Şimdi Ara

MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ (688. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.741
Cevap
120
Favori
965.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Monster A7 V7.2 ile aranıza katilicam inşllah. Gelince deneyimlerimi aktarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de uzun vadede beni götürecek bi laptop arıyorum abra a5 v13.4 e 8gb ram ve 1tb hdd ekleyip almayı düşünüyorum 5588tlye oluyo ne dersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thns8 -- 20 Haziran 2018; 14:51:1 >
  • Yeni aldığım Abra a5 V13.4 driverlarını kurdum, lakin kontrol merkezi drivere (OSM) açılmıyor dosya konumuna gidip kısayola tıklıyorum açılmıyor . Lütfen yardımcı olun.
  • Merhaba,
    Yeni bir bilgisayar aldım. Abra a5 v9.2 özelleştirilmiş versiyonu. Freedos olduğu için Windows 10 kurulumu yapmaya çalışıyorum. Ama hata alıyorum önce 0xc000021a hatasını aldım sürekli yeniden başlama yapıyordu bilgisayar. O sorunu çözdükten sonra 0x8007025d hatasını aldım. Nasıl düzeltebilirim ne yapmam gerekir ? Ssd sorunlu olabilir mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuchety

Merhaba,
    Yeni bir bilgisayar aldım. Abra a5 v9.2 özelleştirilmiş versiyonu. Freedos olduğu için Windows 10 kurulumu yapmaya çalışıyorum. Ama hata alıyorum önce 0xc000021a hatasını aldım sürekli yeniden başlama yapıyordu bilgisayar. O sorunu çözdükten sonra 0x8007025d hatasını aldım. Nasıl düzeltebilirim ne yapmam gerekir ? Ssd sorunlu olabilir mi ?
    Hata vermesi sıkıntı. Yükleme yaptığınız usb de veya indirdiğiniz windows dosyalarında sorun yoksa daha fazla uğraşmadan geri yollayın derim.
  • Bilmiyorum iste deneme yapabileceğim 3. Bir bilgisayar yok elimde maalesef. Emin de olamadım. İade istesem ne diyeceğim test edemiyorum sonuçta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tuchety kullanıcısına yanıt
    Merhaba, aynı hatayı bende aldım kurulum yapmaya çalıştığınız windows'da hata var başka bir windows indirerek deneyebilirsiniz.
  • ButtHead kullanıcısına yanıt
    Merhaba, siz sorunu çözebiliriz mi ? Hangi siteden indirdim iz Windowsu. Ben kendi sitesi üzerinden Windows 10 yüklemesi yapmaya çalıştım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tuchety kullanıcısına yanıt
    Kendi sitesi üzerinden indirince hata veriyor ve çok yavaş ben zamunda .net üzerinden iso olarak indirdim daha sonra bir program yardımıyla usb belleğe yazdırdım orjinal key mevcut olduğu için kurulumda orjinalleştiriyor girince öyle yapabilirsiniz eğer key varsa elinizde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mehmetalbyrk

Arkadaşlar sağ klik yapınca takılma sorunu yaşayanlar bu attığımı yapsın technopat sayfası tarafından paylaşılmış birşey.
    Başlat menüsüne regedit yazın ve Kayıt Defteri Düzenleyicisi'ni açın.

Adres satırına şunu girin:
    Bilgisayar\HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shellex\ContextMenuHandlers

Şimdi burada yer alan şu iki girdiyi silin:
    Kod:
    HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shellex\ContextMenuHandlers\igfxcui
    HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background\shellex\ContextMenuHandlers\igfxDTCM

Bilgisayarınızı yeniden başlatın ve artık sağ tıklamada takılma olmadığını göreceksiniz.

NOT:Pile tıklayınca felan oluşan takılmalarda olmuyor takılma sorununu bende tamamen çözdü model abra a5 v9.3.
    bende masa ustunde degil oyunlarda takiliyor cozumu var mi?

• Intelin 7 nesil işlemcili modelleri bi daha stoklara gelmicekmiş belki de stokları eritmek için bu bahar kampanyasını başlattılar

• quote:

Orijinalden alıntı: çıkalımmı

bende masa ustunde degil oyunlarda takiliyor cozumu var mi?

Alıntıları Göster
    Hangi model ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarohan

Hangi model ?

Alıntıları Göster
    a5 13.4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • A5 13.1 bakıyorum ne dersiniz arkadaşlar. Kronik sorun vs var mıdır bunlarda

• merhaba arkadaşlar abra a5 v4.1.1 kullanıyorum ama şarj soketinde bir sorun var. batarya zaten öldü şarjda kullanıyorum aleti sürekli ama en hafif harekette temassızlık oluyor ve pc kapanıyor. garanti biteli 2 sene olacak neredeyse ne yapayım ne önerirsiniz ? onun dışında bie sorunum yok açıkcası üzmedi alet.
  • Arkadaşlar merhaba, bir kaç haftadır cihazım da yaşadığım bir problem var bilgisayarda uygulama açarken chrome,opera vs diğer şeyler yada windows 10'da bulunan yan taraftaki bildirim kısmını açtığımda mouse işareti ve pc donuyor ama 1 sn sonra tekrar düzeliyor daha önce başına gelmiş olan var mı sebebi nedir nasıl düzeltilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: çıkalımmı

a5 13.4

Alıntıları Göster
    Ürün sayfasında HDD olmadığı gözüküyor. Oyunların SSD'de olduğu halde mi takılmalar oluyor?
  • Sturmbannführer kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/monster-almayin--133697487
  • Abra a5 v13 serisinden kullanan arkadaşlardan rica etsem pili ne kadar kac saat dayanıyor (Günluk işlerde film surf fln) yazar mısınız.

(Günlük islerde ne kadar dayanıyor soruyorum oyunda degil)

• quote:

Orijinalden alıntı: Sarohan

Ürün sayfasında HDD olmadığı gözüküyor. Oyunların SSD'de olduğu halde mi takılmalar oluyor?

Alıntıları Göster
    win10 yapi numarasi 1803 ve 1706 larda takiliyodu 1703 kurdum ve duzeldi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 686687688689690
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.