Şimdi Ara

MONSTER CANAVARLARI DERNEĞİ (687. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14.742
Cevap
120
Favori
965.937
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar max 4000 liraya laptop bakıyordum monsterlara denk geldim. Abra A5 V12.1.2 ile Abra A5 V9.2.3 arasında kaldım ama monster hakkında olumsuz yorum çok fazla, malzeme kalitesinin daha düşük olduğu filan söylenmiş bazı yerlerde. Ama servisi ve ürünleri öveni de çok. Sizce ne yapmalıyım monster mı alayım yoksa benzer özelliklerde ama daha pahalı olan (mesela abra a5 v12 benzeri asus ve msi lar 3600 civarı ama monster 3200) asus,msi,hp gibi markalara mı yöneleyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aOnn1453 -- 1 Haziran 2018; 18:8:31 >
  • Beyler benim laptop tam performans modundayken çok fazla fan sesi geliyor. Siz fan bölümünü otomatikte mi kullanıyorsunuz yoksa özel seçeneğini seçip belli bir ayarı var mı?
  • Arkadaşlar Abra A5 V12.1 modeli ile aranıza katıldım ssd'yi intel 256gb olarak değiştirdim.
  • Herkese merhaba arkadaşlar. A5 V12.1.2 modelini almayi dusunuyorum. 1x16gm ramle alacagim 3922lira oluyor fıyatı. Ssd alamayacagim hemen 4-5ay sonraya anca alirim.

Kullanan arkadaslar görüşlerini belirtirlerse sevinirim.

Kullanim amacim pubg csgo orta ayarlarda rahat oynayabilir miyim? Çok aktif olarak olmasa da after effect öğrenmeye calisiyorum. Render falan alirken sıkıntı yaşar mıyım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • monster'ine egpu takan var mı?
  • Monster laptop almak istiyorum ancak açıkçası çekincelerim var. Abra A5 V10.3.4 kullanan varmıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: byldz

Herkese merhaba arkadaşlar. A5 V12.1.2 modelini almayi dusunuyorum. 1x16gm ramle alacagim 3922lira oluyor fıyatı. Ssd alamayacagim hemen 4-5ay sonraya anca alirim.

Kullanan arkadaslar görüşlerini belirtirlerse sevinirim.

Kullanim amacim pubg csgo orta ayarlarda rahat oynayabilir miyim? Çok aktif olarak olmasa da after effect öğrenmeye calisiyorum. Render falan alirken sıkıntı yaşar mıyım?
    Ben de bu modelden aldım 1 hafta önce, ssd daha uyguna bulup kendim taktım. Son çıkan çoğu oyunu denedim, 1080p high ayarlarda, bazılarını ultra ayarlarda 40 -60 fps arası, gayet akıcı şekilde oynadım. Pugb ve Cs-go denemedim ama, high ayarlarda dahi rahatça oynayabileceğini düşünüyorum. Dediğin programlarda da sorun yaşacağını sanmıyorum.
  • Ueki kullanıcısına yanıt
    Teşekkurler cevabiniz için. Aldim cihazi memnunum şuan

• Öncelikle merhabalar arkadaşlar ben forumda da yeniyim bu bilgisayar aleminde de yeniyim :
    Bayağ araştırma yaptım ve iki bilgisayar arasında kaldım,bir de size sormak istedim
    https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V13-2.html#.WyBILe6FPcd
    yoksa
    https://www.monsternotebook.com.tr/abra/MONSTER-ABRA-A5-V11-1.html#.WyBL2u6FPcc
    yardımcı olursanız sevinirim iyi günler

• EğonMant E kullanıcısına yanıt
    Mumkunse monster a bulaşma. Efendi efendi indrimleri takip et lenovo yapıştır msi al. Nedenini sayamam çok var. Ama illa monster almak zorunda da kalirsan v13 al. Ayrica adata ssd sakın isteme reddet.

• quote:

Orijinalden alıntı: Alcarinquue

Arkadaşlar elimde 2 adet GTX 1080 Notebook versiyonu var, ilgilenenler olursa.
    Hangileri?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beko1903

Merhaba herkese. Gtx 1070 ve 7700hq modeli kullanıyorum ama uzun süredir işlemci çok ısınıyor. Cs go mesela turbo fan açık 90-95 derece arası bf 1 rainbow gibi oyunlarda 95-100 arası sıcaklık alıyorum. Bu normal midir?
    Hangi model hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: w0idstuff

quote:

Orijinalden alıntı: fatality_

GTX 1070 ekran kartlı monster kullanan arkadaş var mı acaba?

PUBG performanslarını merak ediyorum da

Ben kullanıyorum hocam

Alıntıları Göster
    Hangi model?
  • Regionella kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl yani? Laptoplar için GTX 1080
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alcarinquue

Hocam nasıl yani? Laptoplar için GTX 1080
    Harici ekran kartı mı satıyorsunuz? Ben laptop satıyorsunuz sandım pardon.
  • 4 senedir abra a7 kullanıyorum. Şu sıralar yenilemek için piyasayı araştırayım dedimde fiyatlar baya sıkıntılı durumda. 1060'lı bir model için 7000 lira'dan fazla vermek gerekiyor. Bu sıralar elektronik ürün alınmaz gibi duruyor.
  • Abra A5 V13.4 için ne düşünüyorsunuz? 4,699 TL'lik bir fiyatı var, kullanan var mı nasıldı? Özelliklerine göre pahalı mı, doların düşmesi fiyatı düşürür mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion1903

Abra A5 V13.4 için ne düşünüyorsunuz? 4,699 TL'lik bir fiyatı var, kullanan var mı nasıldı? Özelliklerine göre pahalı mı, doların düşmesi fiyatı düşürür mü?
    Ben bugün özelleştirip aldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: scorpion1903

Abra A5 V13.4 için ne düşünüyorsunuz? 4,699 TL'lik bir fiyatı var, kullanan var mı nasıldı? Özelliklerine göre pahalı mı, doların düşmesi fiyatı düşürür mü?
    doların düşeceğine inanıyor musun gerçekten?
  • abra a5 v13.1.1 modelini aldım fakat sound blaster cinema 5 sürücülerini kuramıyorum nasıl kurucam yardımcı olabilecek var mı
  • 
Sayfa: önceki 685686687688689
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.