sağ üst köşesinde, biraz solunda, bir de sol köşeden hafif sağa gelirken olmak üzere 3 tane vardı, ama gerçekten çok karanlıkken bile zor seçiliyordu ama ben kafayı taktım
  • kulaklık takınca ses gelmeme sorunu sadece bende mi var ? win10 64 bit
    https://forum.donanimhaber.com/monster-windows-10-ses-surucusu-sorunu-cozumu--124051756 ... buda işe yaramadı :((
  • Aşağıda iki farklı GTX1070 ekran kartlı laptop var biri Monster biri Msi

Merak ettiğim nokta Monster bu fiyat politikasıyla ne hedefliyor?

MSI GS65 STEALTH WINDOWS 10 DAHİL 14262 TRY
    https://www.hepsiburada.com/msi-gs65-stealth-thin-8rf-086tr-intel-core-i7-8750h-16gb-512gb-ssd-gtx1070-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000BFU2R

TULPAR T17 V15.1 (FREE DOS) 16099 TRY
    https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T7-V15-1.html

Aralarında 1837TRY fark var üzerine Monster freedos ve MSI'in yanında takozdan farkı yok kasa yapısı olarak.

Takdir tüketicinin hesap ortada.

• quote:

Orijinalden alıntı: oGz-44

Aşağıda iki farklı GTX1070 ekran kartlı laptop var biri Monster biri Msi

Merak ettiğim nokta Monster bu fiyat politikasıyla ne hedefliyor?

MSI GS65 STEALTH WINDOWS 10 DAHİL 14262 TRY
    https://www.hepsiburada.com/msi-gs65-stealth-thin-8rf-086tr-intel-core-i7-8750h-16gb-512gb-ssd-gtx1070-windows-10-home-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-p-HBV00000BFU2R

TULPAR T17 V15.1 (FREE DOS) 16099 TRY
    https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T7-V15-1.html

Aralarında 1837TRY fark var üzerine Monster freedos ve MSI'in yanında takozdan farkı yok kasa yapısı olarak.

Takdir tüketicinin hesap ortada.
    Keşke biraz daha detaylı baksaydın. Biri 15 diğeri 17 inç. İşlemci farkından bahsetmiyorum bile 8750h nerede 9700k nerede. 2400 mhz msi da 2666mhz monster'da. Bunlara rağmen yakın fiyatı beklemek zaten hayal ürünü.

• Arkadaşlar bu laptopu stoğa gelince 8 gb ram ve 1 tb hdd ekleyerek alacağım sizce nasıl iş görür mü?

https://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T5-V17-1.html?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sarohan kullanıcısına yanıt
    Güzel diyorsun da kasanın inceliğine malzeme kalitesindeki farklara bir bak istersen. Dediğin donanımsal farkları çok rahat bir şekilde kompanse edebilecek noktada.
  • quote:

Güzel diyorsun da kasanın inceliğine malzeme kalitesindeki farklara bir bak istersen. Dediğin donanımsal farkları çok rahat bir şekilde kompanse edebilecek noktada.
    t7 kasa gayet güzel, gidip gördün mü ?

a5 t5 ler çöp kabul ediyorum onu
    Hem Msi'ı hem de Monster'ı yakından inceledim benim anlatmak istediğim nokta fiyatlar olması gerekenin çok üzerinde.
  • quote:

Hem Msi'ı hem de Monster'ı yakından inceledim benim anlatmak istediğim nokta fiyatlar olması gerekenin çok üzerinde.
    monster için konuşuyorsan yanılıyorsun, açık ara en ucuz laptopu adamlar satıyor
  • quote:

Aynı donanımları barındıran yakın fiyata sahip (aynı bile demiyorum) başka markanın ürününü bul o zaman konuşalım. Üzerinde falan değil.
  • 
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.