Şimdi Ara

Monster abra a5 v8.1.2 önerir misiniz ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Monster abra a5 v8.1.2 önerir misiniz ?
    Bu fiyata değer mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 3799 fiyati

• Monster da 4 gb gtx 965 var
    MSI da 2 gb gtx 960 var
    Monster daha iyi gibi görünüyor neden msi'ı önerdin ?

• Monsterlarin kasalari kalitesiz ve kronik yazılımsal sorunlari var diye duydum hocam. . bende benzer bi bütçe ile arastirma yapıyorum....

http://www.vatanbilgisayar.com/lenovo-ideapad-700-core-i7-6700hq-2-6ghz-16gb-1tb-256ssd-15-6-gtx950m-4gb-w10.html

Haftasonu vatan / teknosada 3519Tl idi . Hepsiburada 3900tl idi...

256gb da ssd var ben bunun 3500civarina inmesini bekleyecegim veya

http://m.akakce.com/p/?6841985

Kasasi sağlam ve cok guzel görüntüsü var . Okula gotureceyim icin goruntu onemli benim icin

**Monster genel olarak kaba goruntude

Asus 960 / lenovo 950 ekran karti ve indirim oluyor genelde ikisindede 3500-3700arasinda

...

• verdigin iki laptopta bütçemi aşıyor.

• Monster al. Bu sorun yaşarsın diyenler acaba hayatlarında kaç kere Monster gördüler?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmoz1907

Monster abra a5 v8.1.2 önerir misiniz ?
    Bu fiyata değer mi

Bende düşünüyorum tek sıkıntısı tasarımı biraz fazla oyuncak gibi duruyor :)

• Lenovo ideapad 700 aldım

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmoz1907

Lenovo ideapad 700 aldım

Nerden ne kadara aldın ilk izlenim nasıl :)

• Ben de bakıyorum bu ürüne ama kasa kalitesi ve ses sistemi / hoparlör kalitesi konusunda şüphelerim var. Bu konuda bilgisi olan yazabilir mi?
  • Teknosa dan 3600 e aldım. Oyun yüklemedim.

• Monster al hocam sıkıntı yaşamazsın arkadaşlarım kullanıyor 2 senedir hala aynı performansı alıyor. O tarz şikayetlere bakarsan hemen hemen her laptop için söylenir.
  • Hocam ne yaptınız aldınız mı ? , ben de mu model bu serisini yakın takipteyim, RAM ' i 16 ' ya yükseltip almayı düşünüyorum.
  • Ben aldım monster'ın bu modelini. Daha yeni elime geçti henüz işletim sistemi yüklemedim. O yüzden çok yorum yapamıyorum ama kasa kalitesi hakkında endişesi olan arkadaşlar meraklanmasın benim beklediğimden de kaliteli bir kasayla geldi. Kasası gayet sağlam, dokunduğunuz zaman kaliteyi hissediyorsunuz. Bunun dışında tasarım olarakta zaten beğenmiştim almadan önce. Yarın birgün işletim sistem de kurarım. Daha ayrıntılı bir yorum belki o zaman yapabilirim.
  • miharbi_ kullanıcısına yanıt
    Kapıda ödeme mi yaptınız yoksa direk kart ile mi?

• kasa kalitesi ve ses kalitesi ne durumda acaba test edince yazar mısın? bu modeli bende düşünüyorum fakat yazılımsal olarak cok geride monster makinede kart okuyucu var ancak driveri yok anlayamadım.
  • Varmı bilgisayarı alıp kullanan yorum yapabilecek olan özellikle malzeme kalitesi ve yazılım, driver konusunda yorumlar arıyorum.
    kasa tipsiz geldi bana yav
  • Yukarıda mesajım var. Daha sonra gittim aldım. 2 seneye yaklaşıyor. Hiç bir sorun sıkıntı yaşamadım. Adını sonuna kadar hakediyor, canavar gibi çalışıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.