Şimdi Ara

Monster Abra A5 v15.8 deneyimim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
994
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar Cuma günü elime geçen bu notebook hakkında izlenimlerimi ileteceğim.Özellikleri:
    İşlemci:İntel core i7 10750H
    Bellek(Ram):2x8 ddr4
    Ekran kartı:Gtx 1650Ti gddr6
    Hdd:256Gb ssd
    Bilgisayarın tasarımı gayet iyi iz bırakmadığını söyleyebilirim.Herhangi ölü piksele rastlamadım.Sıcaklık değerleri chrome ve günlük kullanımda 45-52 derece arasında ekran kartı işlemcide hemen hemen aynı şekilde.Lol oynarken işlemci 65-70 arası ekran kartı 57-62 arası değişiyor bu değerle kontrol merkezinden oyun modu açık turbo mod kapalı ikendir.Pubg oynarken ekran kartı 66-72 derece arası işlemcide aynı şekilde fps düşük ayarlarda 120 nin altına düşmüyor ultrasa ise 60 ila 80 arasında değişiyor.Kullanımı gayet iyi trendyoldan indirim günlerinde 7700TL ye aldım alıcak olanlara tavsiye ederim gayet iyi notebook.Tek sıkıntım ekran menteşesi geveşk gibi biraz en ufak harekette ekran sallanıyor daha sıkı olabilirdi belki bana öyle gelmiş olabilir emin değilim çok taktığım için benim düşüncelerim bu şekilde.

• 2 yil sonra “anakart yandi” seklinde baslik acmamaniz dilegiyle :) iyi gunlerde kullanin hocam. Umarim teknik servis yuzu gormez
  • Umarım sadece temizletmek için yollarım :)
  • Julyanis09 kullanıcısına yanıt
    InsAllah. Sansli birkac kisiden biri sen olursun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.