Şimdi Ara

MONSTER® ABRA A5 V4.1 -- HDD+SSD mi? Direk SSD mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar MONSTER® ABRA A5 V4.1 modelini almayı düşünüyorum. fakat sürekli araştırdığım halde herkesin farklı yorumları olduğu için konu açma gereği duydum. Sata3 ssd 250gb mı almalıyım direk bu şekilde kullanıcam yerden tasarruf edicem gerekirse zaten taşınabilir hard diskimde var. yoksa 750gb hdd + msata 120gb ssd mi almalıyım. burda benim şüphe ettiğim nokta sata3 ssd performansı verirken msatanın vermediği yönündeki yorumlar. lütfen yorumlarınızı esirgemeyin

• bu benim de çok merak ettiğim bi konu bilen biri açıklarsa gerçekten makbule geçer.
  • Tabikide msata ssd takın. Ssd olmadan cihazın tam performansını alamazsınız Msata ve m2sata ssd ürünleri için bir firmayla görüşüyorum uyguna fiyat alıp net haber gelince forumdan duyuracağım isterseniz bu şekilde sahip olabilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hdd dens es cikiyor diyorlar monster firmasi 1tb hdd satiyo ama coguhda ses cikariyo ses cikariyosa niye satysn 1tb olacak diye o sese katlanlmaz ssd al

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar ben zaten ssd alıcam o kesin. benim anlatmak istediğim ssd+hdd mi direk yüksek kapasiteli ssd mi diye sormuştum yinede teşekkürler yorumlar için.
  • Hocam abra serisi bir bilgisayar sonuçta ben olsam bu kadar fazla cihaza opsiyon almazdım.Abra için 120+120 ssd yeterde artar bile.Ha para varsa tulpar t7 alın 120+120 ssd yi ona yapın.Ama abraya o kadar full ssd almak mantıklı gelmiyor o paraya model yükseltirsiniz.Başlı başına bir kere 970M gelir yani.
  • yok ayni fiyata denk geliyor
  • Eğer aynı fiyata geliyorsa düşünmeden tulpar alırdım.SSD yi sonrada takarsınız yada imkan varsa tulpar alıp ona opsiyonlayın.Yada siz bilirsiniz.
  • sağolun ben bi düşüneyim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.