A

Çavuş
21 Ekim 2020
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 12 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bir ara böyle birşey yapılabiliyordu hesap aktarma gibi şu an öyle birşey yapılabiliyor mu yapılıyorsa nasıl yapılıyor
Ea companion a girince ayrı ayrı gözüküyor ama ps4 deki hesabıma bir şekilde giriş yapabilir miyim pc de ea desktop dan
Merhabalar monster notebook da hiçbirşey çalışmıyorken 50 oyun oynarken 82 dereceleri görüyorum bunlar normal rakamlar mı kafam baya bir karışık biri diyor normal diğeri diyor değil
Merhabalar bugün oyuna girdiğimde shift e basınca karakterimin hızlı koşamadığını fark ettim bunun sebebi nedir
Merhabalar pc de xbox game pass ultimate de pc için ea play var mı
Merhabalar gtx 1650 ti 8 gb ram 10. Nesil i5 işlemci ile cyberpunk oynayabilir miyim sizce
Merhabalar cities skylines oynarken 16k param her zaman iniyo ve eksilere geliyor bunu nasıl önleyebilirim
Merhabalar yeterli yerim olmadığı için usb ile yeni harddisk takmak istiyorum bu bilgisayara bir zararı olur mu
Merhabalar bilgisayarıma harici belleğimi takmayı denedim ama hata veriyor bunun sebebi ps4 de ki oyunlarımın bir kısmının olması olabilir mi yoksa başka bir sebebi mi var
Monster notebook a soğutucu mu yoksa ram mi almalıyım Hangisini yapmak daha iyi olur
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş:
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 69
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 0 (Bu ay: 196)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.