Şimdi Ara

MONSTER ABRA A7 V6.1 MAVİ EKRAN HATASI ETD.sys

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
75
Cevap
0
Favori
7.017
Tıklama
Tüm Forumlar >> Taşınabilir Bilgisayarlar >> Notebook - Ultrabook >> Monster >> MONSTER ABRA A7 V6.1 MAVİ EKRAN HATASI ETD.sys
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1953 Mesaj

Sn. sametalbayrak;

Rica ederiz.

Saygılarımızla,

MONSTER Müşteri Hizmetleri
    |
    |
    sametalbayrak kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Tüm mesajlarınıza aynı İŞ GÜNÜ içerisinde yanıt verilmeye çalışılmaktadır.
    MONSTER Müşteri Destek Hattı : 444 26 04 - Çalışma saatlerimiz : Hafta içi ve Cumartesi 09:00-18:00
  • Yarbay
    2425 Mesaj
    Victor G702 laptopta da aynı sorun mevcut arkadaşlar. İ7 4720hq işlemci, GTX 960 ekran kartı var. Win10 yüklü. Gta5 oynarken oluyor genelde. Ama sürekli olan bişey değil birkaç kere oldu. Kesin çözüm nedir tam olarak. TouchPad ve hotkey sürücülerini kaldırmak mı? Hotkey lazım oluyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: cetukenmez

Arkadaşlar merhaba 1 hafta önce aldığım laptopta oyunlarda bazen "driver-irql-not-less-or-equal ETD.SYS" olarak mavi ekran hatası alıyorum ve haliyle çok canımı sıkıyor bu durum şu ana kadar 3 kere başıma geldi gta 5 ve cod:aw oynarken oldu win 8.1 kurulu olarak aldım laptopu bütün driverlar güncel windows güncel bunun sebebi ne olabilir yardımcı olabilecek var mı acaba

hocam sorunu nasıl halletiniz aynı sorunla uğraşıyorum .

• Yarbay
    7106 Mesaj
    Aynı sorun bende de var. Daha bir kez başıma geldi umarım bir daha gelmez.Bu modelin kronik sorunu da buymuş demek
    |
    |

• Yüzbaşı
    460 Mesaj

Windows 8.1 için kesin çözüm şu bir üst modelin windows 8.1/10 muydu neydi ikisinden birini indirip yüklüyorsunuz sorununuz birdaha olmamak üzere çözülüyor tabi bu windows 10 üzerinde denenmedi.
    |
    |
    ARTHUR. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Bu sorunun çözümü yok dostum . Ne yaparsan yap eninde sonunda azda olsa gene mavi ekran veriyor . Mavi ekran vermese siyah ekran veriyor .
    |
    |
    KemalSanlii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Dostum çözümü var gerçekten bak ben aradım üst sürümün driverını felan yüklettiler sorunu tamamen çözdüler sağolsunlar kötü olduğunda dile getiriyoruz iyi olduğunda da söyleyelim kendilerine
    Eğer buda derdini çözmüyorlarsa cihaz değişimi veyahut tamir talep etmelisin dediğim gibi tamamen sorunum çözüldü ve tüm oyunları istediğim gibi oynuyorum öyle ki 19 saat wow oynamıştım bir kere banamısın demedi veyahut 15 saatlik gta 5 maratonumda.
    |
    |
    Bahsedilenler: ARTHUR. kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör MonsterMusteriHizmetleri

1 yil monster kullandim 7 ay mavi ekranlarla ugrastim . firmayi kotulemiyrum ellerinden geleni yaptilar her turlu cozumu sundular .

Bilgisayarim anakartta degisti her islem yapildi dediginiz yeni driverde kuruldu . yeni driver kurulduktan sonra gunde 2 kez mavi ekran veren bilgisayar artik mavi ekran vermedi ama bu kesin cozum degildi en azindan benim icin . yi ayda 1 sefer bu mavi ekran hatasini aliyordum bazen 2 kez ve farkli sekillerde aliyordum bu hatayi . benim kafam rahat sattim bilgisayari stressiz yasiyorum . umarim kimse yasamaz bu mavi ekrani cok sinir bozucu .

|
    |
    KemalSanlii kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

İnanmıyordum veyahut sorun çözüldü sanıyordum ama haklıymışsın sorun bu gün yine baş gösterdi

|
    |

Orijinalden alıntı: KemalSanlii

İnanmıyordum veyahut sorun çözüldü sanıyordum ama haklıymışsın sorun bu gün yine baş gösterdi

Kafam rahat hocam bir gamer laptobum yok

Geçen a101 de satılan windows 10 wi101 tablet bilgisayar karışımı bişey aldım 10 numara most wanted falan oynatıyor ufak tefek eğleniyorum

Bu hataya gelince peşinini bırakmaz o seni bulur

• Yüzbaşı
    460 Mesaj

telsiz kapatan bordo bereli gibi driver kapatan touchpad yapmışlar gülüyoruz eğleniyoruz ama galiba o şekilde olacak bu iş :d touchpad donanımını söktürmeyi düşünüyoeum
    |
    |

|
    |
    |
    |

Bu hatadan ancak satarak kurtuldum. Bazı yaptığım uğraşlar ile biraz erteledim ve nadir vermeye başlamıştı ama kesin çözüm bulunamamıştı benim zamanımda .
    |
    |
    W kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Canlı Tv izle
Sohbet
SEO
Media Sözlük
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,375
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.