Şimdi Ara

Monster abra a5 v16.6 alınır mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
998
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar bu aralar monster abra serisine bakıyorum abra modelleri ile deneyimi olan biri varsa deneyimlerini yazabilir mi

• Malzeme kalitesi cok kotu diye duydum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rengar Bot kullanıcısına yanıt
    Malzeme kalitesinden kastınız uzun vadede dayanmaz şeklinde mi
  • Alp Altuntepe A kullanıcısına yanıt

Gpu cpu ram vb. disindaki malzemeler.

Bu kullanım süresini etkiler mi yoksa webtekno sağlamlık testindeki gibi sadece daha kırılgan bir laptop mu

Etkiler derim etkilemez, etkilemez derim etkiler... Siz lenovo veya asus alin kafaniz rahat olsun.

Bütçeme uygun monsterlar var sadece
  • Hocam Monsterlar kasa olarak biraz daha narin cihazlar. Her dizüstü sonuçta narindir ama bir Asus veya Msi’a davrandığım gibi davranamıyorum. Yıllardır birçok modelini kullandım çok da memnunum. Aynı performansı o paraya kolay kolay bulamazsınız da o nedenle güzel bir seçenek oluşturuyor tabii akılda. Eğer kapağını sert kapatma, sinirlenip klavyeye vurma gibi şeyler yapmayacaksanız uzun yıllar mutlu mesut götürür sizi.
  • Ferrecious kullanıcısına yanıt
    Zaten monster ın dayanıklı olmadığını webtekno dan biliyordum ancak sistemde uzun vadede sorun çıkartabilir mi sorusu geldi
    sizde öyle birşey olmadı değil mi
    Çok şükür sıkıntısız kullandım 3 modeli de. Bir çok arkadaşım da kullanıyor yıllardır. 8 yıllık olan bir tulparda ekran sorunu çıkmaya başladı. Ancak 8 yıl da iyi bir süre diye düşünüyorum.
  • Ferrecious kullanıcısına yanıt
    Peki siz abra mı kullandınız olumlu ve olumsuz yönlerini bana söyler misiniz kusura bakmayın kafamda çok soru işareti kaldı da
  • Kalitesiz malzeme

Kalitesiz ekran 120hz ve 144hz modellerin tepki süreleri 25-30ms (240hz modeller hariç)

Kalitesiz klavye

Gecekondu kasa tasarımı

asus ve msı ın ekran kalitesi aşırı düşük NTSC %45

15,6" modellerde

NTSC %45 olan ekranların tepki süreleri 25 -30 ms dir (6bit)

250cd/m2 120 - 144 hz ekranların tepki süreleri 25-30ms dir (bunlarda 6 bit)

300 cd/m2 (test değeri 290 - 330 cd/m2) 144 hz olan modeller NTSC %72 tepki süreleri 11- 8ms dir

not 250cd/m2 her zaman ortalama değerdir (en yüksek değeri 280-290cd/m2 dir) size 300 cd/m2 diye kakalamasınlar

17,3 " modellerde

NTSC %45 olan ekranların tepki süreleri 30-35 ms dir (6bit)

250cd/m2 120 - 144 hz ekranların tepki süreleri 30-35ms dir (bunlarda 6 bit)

300 cd/m2 (test değeri 290 - 330 cd/m2) 144 hz olan modeller NTSC %72 tepki süreleri 9 - 30ms dir

%95 İ BÖYLEDİR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 10 Ocak 2021; 15:14:42 >

• bjkyener kullanıcısına yanıt
    Yani bu oyun oynamamda veya uzun vadede işlerim için etkiler mi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.